Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,843 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,332 μηνύματα σε 78,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταχειρισμένα τεύχη του περιοδικού Quantum

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 15:05, 17-08-16:

Παιδιά, εκπέμπω S.O.S... Έχει κάτι μήνες που ψάχνω μεταχειρισμένα τεύχη από το πάλαι ποτέ μαθηματικο-φυσικό περιοδικό quantum, που κυκλοφορούσε πριν κάτι αιώνες για μαθητές και -κυρίως- φοιτητές, και δεν βρίσκω πουθενά... Ξέρω ότι κυκλοφορούν ελεύθερα στο διαδίκτυο και ξέρω ότι κυκλοφορούν πολλά βιβλία-ανθολογίες άρθρων από το εν λόγω περιοδικό, αλλά ζητάω απλώς αν κάποιος καλός άνθρωπος έχει στην κατοχή του κανένα τεύχος και δεν του πάει η καρδιά να το πετάξει στην ανακύκλωση, να στείλει ένα ινμποξ. Ευχαριστώω!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια