Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,392 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 195 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικές Εστίες Ρόδου

Merendaki

Φοιτητής

H Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H Merendaki YOLO....You Only Live Once! <3 έγραψε: στις 14:34, 27-08-15:

Παιδιά ξέρεις κανένας ποιες προυποθέσεις πρέπει να πληρεί κάποιο για να μπει σε εστία στη Ρόδο.....και σε τι κατάσταση βρίσκονται...ευχαριστώ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gabrielle

Νεοφερμένος

H Gabrielle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Gabrielle έγραψε: στις 08:37, 01-09-15:

Μάλλον θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο κάποιον υπεύθυνο σχετικά με τις εστίες γιατί αλλιώς σε βλέπω να μένεις με την απορία. Επίσης ψάξτο στην ιστιοσελίδα του τμήματος που πέρασες, ίσως να αναφέρεται και να απαντάται το ερώτημα αυτό.
Παράθεση

Merendaki

Φοιτητής

H Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H Merendaki YOLO....You Only Live Once! <3 έγραψε: στις 10:44, 01-09-15:

ευχαριστω πολυ
Παράθεση

Merendaki

Φοιτητής

H Merendaki YOLO....You Only Live Once! <3 έγραψε: στις 12:15, 01-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από Gabrielle
Μάλλον θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο κάποιον υπεύθυνο σχετικά με τις εστίες γιατί αλλιώς σε βλέπω να μένεις με την απορία. Επίσης ψάξτο στην ιστιοσελίδα του τμήματος που πέρασες, ίσως να αναφέρεται και να απαντάται το ερώτημα αυτό.
Μήπως γνωρίζεις εάν στις εστίες πρέπει να γυρνάς μια συγκεκριμένη ώρα και να μένεις κάθε μέρα εκεί΄....αν τύχει και θέλεις να μείνεις αλλού δηλαδή μια μερα......βασικα ειναι ξενοδοχεια που λειτουργουν ως εστιες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητικές Εστίες: Δικαιολογητικά - Από Fanis4
      Το θέμα έχει λάβει 144 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-16 στις 19:14.
    • Φοιτητικές Εστίες Κομοτηνής - Από GABRIELLA
      Το θέμα έχει λάβει 61 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-13 στις 19:31.
    • Φοιτητικές Εστίες Κέρκυρας - Από nitsa
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-13 στις 13:16.
    • Φοιτητικές Εστίες ΤΕΙ - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-13 στις 17:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα