Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,391 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 201 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συνδυασμός δουλειάς και ψυχαγωγίας στη Μαλαισία

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 20:59, 06-09-12:

Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε?Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosxdxd : 06-09-12 στις 21:15.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H cosmopolitan έγραψε: στις 21:00, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε.Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ομάδα ρομποτικής;; που κολλάει φοιτητής νομικής με ρομποτική;

Ολά ωραία είναι εκει, διαφορετικά κα εξωτικά
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 21:04, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από cosmopolitan
Ομάδα ρομποτικής;; που κολλάει φοιτητής νομικής με ρομποτική;

Ολά ωραία είναι εκει, διαφορετικά κα εξωτικά
Ε είναι ένα χόμπυ που είχα από παλιά και τα τελευταία χρόνια διαγωνιζόμαστε σε παγκόσμιο επίπεδο.Τελοσπάντων, αυτό που ψάχνω είναι μέρη που μπορώ να δω στη Μαλαισία.
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 21:18, 06-09-12:

Δεν είναι για πολλά- πολλά. Βλέπεις, αλλά δεν ακουμπάς.
3
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 21:34, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Δεν είναι για πολλά- πολλά. Βλέπεις, αλλά δεν ακουμπάς.
Γιατι αυτο?Ηλπιζα σε μια κατατοπιστικοτερη απαντηση σου.
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H cosmopolitan έγραψε: στις 02:01, 07-09-12:

Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε?Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
βρε χαζό είσαι!! καθεσαι και κανεις ρομποτικά τέτοια και είσαι φοιτητής νομικής;; δε το καλλιεργείς να φύγεις στο εξωτερικό να πλουτίσεις, γιατί άμα μείνεις στην ελλάδα για νομική, θα μείνεις κάποτε με την ανάμνηση του συνεδρίου της μαλαισίας.

**Συμφωνώ με τον veni. Βλέπεις και δεν ακουμπας(μάλλον δε σε ακουμπάνε. Από τις πρώτες χώρες στην ανήλικη πορνεία κλπ). Η κουάλα λουμπουρ όμως είναι κάτι που δεν το περιμένεις. Αλλες εικόνες και ήχοι, χρώματα!

Καλά να περάσεις!
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 02:07, 07-09-12:

Cosmopolitan μήπως μπερδεύτηκες με Ταϋλάνδη;
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 09:08, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από cosmopolitan
βρε χαζό είσαι!! καθεσαι και κανεις ρομποτικά τέτοια και είσαι φοιτητής νομικής;; δε το καλλιεργείς να φύγεις στο εξωτερικό να πλουτίσεις, γιατί άμα μείνεις στην ελλάδα για νομική, θα μείνεις κάποτε με την ανάμνηση του συνεδρίου της μαλαισίας.

**Συμφωνώ με τον veni. Βλέπεις και δεν ακουμπας(μάλλον δε σε ακουμπάνε. Από τις πρώτες χώρες στην ανήλικη πορνεία κλπ). Η κουάλα λουμπουρ όμως είναι κάτι που δεν το περιμένεις. Αλλες εικόνες και ήχοι, χρώματα!

Καλά να περάσεις!
Κουαλα Λουμπουρ θα παω! Και, οπως ειπε ο Βενι, η Ταϋλανδη εχει μεγαλο ποσοστο παιδικης πορνειας!Εξαλλου εγω δεν ειμαι ανηλικος πλεον.
Παράθεση

άντζυ

Φοιτητής

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 09:45, 07-09-12:

Λάθος εποχή πάτε..!! Τον Μάρτιο έπρεπε να πάτε που είχε και Formula 1...!! (Έκαστος στο είδος του...!)
Λοιπόν καλά να περάσετε και φυσικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!
1
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 09:47, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Λάθος εποχή πάτε..!! Τον Μάρτιο έπρεπε να πάτε που είχε και Formula 1...!! (Έκαστος στο είδος του...!)
Λοιπόν καλά να περάσετε και φυσικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!
Το Νοεμβρη παμε!Btw περυσι ειχαμε παει στο Αμπου Νταμπυ και το ξενοδοχειο ηταν κολλητα με το γηπεδο της Φερραρι, οποτε χορτασαμε αγωνες.Ευχαριστουμε.
Παράθεση

άντζυ

Φοιτητής

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 09:49, 07-09-12:

Το Νοεμβρη παμε!Btw περυσι ειχαμε παει στο Αμπου Νταμπυ και το ξενοδοχειο ηταν κολλητα με το γηπεδο της Φερραρι, οποτε χορτασαμε αγωνες.Ευχαριστουμε.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!! Εμένα γιατί δεν με πήρατε μαζί σας....???? Τυχαιράκιδες...!
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 09:56, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!! Εμένα γιατί δεν με πήρατε μαζί σας....???? Τυχαιράκιδες...!
χαχχαχαχα, δε το σκεφτηκαμε!Αλλα ας μη ξεφευγουμε απ το θεμα, εχει κανεις να προτεινει πως να ξοδεψουμε το χρονο μας εκει?
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 10:05, 07-09-12:

Ρίξε μια ματιά εδώ.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 10:12, 07-09-12:

Σ' ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω.
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

O venividivici43946 έγραψε: στις 12:03, 07-09-12:

Ήθη.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 12:10, 07-09-12:

Μπορεις να γινεις σαφεστερος?
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

O venividivici43946 έγραψε: στις 12:38, 07-09-12:

Μπορεις να γινεις σαφεστερος?
Τς τς η νέα γενιά τα θέλει όλα στο πιάτο.

Κοινωνικές αντιλήψεις, θρησκεία και ό,τι αναφέρθηκε μέχρι τώρα. Περιορίσου στους πύργους.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 12:49, 07-09-12:

Τς τς η νέα γενιά τα θέλει όλα στο πιάτο.

Κοινωνικές αντιλήψεις, θρησκεία και ό,τι αναφέρθηκε μέχρι τώρα. Περιορίσου στους πύργους.
Ε καλα δεν εχω σκοπο να παω για να κανω παρεες, απλα για να δω μερη που πιθανοτατα δε θα δω πολλες φορες στη ζωη μου.
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 12:51, 07-09-12:

Βtw Ιορδανη βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια για sightseeing και αναψυχη στο λινκ που μου δωσες.
Παράθεση

cosmopolitan

Δραστήριο Μέλος

H cosmopolitan έγραψε: στις 12:54, 07-09-12:

Cosmopolitan μήπως μπερδεύτηκες με Ταϋλάνδη;
Όχι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια