Είμαι καλά στην ύλη;

stamoul1s

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα για καλοκαίρι και είμαι στο μη πεπερασμένο όριο...είμαι καλά στην ύλη?
Οι δικές σας ανάλογες εμπειρίες??
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα για καλοκαίρι και είμαι στο μη πεπερασμένο όριο...είμαι καλά στην ύλη?
Οι δικές σας ανάλογες εμπειρίες??
Μην αγχώνεσαι και μη κοιτάς τι κάνουν οι άλλοι. Οι περισσότεροι όταν τελειώνουν γρήγορα την ύλη, ενώ δεν έχουν κάνει προετοιμασία στη Β' Λυκείου, κάνουν πασαλειμματα. Έχε εμπιστοσύνη στους καθηγητές σου, θα προλάβεις.
 

User_06

Νεοφερμένος

Ο User_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα για καλοκαίρι και είμαι στο μη πεπερασμένο όριο...είμαι καλά στην ύλη?
Οι δικές σας ανάλογες εμπειρίες??


Μην σε ανησυχει αυτο.
Αρκει να κατανοεις τις εννοιες που μελετας
Τελειωσα την καλοκαιρινη προετοιμασια μου με εισαγωγη στα ορια και τελειωνοντας την υλη ουσιαστικα 1 μηνα πριν τις εξετασεις εγραψα 19,1 στα μαθηματικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και εγώ έτσι ήμουν πέρσι και αγχωνόμουν και τελικά έτσι ήταν το σωστό γιατί από ότι κατάλαβα οι άλλοι τα περνούσαν γρήγορα.
Καλύτερη είναι η ποιοτική δουλειά από την γρήγορη.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Το τελευταίο μάθημα που πρέπει να αγχώνεσαι για την ύλη είναι τα μαθηματικά, δεν γίνεται να μην προλάβεις. Καλό διάβασμα.
 

Δημ.Μοσχόπουλος

Νεοφερμένος

Ο Δημ.Μοσχόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Προέχει η ποιότητα στην πρόοδο της ύλης και όχι η ταχύτητα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top