Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,394 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τμήμα Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών (ΔΠΠΝΤ)

Filomathhs (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων Πελοποννήσου (Κόρινθος) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Filomathhs έγραψε: στις 14:00, 09-07-09:

Γεια!

Τι ξέρουμε για αυτήν την σχολή; Έχει προοπτικές; Καλούς καθηγητές; Το Αγρίνιο σαν μέρος αξίζει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

In Flames

Φοιτητής

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 903 μηνύματα.

O In Flames έγραψε: στις 14:02, 09-07-09:

εχω την εντυπωση οτι και στη Μυτιληνη υπαρχει αντιστοιχο τμημα ή κανω λαθος?
Παράθεση

Filomathhs (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων Πελοποννήσου (Κόρινθος) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Filomathhs έγραψε: στις 00:44, 11-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από in flames gn
εχω την εντυπωση οτι και στη Μυτιληνη υπαρχει αντιστοιχο τμημα ή κανω λαθος?
Άλλη σχολή είναι εκεί!
Παράθεση

Wolfie

Φοιτητής

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε: στις 02:53, 11-07-09:

Το τμήμα στην Μυτιλήνη είναι κορυφή πάντως.Είναι η αδερφή μου εκεί.Για το τμήμα που λες δεν ξέρω πληροφορίες αλλα γενικά οι απόφοιτοι τμημάτων νέων τεχνολογιών βρίσκουν εύκολα δουλειά.
Παράθεση

Filomathhs (Γιώργος)

Φοιτητής

O Filomathhs έγραψε: στις 15:52, 11-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Wolfie
Το τμήμα στην Μυτιλήνη είναι κορυφή πάντως.Είναι η αδερφή μου εκεί.Για το τμήμα που λες δεν ξέρω πληροφορίες αλλα γενικά οι απόφοιτοι τμημάτων νέων τεχνολογιών βρίσκουν εύκολα δουλειά.
Καλό αυτό!!!
Παράθεση

Lita Athens

Φοιτητής

H Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H Lita Athens έγραψε: στις 13:36, 29-12-09:

τί σχολή είναι αυτή??? και τί σχέση έχει με το 1ο πεδίο επιστημών???
Παράθεση

Tzenii

Φοιτητής

H Tzenii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών Ιωαννίνων (Αγρίνιο) . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Tzenii έγραψε: στις 09:35, 30-08-11:

Παιδιά υπάρχει κανείς που πέρασε στο Πανεπιστήμιο Αγρινίου ?? Γιατί δεν έχω ακούσει για κανέναν...Μπορεί κάποιος που έχει σπουδάσει ή σπουδαζει τώρα στο Αγρίνιο πώς ειναι το πανεπιστήμιο,η πόλη και γενικά η φοιτητική ζωή εκεί??
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 18:38, 16-01-16:

Είναι καθόλου ενδιαφέρον αυτό το τμήμα; Ας εκφέρει κανείς γνώμη σχετικά! Εαν βέβαια υπάρχουν φοιτητές εκεί πέρα που να βλέπουν το θρέντ.
Παράθεση

kostas1233

Νεοφερμένος

Ο kostas1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O kostas1233 έγραψε: στις 18:44, 30-06-18:

παιδια αν ξερει κανεις πληροφοριες για το τμημα διαχειρισης πολιτισμικου περιβαλλοντος και νεων τεχνολογιων στο αγρινιο ας πει κατι γιατι το σκεφτομαι να παω φετος φαινεται καλο....
Παράθεση

Sotiris.Y

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Sotiris.Y αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O Sotiris.Y έγραψε: στις 15:24, 29-01-19:

Να πω κάτι; Γιατί βρίσκεται στο 1ο πεδίο αφού στο 1ο εξάμηνο κάνουν ένα μάθημα που λέγεται: "Διακριτά Μαθηματικά"; Πώς θα τα βγάλουν πέρα οι μαθητές της θεωρητικής; (Σαν κι εμένα που εγκατέλειψα τα μαθηματικά στην 1η γυμνασίου!!!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια