Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,848 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,581 μηνύματα σε 78,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 415 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταπτυχιακό στα Οικονομικά με προπτυχιακό στη Πληροφορική

tempU88

Νεοφερμένος

Ο tempU88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O tempU88 έγραψε: στις 14:57, 06-06-16:

Ξέρετε αν είναι εφικτό να αλλάξεις επιστήμη από πληροφορική σε οικονομικά σε μεταπτυχιακές σπουδές.
Αν σε δέχονται οι σχολές δηλαδή και αν όντος μπορείς να μάθεις χωρίς προβλήματα παρόλου που δεν έχεις το πρώτο σου πτυχίο στα οικονομικά. Έχω βέβαια πολύ καλό μαθηματικό υπόβαθρο από τη πληροφορική.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

giorgosan (Γιώργος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O giorgosan έγραψε: στις 15:38, 06-06-16:

http://career.unipi.gr/index.php?opt...113&Itemid=147 δες το τέταρτο από το τέλος.
Παράθεση

tempU88

Νεοφερμένος

Ο tempU88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O tempU88 έγραψε: στις 15:50, 06-06-16:

Είναι πολύ γενικόα αυτό που γράφουν, θα ήθελα μια απάντηση από κάποιον που έχει κάνει ή έχει κάποιον γνωστό που έχει κάνει αυτή την αλλαγή
Παράθεση

Johnman97

Φοιτητής

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O Johnman97 έγραψε: στις 20:51, 06-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από tempU88
Ξέρετε αν είναι εφικτό να αλλάξεις επιστήμη από πληροφορική σε οικονομικά σε μεταπτυχιακές σπουδές.
Αν σε δέχονται οι σχολές δηλαδή και αν όντος μπορείς να μάθεις χωρίς προβλήματα παρόλου που δεν έχεις το πρώτο σου πτυχίο στα οικονομικά. Έχω βέβαια πολύ καλό μαθηματικό υπόβαθρο από τη πληροφορική.
Και μενα με ενδιαφερει αυτο!!!!
Παράθεση

fmarulezkd

Μεταπτυχιούχος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 727 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 20:57, 06-06-16:

Κοιτάξτε τα μεταπτυχιακά που σας ενδιαφέρουν, θα λένε στις προϋποθέσεις από τι σχολές γίνονται δεκτοί οι φοιτητές.
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Φοιτητής

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 01:38, 07-06-16:

Τα μεταπτυχιακα σε (χρηματο)οικονομικα και συναφη αντικειμενα ειναι τα πιο συνηθη προγραμματα που επιλεγονται απο αποφοιτουςαπο ολες τις ειδικοτητες. Σιγουρα θα βρεις προγραμματα στα οποια θα σε δεχονται χωρις υποβαθρο στα οικονομικα, ειδικα αφου εχεις γνωσεις στα Μαθηματικα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια