Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 37 31.4%
  • Νεοελληνική Γλώσσα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Κείμενα

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 22 18.6%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • Καλλιτεχνικά

    Ψήφοι: 8 6.8%
  • Μουσική

    Ψήφοι: 7 5.9%
  • ΣΕΠ - Τεχνολογία

    Ψήφοι: 12 10.2%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 13 11.0%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 4 3.4%
  • Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Θρησκευτικά

    Ψήφοι: 17 14.4%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 15 12.7%
  • Ξένη Γλώσσα

    Ψήφοι: 2 1.7%
  • Άλλο (Διευκρινίστε)

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Με την Φυσική έχουμε τσακωθεί από την Β' Γυμνασίου :whistle: Για τα αρχαία δεν με παίρνει να πω κάτι μιας και επέλεξα την θεωρητική κατεύθυνση τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου η Ιστορία, ποτέ δεν μου άρεσε καθώς και τα Αρχαία με τους χρόνους!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ποτέ δεν μου άρεσαν τα Θρησκευτικά και γενικά τα δευτερεύοντα μαθήματα που είναι όλο θεωρία, όπως ΚΠΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

"Κωστας"

Νεοφερμένος

Ο "Κωστας" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δεν αντεχω καθολου τη φυσικη και τη χημεια και ο καθηγητης που μας κανει αυτα τα μαθηματα ειναι ο χειροτερος καθηγητης απο τη στιγμη που μπενει μεσα στην ταξη για μαθημα περιμενω να περασει η ωρα να τελειωσει το μαθημα γιατι βαριεμαι και μου σπαει τα νευρα ο καθηγητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για μενα κειμενα-αρχαια τα χειροτερα τοσο βαρετα με κανενα ενδιαφερον να με κανουν να δωσω λιγο προσοχη η εστω να μεινω 3υπνια :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ίσως η γυμναστική. Δεν ήμουν καλή στο βόλεϊ και μου φώναζαν όλοι, επειδή τους χάλαγα τo τέλειο, επαγγελματικό τους παιχνίδι. Τσακωνόντουσαν ποιά ομάδα θα με πάρει. :P

Καλά, και τα θρησκευτικά. Είχαμε και μία βλαμμένη, που αμφισβητούσε τη θεωρία του Δαρβίνου και μας έλεγε ''ααα, μακριά από τους επιστήμονες''. Και βασικά δε μπορώ να θίγουν τη βιολογία μου. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antonis18

Νεοφερμένος

Ο antonis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαθηματικά, όσο χρήσιμα και αν είναι τα μισώ, σε όλες τις τάξεις. Βασικά κανένα μάθημα δεν γίνεται σωστά όλα θέλουν αλλαγή τρόπου διδασκαλίας-βιβλίων φυσικά δεν φταίνε μόνο οι εκπαιδευτικοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helenap

Νεοφερμένος

Η helenap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οικιακη! χαλι...εξαιτιας της εχασα βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αρχαία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
οικιακη! χαλι...εξαιτιας της εχασα βαθμο

Τι μου θύμισες και εμένα... Απο κατι τέτοια μαθήματα έχανα βαθμούς!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Στο λύκειο το χειρότερό μου ήταν η γεωμετρία. Την είχα συνδέσει με τον ψυχικά ανισόρροπο καθηγητή που μας τη δίδασκε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kathleen

Νεοφερμένος

Η Kathleen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πληροφορική την λατρευα μέχρι πέρυσι αλλά ο καθηγητής έγινε πολύ πιο απότομος(και εξαιρετικά επιθετικός)δεν κάνει καλό μάθημα είναι κ άδικος με τους βαθμούς :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λατρεύω άλγεβρα και χημεία αλλά απεχθάνομαι θρησκευτικά και κείμενα!:P
Φίλε απεχθάνομαι αυτά και άλλα πολλά... Μου αρέσουν αυτά που κάνω καλή βαθμολογία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blanc

Νεοφερμένος

Η blanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτό που σιχαινόμουν παντα ήταν η Ιστορία
 

Άνιελ

Νεοφερμένος

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τα μαθηματικά με διαφορά.
 

Alexandra Chatzin

Νεοφερμένος

Η Alexandra Chatzin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεια σας παιδια κανω αυτο το θεμα για να δω ποιο μαθημα θεωρειται ειναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ....:mad:
ξεκάθαρα η απάντηση είναι ανάμεσα στην Βιολογία και στα Μαθηματικά. Δυο δύσκολα μαθήματα και παράλληλα βαρετά
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 633 μηνύματα.
Τα περισσότερα είναι πολύ ωραία και ενδιαφέροντα ως προς το περιεχόμενο, αλλά ο τρόπος με τον οποίο διδάσκονται και εξετάζονται τα καθιστούν ανυπόφορα και βαρετά...
 

Alexandra Chatzin

Νεοφερμένος

Η Alexandra Chatzin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Βαρετά τα μαθηματικαα ;; Ο καθηγητής φταίει
η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πετύχει καλούς καθηγητές, αλλά και φέτος που έτυχα κάπως καλύτερους, βαριόμουν το ιδιο. Είναι στο παιδί και στο γουστο του
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top