Φοιτητικές Εστίες Ιωαννίνων

roz vraki

Νεοφερμένος

Η roz vraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 73 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ...
Κ μου χαν πει οτι εχει ψυγειακι,φουρνακι κτλ.
μουφα τελικα!
μαλιστα!σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΑΑΑΑ...
Κ μου χαν πει οτι εχει ψυγειακι,φουρνακι κτλ.
μουφα τελικα!
μαλιστα!σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!:)
Χωρίς να ξέρω και πολλά για τις εστίες του πανεπιστημίου, έχω την εντύπωση πως μπορεί να υπάρχει κοινόχρηστος φούρνος(και ίσως κοινόχρηστο ψυγείο; ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ισχύει αυτό που είπε ο Πάνος. Για μερικά κτήρια τουλάχιστον. Αλλά μιλάμε για 1 φούρνο και 1 ψυγείο για καμια 30αριά δωμάτια και βάλε. Και δε νομίζω να θέλει κανείς να ταΐζει εν αγνοία του τους υπόλοιπους οικότροφους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roz vraki

Νεοφερμένος

Η roz vraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 73 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αλλα γενικα επιτρεπεται φουρνακι μεσα στο δωματιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Δικό σου είναι ό,τι θες βάζεις μέσα. Δε θα σε ελέγξει κανένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκαν τα αποτελέσματα των φοιτητικών εστιών στο πανεπιστήμιο (όχι για τους 1ετείς) :) πήρα δωμάτιο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strsismos88

Νεοφερμένος

Ο strsismos88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά, να ρωτήσω. Τί παίζει στις εστίες Ιωαννίνων, έχει πολύ φασαρία; Γιατί εγώ τώρα νοικιάζω, αλλά δε βγαίνουν τα $... Αρχικά γι'αυτό το λόγο δεν έκανα αίτηση για εστίες, επειδή μου έλεγαν παλιοί ότι έχει πολύ φασαρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellii

Νεοφερμένος

Η stellii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια να σας ρωτησω μηπως ξερετε τι ακριβως περιεχει ενα δωματιο στις φοιτιτικες εστιες των τει?? Θα με βοηθουσε πολυ οτιδηποτε πληροφοριες γνωριζεται και μου πειτε.. Διοτι δεν ξερω τιποτα για το πως ειναι και δεν μπορω να βρω καπου αλλου πληροφοριες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top