[2014] Μαθητικός Διαγωνισμός Φυσικής

photon77

Νεοφερμένος

Η photon77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας! Ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω στον φετινό διαγωνισμο Φυσικής και εχω ορισμενες απορίες.!
Παω Β'Λυκειου και σε μια προκύρηξη διαβασα οτι ύλη του διαγωνισμού θα είναι και αυτή της κατεύθυνσης και της γενικής.
Όμως, αρκετά κεφάλαια είναι εκτός ύλης, όπως μας λένε οι καθηγητές μας, και θα ηθελα να μου πείτε αν είναι εκτος της ύλης του διαγωνισμού. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Γεια σας! Ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω στον φετινό διαγωνισμο Φυσικής και εχω ορισμενες απορίες.!
Παω Β'Λυκειου και σε μια προκύρηξη διαβασα οτι ύλη του διαγωνισμού θα είναι και αυτή της κατεύθυνσης και της γενικής.
Όμως, αρκετά κεφάλαια είναι εκτός ύλης, όπως μας λένε οι καθηγητές μας, και θα ηθελα να μου πείτε αν είναι εκτος της ύλης του διαγωνισμού. :D

Η υλη για τον διαγωνισμο ειναι η αντιστοιχη σχολικη υλη. Μπορεις να βρεις ευκολα ποιες παραγαρφαφοι ειναι μεσα και ποιες εξω στο διαδικτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

photon77

Νεοφερμένος

Η photon77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ. πολυ για την πληροφορια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ανέβηκαν οι ΛΥΣΕΙΣ. Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ανακοινώθηκαν οι ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Γ΄τάξης Α΄φάσης.
Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top