Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,391 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 197 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδές Κτηνιατρικής στην Ρουμανία

ArtemisPap

Νεοφερμένος

H ArtemisPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ArtemisPap έγραψε: στις 20:47, 18-12-13:

Τη διάλεξα γιατί είχα άλλες σχολές κατά νου μου.Τώρα που μου εμφανίστηκε η ευκαιρία για το πανεπιστήμιο,το σκέφτομαι περισσότερο.Το θέμα μου είναι πως δεν θέλω να αλλάξω κατεύθυνση,όχι για τα μαθήματα,δεν έχω κανένα πρόβλημα,αλλά σε περίπτωση που αλλάξω γνώμη ΞΑΝΑ,να έχω τουλάχιστον περάσει σε σχολή της θεωρητικής.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,909 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 08:26, 19-12-13:

Συγγνώμη αλλά μου φαίνεται ότι δεν ξέρεις τι θέλεις. Αυτά που γράφεις δεν βγάζουν νόημα.
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 11:43, 19-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από ArtemisPap
Τη διάλεξα γιατί είχα άλλες σχολές κατά νου μου.Τώρα που μου εμφανίστηκε η ευκαιρία για το πανεπιστήμιο,το σκέφτομαι περισσότερο.Το θέμα μου είναι πως δεν θέλω να αλλάξω κατεύθυνση,όχι για τα μαθήματα,δεν έχω κανένα πρόβλημα,αλλά σε περίπτωση που αλλάξω γνώμη ΞΑΝΑ,να έχω τουλάχιστον περάσει σε σχολή της θεωρητικής.
Γι αυτο λεω! πανε θετικη για να κυνηγησεις το ονειρο σου αλλα παρε ιστορια γενικης ωστε να εχεις ανοιχτο και το 1ο πεδιο
Παράθεση

ArtemisPap

Νεοφερμένος

H ArtemisPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ArtemisPap έγραψε: στις 14:15, 19-12-13:

Μα ακριβώς αυτό!Δεν ξέρω τι θέλω.Γι'αυτό ζητάω γνώμες.Μου φαίνετε έχω καλύψει όλες τις απορίες μου!Να'σται καλά!
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 14:16, 19-12-13:

Από θετική για 1ο πεδίο υπάρχει μείωση μορίων λόγω συντελεστών.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,909 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 14:27, 19-12-13:

Αυτά που σκέφτεσαι είναι δύο πράγματα που δεν συνδυάζονται. Στην ερώτηση "τι θέλεις" μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις. Αποφάσισε λοιπόν πρώτα και μετά στη διάθεσή σου για ό,τι θες.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια