Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,843 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,276 μηνύματα σε 78,677 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μάνα υποχρεώνει το μωρό της να κάνει τατουάζ ενώ αυτό σπαράζει στο κλάμα

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,750 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 13:35, 29-01-13:

Θυμό και οργή προκαλεί η κίνηση μιας μάνας από το Πουέρτο Ρίκο να κάνει στον τρίχρονο γιο της τατουάζ. Μάλιστα την απίστευτη ταλαιπωρία στην οποία υπεβλήθη ο μικρός, κατέγραψε η κάμερα και τώρα το βίντεο κάνει το γύρο του κόσμου προκαλώντας κύματα οργής.
Στο βίντεο φαίνεται ο μικρός που στην κυριολεξία σπαράζει στο κλάμα από τον πόνο, η μάνα που τον κρατά σφιχτά καθηλωμένο στην καρέκλα και ο καλλιτέχνης του τατουάζ που προσπαθεί με τη βελόνα να σχηματίσει στο δέρμα του μωρού το σχέδιο που έχουν επιλέξει.
Η... ανεκδιήγητη μάνα όχι μόνο δεν λυγίζει με το σπαραγμό του μωρού της, αλλά αμετανόητη συνεχίζει την προσπάθεια να το ηρεμήσει για να του κάνουν το τατουάζ, προσπαθώντας να του αποσπάσει την προσοχή.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιάννης94

Φοιτητής

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O Γιάννης94 έγραψε: στις 13:49, 29-01-13:

Απαράδεκτο!!!!
3
Παράθεση

Γατόπαρδος.

Φοιτητής

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε: στις 14:19, 29-01-13:

Κομπλεξικη
1
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 14:20, 29-01-13:

Αυτό το video είναι σκέτη φρίκη!
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 14:22, 29-01-13:

καποιοι δεν πρεπει να γινονται ποτε γονεις....
5
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,135 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:47, 29-01-13:

Είναι ένα video που δε ξέρουμε καν που τραβήχτηκε και δε ξέρουμε τον λόγο που έγινε το ταυουάζ οπότε δε μπορώ να το κατακρίνω.

Αν έγινε για λόγους μόδας φυσικά δε συμφωνω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 29-01-13 στις 14:55.
2
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 14:51, 29-01-13:

Θα συμφωνήσω με το Φόκο. Φυσικά για μένα, μια κοπέλα του Δυτικού κόσμου, είναι άκρως παράλογο και δεν θα το έκανα ποτέ στο παιδί μου.
Όπως δεν θα έκανα και κλειτοριδεκτομή όμως.
2
1
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Φοιτητής

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:27, 29-01-13:

Τι άλλο θα δούμε...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια