Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,392 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 201 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική εστία από άλλο... πλανήτη!

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:00, 31-07-12:

Καμία σχέση με αυτά που ξέρουμε εμείς

Η συγκεκριμένη φοιτητική εστία ονομάζεται Tietgen και βρίσκεται σε προάστιο της Κοπεγχάγης...

.http://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=16615
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,445 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 13:01, 31-07-12:

Υπονοείς κάτι;
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 13:03, 31-07-12:

Πραγματικά,πού ζούμε???
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 13:03, 31-07-12:

Δεν ξέρω πως το έχουν αυτοί εκεί, αλλά δε νομίζω να είναι από δημόσιο φορέα.........
Όπως και να'χει, είναι εκπληκτικό!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,137 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:03, 31-07-12:

Είναι ιδιωτική;
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:03, 31-07-12:

Μήπως το πραγματικά πόσο πίσω είμαστε?

Η ιστιοσελίδα του
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 31-07-12 στις 13:35.
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 13:19, 31-07-12:

OMG........!!!!!!!!είναι τέλειο.....
θέλω και εγώ ένα διαμέρισμα εκεί.........πάντως με τόσο γυαλί πρέπει να είναι παρα πολύ φωτεινό...
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 13:34, 31-07-12:

Δεν μπορω να γραψω τιποτα αλλο απο ενα μεγαλο πολυ πονεμενο........

Αααααααααααχχχχχχ!!!
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:36, 31-07-12:

εγώ το μεγάλο σοκ το έπαθα όταν διάβασα,από την ιστιοσελίδα στο προηγούμενο ποστ μου, τι περιέχουν μέσα οι εστίες
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 13:40, 31-07-12:

Ρε οκ ομως αν ειναι ιδιωτικο ειναι δικαιολογημενο....
Το λεει στην ιστοσελιδα του πανεπιστημιου που ποσταρε ο Johnnaousa..
Tuition fee: 9500 euro per year!!!
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,445 μηνύματα.

H Revekka έγραψε: στις 13:49, 31-07-12:

Τα πανεπιστήμια του εξωτερικού έχουν δικές τους εστίες όπου τα χρήματα είναι αρκετά εώς πολλά!
Μιλάμε όμως για ιδιωτικά πανεπιστήμια.
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 13:49, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Ρε οκ ομως αν ειναι ιδιωτικο ειναι δικαιολογημενο....
Το λεει στην ιστοσελιδα του πανεπιστημιου που ποσταρε ο Johnnaousa..
Tuition fee: 9500 euro per year!!!
Άρα δεν είναι δημόσιο; καλά το κατάλαβα
Οπότε δεν ζηλεύω τις εστίες, και αυτούς...ζηλεύω τους φραγκάτους
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 13:51, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Revekka
Τα πανεπιστήμια του εξωτερικού έχουν δικές τους εστίες όπου τα χρήματα είναι αρκετά εώς πολλά!
Μιλάμε όμως για ιδιωτικά πανεπιστήμια.
και πάλι δεν νομίζω πως δεν είναι άξιο θαυμασμου? κάτι αντίστοιχο εδώ πέρα, μπορεί να μην είχε καν εστίες...δες τι τους προσφέρουν
Παράθεση

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

H Revekka έγραψε: στις 13:51, 31-07-12:

Μην το βλέπεις έτσι. Όπου ρέει το χρήμα, αυτό επενδύεται.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε τι θα γινόταν σε αντίστοιχη περίπτωση εδώ.
1
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 13:52, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
και πάλι δεν νομίζω πως δεν είναι άξιο θαυμασμου? κάτι αντίστοιχο εδώ πέρα, μπορεί να μην είχε καν εστίες...δες τι τους προσφέρουν
Ποιος Έλληνας ιδιώτης θα έκανε τέτοιο "άνοιγμα";
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 13:54, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
sorry αν πληρωνεις κ νερο σε χρυσο ποτηρι θα σου δωσουν...
Εδω το κολλεγιο Αθηνων που ειναι απλα ενα ιδωτικο στην Ελλαδα κ αν το δεις εξωτερικα ειναι σαν καστρο! Ολοκληρο πανεπιστημιο στη Δανια δεν θα 'χει ολα τα κομφορ?
1
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 14:08, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
sorry αν πληρωνεις κ νερο σε χρυσο ποτηρι θα σου δωσουν...
Εδω το κολλεγιο Αθηνων που ειναι απλα ενα ιδωτικο στην Ελλαδα κ αν το δεις εξωτερικα ειναι σαν καστρο! Ολοκληρο πανεπιστημιο στη Δανια δεν θα 'χει ολα τα κομφορ?
Πες το ψέμματα....
Γενικά πάντως εδώ στην Ελλάδα και να έκανε κάποιος ιδιώτης το βήμα για κάτι τέτοιο αντίστοιχο μάλλον μέσα θα έμπαινε με βραχιολάκια, δεν θα είχε καθόλου ζήτηση...όπως είπε και κάποιος πριν, αν ρέει το χρήμα στη χώρα λογικό να υπάρχουν και αντίστοιχα ιδιωτικά, εδώ που να λειτουργήσει κάτι τέτοιο...
Παράθεση

Eskl1nd (۞_۞)

Φοιτητής

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Eskl1nd έγραψε: στις 14:22, 31-07-12:

Κατι τετοια πανεπιστημια αξιζουν για να πας για μεταπτυχιακο για 1-2 χρονια.....Πρεπει να ειναι μοναδικη εμπειρια.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια