Φοιτητικές Εστίες Λάρισας

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ, κοίταξα τα θέματα σχετικά με τις φοιτητικές εστίες και είδα ότι λείπουν οι φοιτητικές εστίες Λάρισας. Μιας και πέρασε ο αδερφός μου στο τμήμα μηχανολογίας, ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τις εστίες αυτές.
Σε τι κατάσταση βρίσκονται?
Είναι αρκετά τα δωμάτια που προσφέρονται?
Συγκατοικείς με άλλο παιδί?
Οι τουαλέτες είναι κοινόχρηστες?
Τι έχουν μέσα τα δωμάτια?Είναι εντελώς άδεια?

Αυτά προς το παρών, ας βρεθεί ο εθελοντής που θα μας λύσει τις πρώτες απορίες και μετά ρωτάω και άλλα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αχοαχοαχοαχοαχοαοχαοχοαχαοχ εστιες στην λαρισα lol:lol:

στην λαρισα για τα ΑΕΙ δεν εχει εστιες ενω τα ΤΕΙ που εχουν ειναι διπλα στο χωρο τους εξω απο την πολη και δεν μπορω να μ μιλησω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Οριστε???Δεν σε καταλαβα....στο ΤΕΙ Μηχανολογιας εχει περασει.
Ξερεις να μου απαντησεις η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ααα στο τει εε? νομιζα οτι αναφερθηκες γενικα σε εστιες για αυτο( mea culpa)!! λοιπον οι εστιες των ΤΕΙ ειναι εξω απο την πολη. εχω ακουσει οτι ειναι σχετικα καλες! παραπανω πληροφοριες δεν εχω να σου δωσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top