Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,172 μηνύματα σε 78,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικές Εστίες Αλεξανδρούπολης

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε: στις 19:57, 07-07-09:

Παιδια καλησπερα σε ολους θα ηθελα οποιος εχει οποιεσδηποτε πληροφοριες για τα δωματια που πληρωνει το κρατος για τους φοιτητες(επειδη δεν υπαρχει εστια) να τις γραψει ειτε εδω ή σε π.μ. ειναι πολυ σημαντικο.Ο,τι και να γραψετε θα ειναι χρησιμο γιατι εχω αγνοια του πως ειναι τα δωματια ακομη και φωτογραφιες αν μπορουσατε να μ στειλετε θα ηταν καλα.Σας ευχαριστω ολους προκαταβολικα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O sakoulias έγραψε: στις 15:27, 08-07-09:

Αντε ρε παιδια βοηθηστε δεν μπορει να μην ξερει κανενας ακομη και εναν γνωστο να εχετε που μενει εκει μπορειτε να με βοηθησετε
Παράθεση

ktar

Πτυχιούχος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O ktar έγραψε: στις 16:51, 08-07-09:

Από όσο ξέρω, οι εστίες είναι σε ξενοδοχείο, το οποίο από όσο το έχω δει απ'έξω, μου φαίνεται καινούργιο! Πρέπει να είναι καλές! Είναι δίπλα στο παιδαγωγικό.
Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

O sakoulias έγραψε: στις 19:38, 08-07-09:

Διπλα στο παιδαγωγικο???Ωραια περιοχη για να μενουμε εμεις οι αντρες .Μηπως εχεις καποιον γνωστο που να μενει εκει να παρουμε καμια πληροφορια???
Παράθεση

ktar

Πτυχιούχος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O ktar έγραψε: στις 08:27, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από sakoulias
Διπλα στο παιδαγωγικο???Ωραια περιοχη για να μενουμε εμεις οι αντρες .Μηπως εχεις καποιον γνωστο που να μενει εκει να παρουμε καμια πληροφορια???
Δεν έχω για να σου πω την αλήθεια, γιατί εκεί μένουν κυρίως φοιτητές από το παιδαγωγικό, γιατί είναι δίπλα. Εγώ σπουδάζω Ιατρική και δεν ξέρω κάποιον από το έτος μου
Παράθεση

sakoulias (Σακης)

Φοιτητής

O sakoulias έγραψε: στις 11:42, 09-07-09:

Οκ σε ευχαριστω παντως...Κανενας αλλος??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φοιτητικές Εστίες Ιωαννίνων - Από heili scott
      Το θέμα έχει λάβει 87 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-14 στις 21:46.
    • Φοιτητικές Εστίες Κομοτηνής - Από GABRIELLA
      Το θέμα έχει λάβει 61 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-13 στις 19:31.
    • Φοιτητικές Εστίες ΤΕΙ - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-13 στις 17:53.
    • Φοιτητικές Εστίες ΠΑΜΑΚ - Από biousra
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-12 στις 23:58.
    • Φοιτητικές Εστίες Ηράκλειου - Από darkdante134
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-09 στις 15:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα