Εργοθεραπεία ΠΑΔΑ

Social butterfly

Νεοφερμένος

Η Social butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα ????έδωσα πανελλήνιες φέτος και περνάω στο τμήμα εργοθεραπείας στο ΠΑΔΑ πράγμα που ήταν και η πρώτη μου επιλογή. Μπήκα στο σάιτ της σχολής και γράφει οτι το τμήμα της εργοθεραπείας στεγάζεται στην Μητροδώρου 24 όπου και βρισκεται ενα κτήριο τύπου πολυκατοικία. Γνωρίζει κανείς αν τα μαθήματα γινονται σε αυτό το κτήριο ή στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου; προσπάθησα να επικοινωνήσω με κάποιον από την γραμματεία του τμήματος αλλά προφανώς λόγω καλοκαιριού δεν βρίσκεται κανείς εκεί
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Λογικά εκεί θα γίνονται οι διαλέξεις και αν υπάρχει κάποιο εργαστήριο,θα γίνεται στις εγκαταστάσεις του πανεπιστημίου χωρίς αυτά που λέω να είναι σίγουρα.Θα σου πρότεινα να χαλαρώσεις και από Σεπτέμβρη μπορείς να ξαναεπικοινωνήσεις με τη γραμματεία της σχολής σου :) Καλή φοιτητική ζωή εύχομαι
 

Social butterfly

Νεοφερμένος

Η Social butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν το ειπα επειδη ειμαι αγχωμενη:laugh:απλα ψαχνω για σπιτι και θα ηθελα να ξερω ακριβως που γινονται τα μαθηματα.Σε ευχαριστω οπως και να εχει:happy:
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Δεν το ειπα επειδη ειμαι αγχωμενη:laugh:απλα ψαχνω για σπιτι και θα ηθελα να ξερω ακριβως που γινονται τα μαθηματα.Σε ευχαριστω οπως και να εχει:happy:

Τα παντα γινονται σε αυτη την κακασχημη πολυκατοικια , εργαστηρια κ θεωριες , περνα να δεις πως ειναι μπες κ μεσα , με τις κεντρικες εγκαταστασεις τει δεν θα εχεις καμια επαφη εκτος κ αν πας σιτιση, εγω ειχα απορριψη ρην μετεγγραφη μου στο τμημα φ/θ ακριβως για αυτον το λογο οτι δε θα την παλευα εκει μεσα
 

Social butterfly

Νεοφερμένος

Η Social butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Την καρδια περιβολι μου εκανες αλλα τελος παντων σε ευχαριστω:happy:

Τα παντα γινονται σε αυτη την κακασχημη πολυκατοικια , εργαστηρια κ θεωριες , περνα να δεις πως ειναι μπες κ μεσα , με τις κεντρικες εγκαταστασεις τει δεν θα εχεις καμια επαφη εκτος κ αν πας σιτιση, εγω ειχα απορριψη ρην μετεγγραφη μου στο τμημα φ/θ ακριβως για αυτον το λογο οτι δε θα την παλευα εκει μεσα


Δηλαδη και για το τμημα φυσικοθεραπειας εκει γινονται τα μαθηματα
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Δηλαδη και για το τμημα φυσικοθεραπειας εκει γινονται τα μαθηματα


φ/θ,εργοθεραπεια,μαιευτικη κ ενα ακομα αλλα δε θυμαμαι πιο , παντως περνσ να δεις πως ειναι κ μπορει να μη σου φανει κ τοσο σα ψυχιατρικη κλινικη ο χωρος οπως μου φανηκε εμενα , παντως να ξερεις οτι ναι μεν μπορει να μη πατησεις ποτε το ποδι σου στα κεντρικα αλλα αμα γνωρισεις ατομα αππ το γεωπονικο που ειναι ακριβως απεναντι ,ολη την ωρα εκει θα εισαι , ειναι ενα πανεμορφο πανεπιστημιο , στην πολυκατοικια θα πατας μονο για εργαατηρια
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
φ/θ,εργοθεραπεια,μαιευτικη κ ενα ακομα αλλα δε θυμαμαι πιο , παντως περνσ να δεις πως ειναι κ μπορει να μη σου φανει κ τοσο σα ψυχιατρικη κλινικη ο χωρος οπως μου φανηκε εμενα , παντως να ξερεις οτι ναι μεν μπορει να μη πατησεις ποτε το ποδι σου στα κεντρικα αλλα αμα γνωρισεις ατομα αππ το γεωπονικο που ειναι ακριβως απεναντι ,ολη την ωρα εκει θα εισαι , ειναι ενα πανεμορφο πανεπιστημιο , στην πολυκατοικια θα πατας μονο για εργαατηρια
Σοβαρά; Δεν υπάρχουν αμφιθέατρα;; Συμβαίνουν και σε άλλα πανεπιστήμια αυτά ή μόνο στο ΠΑΔΑ;:blink:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Σοβαρά; Δεν υπάρχουν αμφιθέατρα;; Συμβαίνουν και σε άλλα πανεπιστήμια αυτά ή μόνο στο ΠΑΔΑ;:blink:


Aυτό το πράγμα που όλοι πέφτουν από τα σύννεφα για την παθογένεια της χώρας με ξεπερνάει. Πού ζείτε; στα σύννεφα μήπως; :studying:
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Aυτό το πράγμα που όλοι πέφτουν από τα σύννεφα για την παθογένεια της χώρας με ξεπερνάει. Πού ζείτε; στα σύννεφα μήπως; :studying:
Όχι, απλά δεν έτυχε ποτέ να ζήσουμε σε μεγάλη πόλη για να δούμε τις παθογένειες και στα πανεπιστήμια:hmm:

Ακούγεται τίποτα σχετικά με μεταφορά των μαθημάτων στις εγκαταστάσεις του πανεπιστημίου στο προσεχές διάστημα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Social butterfly

Νεοφερμένος

Η Social butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Όχι, απλά δεν έτυχε ποτέ να ζήσουμε σε μεγάλη πόλη για να δούμε τις παθογένειες και στα πανεπιστήμια:hmm:

Ακούγεται τίποτα σχετικά με μεταφορά των μαθημάτων στις εγκαταστάσεις του πανεπιστημίου στο προσεχές διάστημα;


Ναι πριν λιγο ρωτησα μια κοπελα που τελειωσε φετος εργοθεραπεια και ειπε οτι πλεον τα μαθηματα μεταφερθηκαν στις εγκαταστασεις του πανεπιστημιου
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Όχι, απλά δεν έτυχε ποτέ να ζήσουμε σε μεγάλη πόλη για να δούμε τις παθογένειες και στα πανεπιστήμια:hmm:

Ακούγεται τίποτα σχετικά με μεταφορά των μαθημάτων στις εγκαταστάσεις του πανεπιστημίου στο προσεχές διάστημα;


Δηλαδή στις μικρές πόλεις και στην επαρχία, η χώρα λειτουργεί κανονικά;
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

Kaz

Νεοφερμένος

Ο Kaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Άρα τελικά (τώρα που μπήκαμε και στο 2020) τα μαθήματα του τμήματος φυσικοθεραπείας αλλά και της εργοθεραπειας γίνονται στον χώρο του πανεπιστημίου η στην πολυκατοικία που αναφέρθηκε πιο πάνω?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top