Ιατρικές εξετάσεις Αστυφυλάκων

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ρε παιδια πηγα και συμπληρωσα τα χαρτια και μου εδωσαν ενα αλλο χαρτι με τις ιατρικες εξετασεις... Λοιπον μου ειπαν να παρω τηλεφωνο στο κρατικο νοσοκομειο και να τους πω οτι θελω να κανω εξετασεις για την αστυφυλακων αλλα δεν ηξεραν ποιες πρεπει... Μπορείται να μου πείτε εσεις ποιες ειναι? στο χαρτι λεει Ακτινολογικο,μικροβιολογικο,οφθαλλμολογικο,ΩΡΛ,χειρουργικό,παθολογικο,καρδιολογικο αλλα οπως μου ειπε και απο το τηελφωνο ενας ιατρος στο νοσοκομειο αυτες θελουν 2 μηνε ςγια να βγουν αρα αποκλείεται να ειναι όλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
με αυτήν την καρτέλα θα πάς στο νοσοκομίο για τις εξετάσεις. θα πρέπει να πληρώσεις και ένα παράβολο. εκεί πιθανόν που θα πληρώσεις θα σου πούν και τις μέρες που θα πρέπει να πας για την κάθε εξέταση(οταν δηλαδή θα υπάρχει γιατρός εκεί)
απ ότι θυμάμαι πρέπει να κάνεις όλες τις εξετάσεις που είπες. τα μόνα που αργούν γιατί πρέπει να βγούν τα αποτελέσματα είναι το ακτινολογικό και το μικροβιολογικό, οπότε πάνε πρώτα σε αυτά(νωρίς το πρωί καλλίτερα). οι γιατροί συνήθως σε βάζουν πιο γρήγορα μέσα αν τους πείς οτι είσαι για τις εξετάσεις της αστυνομίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
με αυτήν την καρτέλα θα πάς στο νοσοκομίο για τις εξετάσεις. θα πρέπει να πληρώσεις και ένα παράβολο. εκεί πιθανόν που θα πληρώσεις θα σου πούν και τις μέρες που θα πρέπει να πας για την κάθε εξέταση(οταν δηλαδή θα υπάρχει γιατρός εκεί)
απ ότι θυμάμαι πρέπει να κάνεις όλες τις εξετάσεις που είπες. τα μόνα που αργούν γιατί πρέπει να βγούν τα αποτελέσματα είναι το ακτινολογικό και το μικροβιολογικό, οπότε πάνε πρώτα σε αυτά(νωρίς το πρωί καλλίτερα). οι γιατροί συνήθως σε βάζουν πιο γρήγορα μέσα αν τους πείς οτι είσαι για τις εξετάσεις της αστυνομίας.
@gaspar να σε ρωτήσω κάτι φίλε μου...αν πάω αύριο για εξετάσεις υπάρχει πιθανότητα να με αναλάβουν κατευθείαν ή θα πρέπει να κλείσω ραντεβού; Γιατί δεν θα προλάβω αν μου πουν ότι υπάρχει αναμονή. Ή μπορεί να γίνει κάτι για να εξυπηρετηθώ άμεσα επειδή ειναι για την αστυνομία;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top