Θετική vs Θεωρητική vs Τεχνολογική

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Νομίζω πως το θέμα βγήκε λίγω off topic ... :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
στα χρονια μου δυσκολα μαθηματα ηταν τα αρχαια ελληνικα,η φυσικη,τα μαθηματικα και η εκθεση που δεν ειχε καθολου ασκησεις και ηταν μονο να κατεβαζει η κουτρα σου και να γραφεις

τωρα απο αποψη σπουδαιοτητας...ολες εχουν τα θετικα τους...και οι ανθρωπιστικες σπουδες και οι θετικες και οι εφαρμοσμενες(πληροφορικη,πολυτεχνικες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Τόσες σελίδες και ακόμη δεν έχω καταλάβει το point αυτού του θέματος. Μήπως είμαι και εγώ ανόητος επειδή είμαι της θεωρητικής;:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το point είναι να καταλάβει ο απλός κοσμάκης πως εμείς της θεωρητικής είμαστε ανώτερα όντα. Simple and plain. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Το point είναι να καταλάβει ο απλός κοσμάκης πως εμείς της θεωρητικής είμαστε ανώτερα όντα. Simple and plain. :whistle:

Χαχαχαχα! Θα σε βομβαρδίσουν με αρνητικές τώρα που το είπες αυτό.
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Θα σε βομβαρδίσουν με αρνητικές τώρα που το είπες αυτό.
+1

Θα τους βομβαρδίσω κι εγώ με φιλιά και θα τις κάνουν θετικές. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλες οι κατευθύνσεις καλές είναι, μην έχετε κόμπλεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Όλες οι κατευθύνσεις καλές είναι, μην έχετε κόμπλεξ.

Κανένας δεν είπε το αντίθετο.:)

Θα τους βομβαρδίσω κι εγώ με φιλιά και θα τις κάνουν θετικές. :whistle::P

Ήδη δέχτηκες το πρώτο -1.:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Το point είναι να καταλάβει ο απλός κοσμάκης πως εμείς της θεωρητικής είμαστε ανώτερα όντα. Simple and plain. :whistle:

Κανένας δεν είπε το αντίθετο.:)



Ήδη δέχτηκες το πρώτο -1.:laugh:

Κανεις δεν ειναι ανωτερος.Ολοι το ιδιο ειμαστε.Ο μονος ανωτερος ειναι αυτος που δεχεται σφαιρικη μορφωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Κανεις δεν ειναι ανωτερος.Ολοι το ιδιο ειμαστε.Ο μονος ανωτερος ειναι αυτος που δεχεται σφαιρικη μορφωση

Ναι αλλά και ο νόμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Κανεις δεν ειναι ανωτερος.Ολοι το ιδιο ειμαστε.Ο μονος ανωτερος ειναι αυτος που δεχεται σφαιρικη μορφωση

:kissing:Βάλε μου θετική Αγγελούκο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τόσες σελίδες και ακόμη δεν έχω καταλάβει το point αυτού του θέματος. Μήπως είμαι και εγώ ανόητος επειδή είμαι της θεωρητικής;:crazy:
Πρακτικά το point της θεματοθέτριας ήταν το ότι δε μπορούσε να αποφασίσει που να πάει πριν 9 χρόνια ε και μετά μπήκαν οι χουλιγκανς της θετικής εναντίον των χουλιγκανς της θεωρητικής και κάναν επίδειξη μυαλού σα 10 χρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
:kissing:Βάλε μου θετική Αγγελούκο μου.

Αφου δεν συμφωνω με την αποψη σου γιατι να βαλω θετικη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αφου δεν συμφωνω με την αποψη σου γιατι να βαλω θετικη; :P

Επειδή οι θετικοτεχνολόγοι της παρέας πάσχετε από έλλειψη χιούμορ :P και επειδή σου έδωσα και φιλάκι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Επειδή οι θετικοτεχνολόγοι της παρέας πάσχετε από έλλειψη χιούμορ :P και επειδή σου έδωσα και φιλάκι. :whistle:

χαχαχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αφού 2 χρόνια ανέχτηκα τη θεωρητική και έχω δώσει κι όλας πλέον έχω καταλήξει παρακάτω συμπέρασμα:

Αν προτιμάς να λύνεις ασκήσεις, να εξασκείς το μυαλό σου γενικά και δεν σου αρέσει καμία σχολή από τη θεωρητική, μη κάνεις το λάθος και την επιλέξεις.
Ενδιαφέροντα πράγματα μαθαίνεις, αλλά:
1. Οι σχολές τις είναι σχεδόν όλες πεθαμένες σε θέμα αποκατάστασης.
2. Πολλές χρειάζονται ειδικά μαθήματα ( γλώσσες κυρίως)
3. Δεν έχει πολλά ΤΕΙ
4. Δεν έχει χαμηλόβαθμα ΤΕΙ

Αν πας θεωρητική, πρέπει να έχεις στόχο ή έστω να μαθαίνεις έυκολα πράγματα από έξω. Αλλιώς είναι θάνατος παιδιά. Και σας το λεω εγώ που όταν κύκλωσα τη θεωρητική είπα αμέσως ''τι βλακεία έκανα, θεέ μου''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Αφού 2 χρόνια ανέχτηκα τη θεωρητική και έχω δώσει κι όλας πλέον έχω καταλήξει παρακάτω συμπέρασμα:

Αν προτιμάς να λύνεις ασκήσεις, να εξασκείς το μυαλό σου γενικά και δεν σου αρέσει καμία σχολή από τη θεωρητική, μη κάνεις το λάθος και την επιλέξεις.
Ενδιαφέροντα πράγματα μαθαίνεις, αλλά:
1. Οι σχολές τις είναι σχεδόν όλες πεθαμένες σε θέμα αποκατάστασης.
2. Πολλές χρειάζονται ειδικά μαθήματα ( γλώσσες κυρίως)
3. Δεν έχει πολλά ΤΕΙ
4. Δεν έχει χαμηλόβαθμα ΤΕΙ

Αν πας θεωρητική, πρέπει να έχεις στόχο ή έστω να μαθαίνεις έυκολα πράγματα από έξω. Αλλιώς είναι θάνατος παιδιά. Και σας το λεω εγώ που όταν κύκλωσα τη θεωρητική είπα αμέσως ''τι βλακεία έκανα, θεέ μου''.

Εγώ ποτέ δε σκέφτηκα ότι έκανα βλακεία όταν έδωσα το χαρτί.Είχα αποφασίσει και από τη Β' Γυμνασίου όταν πραγματικά λάτρεψα τα Αρχαία και έβαλα στόχο! Και αυτός ο στόχος θα είναι το κίνητρο μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δε σκέφτηκα ότι έκανα βλακεία όταν έδωσα το χαρτί.Είχα αποφασίσει και από τη Β' Γυμνασίου όταν πραγματικά λάτρεψα τα Αρχαία και έβαλα στόχο! Και αυτός ο στόχος θα είναι το κίνητρο μου. :)

Μερικά παιδιά ειναι "πλασμένα" για μια κατεύθυνση. Μπραβο που απο τότε είχες κατασταλάξει και εχεις στόχους! Όπως Μπραβο που δεν μετάνιωσες τη κατεύθυνση!
Εύχομαι η θεωρητικη να σε ανταμείψει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Μερικά παιδιά ειναι "πλασμένα" για μια κατεύθυνση. Μπραβο που απο τότε είχες κατασταλάξει και εχεις στόχους! Όπως Μπραβο που δεν μετάνιωσες τη κατεύθυνση!
Εύχομαι η θεωρητικη να σε ανταμείψει!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Είμαι σίγουρος πως θα με ανταμείψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top