Το σωστό μέγεθος

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Το πρωτο δεν πιστευω να το ειπες ειρωνικα ε;:redface:

Πας καλά βρε γιατί να το πω ειρωνικά???:mad: Βρε τι έχω πάθει σήμερα!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aν οι γυναίκες φέρονται έτσι τότε έτσι είναι. Απλά στο παρελθόν δεν είχαν την άνεση να φέρονται όπως θέλουν αλλά τις έβαζε η κοινωνία σε καλούπια.
Live with it. Sorry.
Και όχι δεν καταλαβαίνω τι εννοείς "σωστή κοπέλα". Γιατί οι περισσότεροι λέγοντας σωστή κοπέλα εννοούν το άβουλο πλάσμα που δεν αντιδρά και είναι μονίμως ένα σκαλί παρακάτω απο το σύντροφό του. Ε όχι! Προτιμώ με αυτά τα κριτήρια να είμαι λάθος κοπέλα!
Τέλος, εγώ δεν βλέπω να γεμίσαμε ομοφυλόφιλους ξαφνικά. Πάντα υπήρχαν, απλά φοβόντουσαν περισσότερο παλιά και κρύβονταν καλύτερα. Αυτό θέλετε? Μια κοινωνία υποκρισίας??? Ευχαριστώ δεν θα πάρω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ο "σωστός" άνθρωπος για κάποιον μπορεί να είναι ο "λάθος" για κάποιον άλλο....:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Λυπαμαι αλλα τιποτα απο αυτα που αναφερα δεν εχει σχεση με τα συμπερασματα σου.
Ποτε δεν μιλησα για καλουπια (αυτα ειναι που σιχαινομαι) ουτε για κοινωνικα πλαισια κ θεσμους.
Οταν αναφερομαι στην λεξη σωστη μπορω να την περιγραψω με αρκετες αλλες λεξεις οπως :

Εξυπνη,δημιουργικη,κοινωνικη,καλλιεργημενη,δραστηρια,
προοδευτικη,μορφωμενη,φιλικη,σεξουαλικη,ρομαντικη,σεξυ,
σοβαρη,δικαια,ρομαντικη,επικοινωνιακη,συζητησιμη,
περιπετειωδης,μυστηρια και αλλα πολλα

Εν ολιγις ζηταω οι αντρες να φερονται σαν αντρες και οι γυναικες σαν γυναικες,δεν ζητω κατι παραλογο.
Απλα την δεδομενη στιγμη εχουμε καπως απροσανατολιστει απο τους πραγματικους στοχους μας και περισσοτερο εχουμε δημιουργησει μια επανασταση-πολεμο στις σχεσεις των 2 φυλων με αποτελεσμα να εχει δημιουργηθει ενα χαος.

Δεν μου αρεσει αυτο,θελω να εχω την κοπελα που αγαπω και με κατανοει απολυτα και να νιωθω οτι ειμαι διπλα σε ενα θηλυκο (που μυριζει,φαινεται,μιλαει,αντιδρα,κινειται οπως ενα αυθεντικο θηλυκο) οπως αυτη με χρειαζεται να με νιωθει σαν αυθεντικο αρσενικο.

Δεν θελω υποκρισιες,ουτε ανηλεητες θεατρικες παραστασεις,θελω ειλικρινη και ξεκαθαρα πραγματα,για αυτο θλιβομαι.But not anymore! :D

Ελπιζω να εγινα κατανοητος τωρα αγαπητη δεσποινις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Πας καλά βρε γιατί να το πω ειρωνικά???:mad: Βρε τι έχω πάθει σήμερα!!!:):):):):)

Καλα ντε μην θυμωνεις απλως εχεις βαλεις δυο αρνησεις στη ιδια προταση και μπερδευτικα...
Ενα μυαλο κι εγω κι αυτο μισο...τι να σου κανει...:P
(Δεν πιστευω να συμφωνεις οτι το μυαλο μου ειναι μισο ε;:mad: :P ΧΑ!)
Απο εκει και περα αν και ψιλοξεφυγε η κουβενατα αλλα δεν πειραζει, προσωπικα μου αρεσει και θελω η κοπελα μου να ειναι δυναμικη.
Δεν θελω με τιποτα να εχει τις αντιλληψεις προηγουμενων δεκαετιων (δηλαδη να ειναι "γυναικουλα").
Ετσι οπως το εθεσε η michelle, τοτε κι εμενα θα ηθελα η κοπελα μου να ειναι "λαθος".
Τωρα οσων αφορα τις Ελληνιδες, προσωπικα καθε φορα που κατεβαινω Ελλαδα οι νεες κοπελες καπου εχουν χασει τον μπουσουλα.
Ειλικρινα πιστευω οτι δεν ξερουν τι θελουν.
Και σας μιλαω εγω, που παντα μα παντα ελεγα και πιστευα οτι κοπελες σαν τις Ελληνιδες δεν υπαρχουν.Ειλικρινα.
Αυτο δεν σημαινει αναγκαστικα οτι αυτες οι κοπελες ειναι η πλειοψηφια.
Ισως να ειναι, ισως και οχι.
Μπορει να μην ειναι απλως ειναι πιο εντονη η παρουσια τους και καλυπτουν τις αλλες.
Στα παραπανω ομως δεν μπορω παρα να μην πω οτι και οι Ελληνες οι αντρες για φαπες ειναι.
Μαγκια-κλ@νια και σουζα το μαλι ή το παπι.
Και οι συζητησεις να τελειωνουν ειτε στο με ποσες εχει παει (ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΦΙΔΕΜΠΟΡΑ), ειτε στην εξατμιση του "παπιου" του!
Ελεος!
Και αν με ρωτησετε γιατι τα λεω ετσι για τους Ελληνες μονο, απλουστατα γιατι Ελληνας ειμαι κι εγω και πιο πολυ ενδιαφερομαι γι' αυτο τον λαο παρα για τους Σαουδαραβες π.χ.
Φιλικα ολα αυτα απο καποιον που δεν θελει να το παιξει ουτε τελειος ουτε "καποιος"...
Απεχω πολυ και απο τα δθυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλά βρε παιδιά πολύ έκταση δώσατε στο ζήτημα..Γιατί τόσο ένταση?Δεν υπάρχει λόγος..Και δεν ωφελει να καταλογίζουμκε πράγματα στους άντρες ή στις γυναίκες..Και τα δυο φύλα έχουν τις ευθύνες τους..Γιατί όσο δεν ξέρουν κάποιες γυναίκες τι θέλουν τόσο δεν ξέρουν και πολλοί άντρες..Αλλά δεν χρειάζεται να τους βάζουμε όλους στα ίδια καλούπια και να γενικεύουμε περιπτώσεις...Ο καθένας είναι αυτό που είναι με άλλους θα ταιριάξει και με άλλους όχι..
Για παράδειγμα το αιώνιο πρόβλημα στις σχέσεις μου ήταν ότι δεν άντεχαν ότι είχα πάντα προσωπικότητα.άποψη και δυναμισμό.Και σίγουρα δεν έφταιγε η συμπεριφορά μου γιατί ήταν ότι στοιχεία που δεν τα περνούσα ποτέ με "αντριλίκι" αλλά με κομψότητα και ευγένεια γιατί βασική μου αρχή είναι να είμαι πάντα κυρία..Τον εαυτό μου όμως δεν τον αλλάζω σε καμία περίπτωση..Αλλά και πάλι δεν πιστεύω ότι όλοι οι άντρες είναι έτσι..Αλλά η πλειοψηφία δυστυχώς ναι..Γενικά έχουν γίνει πολύ δύσκολες οι σχέσεις πλέον...
Αλλά πάντα πίστευα ότι είναι θέμα επιλογών..Γι'αυτό είναι ένας φαύλος κύκλος να λέτε είτε για την συμπεριφορά των ελληνίδων είτε των Ελλήνων..Εξάλλου οι επιλογές μας καθορίζουν αυτό που είμαστε και αυτό που θα γίνουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ουγκ.

ξεκολλάτε.

νιώστε άνετα.

αγκαλιαστείτε :).

άμα δεν ταιριάζετε αφήστε το, no prob, χωρίς πικρόχολα σχόλια πλιζ.

ξανααγκαλιαστείτε :), τζάμπα είναι :D. ωραία είναι :).

καληνύχτα :).

ψ. ναι ρε, έχω πιεί :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Σωστός weaky..Αλλά την σήμερον ημέρα οι περισσότεροι έχουν ξεχάσει ότι τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε και μια μικρή αγκαλία όλα γίνονται τόσο απλά..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
που το φτάσατε το θέμα καλέ......είδατε τι κάνει το σωστό το μέγεθος? προκαλεί φθόνο και ζήλια, σπέρνει διχόνοιες, ανάγει το πρόβλημα στις σχέσεις αντρών και γυναικών:P

Κάντε σεχ γιατί χανόμαστε:clapup: :clapup: :clapup:


Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ξανααγκαλιαστείτε :), τζάμπα είναι :D. ωραία είναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Και θα προσθέσω ..... και πάαααλι βρήηηηηηηηκαααα το λάθος άνθρωπο για να αγαπήηηηηηηηησωωωωωωωωωωω
Και γιατί παρακαλώ να μη παίζει ρόλο το μέγεθος της μήτρας ? ( τι είπα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! πέφτουν τούβλα !!!!! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Και θα προσθέσω ..... και πάαααλι βρήηηηηηηηκαααα το λάθος άνθρωπο για να αγαπήηηηηηηηησωωωωωωωωωωω
Και γιατί παρακαλώ να μη παίζει ρόλο το μέγεθος της μήτρας ? ( τι είπα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! πέφτουν τούβλα !!!!! )


εεεε της μήτρας είναι λιιιιιιιιγο άσχετο :P
Το μέγεθος του κόλπου όμως.... δεν είναι καθόλου άσχετο! ;)


όπως και στον άντρα μπορούμε να εντάξουμε το γενετήσιο όργανό του σε 3 κατηγορίες μεγέθους, έτσι ισχύει και για την γυναίκα.
Βάσει του Κάμα Σούτρα (για να δείτε ότι είμαι και διαβασμένη :P ) υπάρχουν 3 "μεγέθη" και στα δύο φύλλα....
Αν τα μετονομάσουμε σε S, M, L (το XL το παρακάμπτουμε, δεν αφορά τους Καυκάσιους :P ) τότε οι "ικανοποιητικοί" συνδιασμοί στα δύο φύλλα έχουν ως εξής! (όπου Α = άνδρας και όπου Γ = γυναίκα)
ΑS + ΓS
AS + ΓΜ
ΑΜ + ΓS
ΑΜ + ΓΜ
AM + ΓL
AL + ΓΜ
AL + ΓL

Όπως λοιπόν μπορείτε πολύ εύκολα να διακρίνετε από τον παραπάνω πίνακα, οι πιο ευτυχισμένοι δεν είναι οι ιδιαίτερα προικισμένοι αλλά οι μεσαίου μεγέθους (και στα δύο φύλλα) μιας που μπορούν με άνεση να "δέσουν" με όλα τα άλλα μεγέθη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε ? :ppppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε ? :ppppp

ΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗ:D :D :D

καλό σιμμπόυ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το μέγεθος έχει καμία σχέση με το lvl που λέμε όσο πιο μεγάλο lvl είσαι τόσο πιο πολύ .... και δέρνεις???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ρε Metal_Lover μην αρχίσεις και εδώ τα ίδια και σε παίρνουν όλοι στο ψιλό μετά.. :P Καλώς όρισες και να γράφεις στα ελληνικά.. :)

Έγινε ένας καθαρισμός του thread, και τα 3(!) off topic threads που υπήρχαν συγχωνεύτηκαν σε ένα: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1578

Please keep it to the topic, ppl.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Eπειδη δεν θελω να ανοιξω καινουργιο θεμα,ειπα να το αναφερω εδω περα.

Τα αποτελεσματα της φετινης ερευνας της Durex,εδειξε οτι οι ελληνες ειναι πρωτοι στο σεξ για φετος,ενω περυσι ημασταν 2οι μετα τους Γαλλους.

https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=662261&lngDtrID=252

Η σελιδα της durex δουλευει μονο με ΙΕ και επισης πρεπει να εχει προβλημα επειδη ελαχιστα links δουλευουν,δεν μπορεσα να δω ακομα την ερευνα τους στην σελιδα τους :(

Εσεις τι πιστευετε;Ειναι αληθεια ή μηπως τα αποτελεσμα τις ερευνας ηταν επειδη οι περισσοτεροι ερωτηθεντες "υπερεβαλαν" λιγακι...εμενα μου φαινεται οτι οι ελληνες δυσκολευονται πλεον να εχουν τοσο συχνες ερωτικες επαφες...αποψη μου λογω της ελληνικης νοοτροπιας.

Μηπως παραειμαστε ψευτες ή παραειμαστε ερωτικοι ;!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:


:worship: :worship: :worship: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά συμφωνώ απόλυτα με όσους υποστήριξαν ότι το μέγεθος μετράει. Κακά τα ψέματα, γλιτώνεις και τον κόπο να ψάχνεις κινέζικες τεχνικές. Όταν το διαθέτεις το προσόν... και είσαι και ερωτιάρης... αρπάζεις και εύκολα... αφήνεις και τους πολλούς συναισθηματισμούς... το απολαμβάνεις ρε αδερφέ... :hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ευτυχως θεε μου, που οι γονεις μου δεν μου μετ-εδωσαν κανενα προβλημα..
ευτυχως ευτυχως!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πάντως απ ότι έχω παρατηρήσει γενικά.. πολλοί straight έχουν κομπλεξ με το μέγεθος σε αντίθεση με τους gay.. είτος η άλλος στους gay, συμφέρει το μικρό μέγεθος [για ευνοητους λόγους :D ].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top