Ζητείται συγκάτοικος

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πέρασα στο ΤΕΙ φυσικοθεραπείας στο Αίγιο και ενδιαφέρομαι να νοικιάσω σπίτι εκεί. Λόγω οικονομικών όμως, θα προτιμούσα να βρω κάποια συμφοιτήτρια για συγκάτοικο! Αν ενδιαφέρεται κάποια ας μου πει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλύτερα πάνε πρώτα στη σχολή σου και ψάξε εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΣ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ.

Ζητείται συγκάτοικος για σπουδές στο Τει Λάρισας.
Έχω σκεφτεί να νοικιάσουμε ένα 3αρι, και να συγκατοικήσω με ένα ακόμα άτομο, αν συμφωνήσει και ο δεύτερος συγκάτοικος γιατί όχι και ακόμα άλλο ένα άτομο.
Τα 3αρια είναι στα 250-300, όποτε το κόστος θα είναι 250-300/3 = 80-100 ευρώ ανά άτομο.
Είμαι καλό παιδί, ευγενικό, όμορφο,ζουμερό,μοντελάκι,στιλακι, έτοιμο για όλα...χαχαχαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Περασα φετος στο ΤΕΙ εκει Πληροφορικη (3ος :P) και ψαχνω για συγκατοικο αγορι/κοριτσι! Κοιταω για περιοχη ή κεντρο ή Νεα Λεύκη αλλα ειμαι ανοικτος στο θεμα αυτο,,
Ψαχνω γ κατι οικονομικο, με αυτονομη θερμανση.. Κανεις ενδιαφερομενος? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πετράν13

Νεοφερμένος

Ο Πετράν13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα. Πέρασα φέτος Μοριακή Βιολογία και Γενετική στην Αλεξανδρούπολη και ψάχνω για συγκάτοικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Πες τι περίπου ψάχνεις. Ξανθό; μελαχρινό; ψηλό; κοντό; χρώμα ματιών; ενδιαφέροντα;
Δεν είναι εύκολο πράγμα η συγκατοίκηση... Θα εμπιστευτείς κάποιον απο ενα φόρουμ που δεν τον ξέρεις καθόλου;
Συνήθως πηγαίνεις στο πανεπιστήμιο, κάνεις φίλους και αφού γνωρίσεις καλά κάποιον, τότε συγκατοικείς ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
εχω ενα φιλο που σπουδαζει ιατρικη και ψαχνει συγκατοικο για να νοικιασει ενα σπιτι που θελει επειδη ειναι ακριβο. αμα ενδιαφερεσαι πμ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα έρθω Κέρκυρα αυτή την περίοδο για σχολή και ψάχνω μέρος να μείνω.
Αν κάποιος/α ενδιαφέρεται ή έχει κάτι να προτείνει, να γράψει εδώ ή να στείλει πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
έλα να μείνεις στο σπίτι μου στο αίγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
χαχαχα τώρα είναι λίγο αργά η αλήθεια είναι!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
χαχαχα τώρα είναι λίγο αργά η αλήθεια είναι!! :P
:D τι έγινε τελικά βρήκες συγκατοίκο εκεί ή νοικιάζεις μόνη σου
το καλό ειναι ότι δε φαίνεται να παράτησες την σχολή αφού το έχεις και στο προφιλ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Χαχαχα ναι όντως.. Τελικά νοίκιασα! Αλλά μπορεί να μου φανεί χρήσιμο αυτό το θέμα, γιατί ίσως χρειαστώ συγκάτοικο τελικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andromahi18

Νεοφερμένος

Η andromahi18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πέρασα στο ΠΑΜΑΚ στη Θεσσαλονίκη και ψάχνω για σπίτι.Υπάρχει κάποια κοπέλα που ψάχνει συγκάτοικο και θέλει να συγκατοικήσουμε??Είμαι ήρεμο άτομο με υπομονή και κατανόηση.Περιμένω με αγωνία απαντήσεις!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και τ'αγόρια έχουν ψυχή!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andromahi18

Νεοφερμένος

Η andromahi18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σύμφωνοι, αλλά εγώ εξακολουθώ να θέλω κοπέλα για συγκάτοικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
καμια συμαθητρεια σου δεν υπαρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κοπελια δυσκολα θα βρεις συγκατοικο απο αυτο το φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Δύσκολο να βρείς απο εδώ. Το ΠΑΜΑΚ δεν έχει υπηρεσία για αναζήτηση συγκατοίκου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ειμαι διαθεσιμος για συγκατοικηση, αμα θες στειλε πμ...
(ειμαι γκεη)
Kαι εγω διαθεσιμος ειμαι (δεν ειμαι γκεη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρασα στο ΠΑΜΑΚ στη Θεσσαλονίκη και ψάχνω για σπίτι.Υπάρχει κάποια κοπέλα που ψάχνει συγκάτοικο και θέλει να συγκατοικήσουμε??Είμαι ήρεμο άτομο με υπομονή και κατανόηση.Περιμένω με αγωνία απαντήσεις!!:)

Μια αγγελία στον πίνακα ανακοινώσεων στη γραμματεία της σχολής σου ίσως σου λύσει το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top