ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ειδικά για τ Αρχαία είναι δύσκολο να πέσει το ίδιο πράγμα ...

Αν γνωρίζει κάποιος παντως καλό θα ήταν να με διαφωτίσει για τα φετινά θεματα????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Πρωταγορας 6+7 έβαλαν φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Γαμωτο και Θ θελα να πέσει πρωταγορακος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πως μπορώ να δω τα διαγωνίσματα του οεφε για την α φάση του 2018; Μπαίνω στην επίσημη ιστοσελίδα του οεφε και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
ξερει καποιος τι εβαλε ο οεφε στα αρχαια απο τα διαγωνισματα της α φασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostsok14

Νεοφερμένος

Ο nikostsok14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι εβαλαν βιολογια κατευθυνσης στον οεφε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Κατ'εμε σχετικα ευκολα θεματακια.Μας τα εδωσε σημερα ο καθηγητης στο φροντιστηριο.Εκατσα και τα κοιταξα, εκανα στα γρηγορα τις λυσεις χωρις να γραψω την θεωρια, και μια χαρα μου φανηκαν. Αμα θες μπορω να στα στειλω σε φωτογραφιες αυριο, απλα στειλε μου μηνυμα γιατι παιζει να το ξεχασω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι εβαλαν βιολογια κατευθυνσης στον οεφε ?

Καλημέρα, νομίζω ότι μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα τους και να δεις τα θέματα με τις απαντήσεις τους. Όταν έδινα εγώ πριν 5 χρόνια και κάναμε και εμείς θέματα του ΟΕΦΕ στο φροντιστήριο, έχω την εντύπωση ότι τα αναρτούσαν με τις απαντήσεις τους, στο διαδίκτυο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Τωρα επειδη βγηκαν προσφατα, δεν εχουν βγει ακομα.Η Α φαση μονο, και αυτη απ'οτι θυμαμαι δεν εχει αναρτηθει επισημα στην σελιδα του ΟΕΦΕ αλλα σε σελιδες φροντιστηριων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Τωρα επειδη βγηκαν προσφατα, δεν εχουν βγει ακομα.Η Α φαση μονο, και αυτη απ'οτι θυμαμαι δεν εχει αναρτηθει επισημα στην σελιδα του ΟΕΦΕ αλλα σε σελιδες φροντιστηριων.

ααα οκ δεν το έψαξα για αυτό το είπα. Με συγχωρείς,
Καλή τύχη στις εξετάσεις σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostsok14

Νεοφερμένος

Ο nikostsok14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εαν σου ηταν ευκολο να μου τα στειλεις σε ευχαριστωω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top