Φροντιστήρια Πάτρα

mary_mary

Νεοφερμένος

Η mary_mary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι να μάθω Ιταλικά και ψάχνω φροντιστήρια στην Πάτρα. ΑΝ μπορείτε πείτε μου πάνω κάτω τιμές.
Μιλάω λίγα Ιταλικά, λογικά σε τμήμα για αρχάριους θα μπω αν παίζει κάποιο ρόλο το επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Στον Γράψα από όσο ξέρω κάνουν ιταλικά. Για περισσότερα πήγαινε να ρώτησεις (άμα πάρεις τηλ. δεν θα σου πουν τίποτα, θα πρέπει να πας εκεί.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Για το Γραψα εχω ακουσει και γω καλα λογια και εχει καλες τιμες για φοιτητες. Εχουν εκπτωση γυρω στα 200 με 300 ευρω για φοιτητες, γυρω στα 200 αν κανεις επι τοπου εγγραφη και αλλα 100 νομιζω αν πας μαζι με φιλο σου, οποτε κατεβαινει η τιμη γυρω στα 70-80 ευρω το μηνα. Επισης, ειναι ενα ακομα στο κεντρο, επι της Μαιζωνος μετα τη πλατεια Γεωργιου (στο στενο που ειναι και ο Παπασωτηριου), αλλα δε ξερω να σου πω παραπανω λεπτομερειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top