Διαγωνισμός Λυσίας

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
ενω εχω κανει εγγραφη στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα καθε φορα που παταω τα στοιχεια μου για να κανω login δεν τα δεχεται. Τα στοιχεια ειναι σωστα μιας και εχω μπροστα μου το χαρτι που τυπωθηκε κατα την εγγραφη. Δοκιμασα να κανω εκ νεου εγγραφη αλλα τα πεδια ''νομος'' ''πολη'' ''σχολειο'' δεν εμφανιζουν επιλογες καθως και στο τελος της σελιδας που λεει ''βοηθεια'' το παταω αλλα δεν αντιστοιχει πουθενα. Ξερει κανεις που μπορω να απευθυνθω για περαιτερω βοηθεια ή εστω μπορει καποιος απο εσας να με βοηθησει? Ελπιζω η εκκληση μου για βοηθεια να εχει ανταποκριση.
Υ.Γ. και αλλες χρονιες εχω προσπαθησει να λαβω μερος αλλα ολο κολλαω σε τετοια τεχνικα προβληματα. Μα ποιος φτιαχνει επιτελους αυτη την ιστοσελιδα?!! Γιατι τη βρισκω αθλια απο σχεδιασμο και υλοποιηση!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δοκίμασες με άλλο browser;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
είναι λίγο περίεργα τα πράγματα με το συγκεκριμένο site... την έχω ξαναπάθει 2 χρόνια τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
βασικα μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σαιτ ειναι αυτο;Λιγες πληροφοριες μονο αμα ειναι να γραφτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
www.lysias.gr είναι κατατοπιστικότατο... το διαφημίζουν και στην τηλεόραση... e-διαγωνισμός γνώσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ξερει κανεις το username απο ποια στοιχεια το βαζει μονο του...??? δηλ. οταν εκανα εγγραφη δε μου ελεγε πουθενα να βαλω username αλλα το εβαλε μονο του....κατι ΓΜΔΚΦ και τετοια τι ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
ρε παιδια επειδη ειμαι λιγο επιφυλακτικος με το να δινω τα στοιχεια μου στο net. Ειναι ασφαλες αμα τα δωσω;;; Οσοι εχετε εγγραφει δωσατε σε ολα τα πεδια τα πραγματικα σας στοιχεια;;; Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ έκανα εγγραφή και έδωσα όλα τα στοιχεία μου. Δεν υπάρχει πρόβλημα νομίζω. Επίσης κάπου διάβασα, πως τα στοιχεία σου δεν γίνονται γνωστά αλλού, μένουν εκεί και είναι απαραίτητα απλά για την συμμετοχή σου στον διαγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ok ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top