Τι πιστεύετε για το e-learning;

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Καλημέρα!

Θέτοντάς το έτσι, θα συμφωνήσω μαζί σου :)
Με αυτόν τον τρόπο μέχρι τώρα έχω δουλέψει άριστα με ενήλικες και σε μαθήματα ιδιαίτερα.
Μία τάξη 25 παιδιών...και μάλιστα αν είναι μικρά...φαντάζει λίγο δύσκολο... :alljumpy:
παντως πολλες φορες εχει πλακα,το γαλλικο ινστιτουτο που κανει μαθηματα απο μακρια μεσω ιντερνετ βαζει εναν εικονικο καθηγητη για ενα μεγαλο μερος μαθηματων.tu puoi vedere questo video!(δεν ξερω αν το εχω γραψει σωστα).ειναι μια διαφημηση. https://www.youtube.com/watch?v=3R_QvuGO-9w (με δυσκολια το βρηκα):P:);):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aurea

Νεοφερμένος

Η Aurea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
tu puoi vedere questo video!

Σωστά το έγραψες! ;)

Πλάκα είχε το βίντεο! Αλλά...je ne parle pas francais! (άραγε εγώ το έγραψα σωστά αυτό; ) :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Σωστά το έγραψες! ;)

Πλάκα είχε το βίντεο! Αλλά...je ne parle pas francais! (άραγε εγώ το έγραψα σωστά αυτό; ) :look:
si!io capisco,ma tu puoi comprehendere la lingua scritta quando e possibile.(quando c'e per esempio un parole latino).αυτη την φραση θα πρεπει να την σκοτωσα!εσυ μια χαρα τα πηγες αλλα πιο καλα θα ηταν je ne parle pas le francais.οπως και στα ιταλικα,τιποτα δεν στηριζεται στον επισημο λογο τουλαχιστον χωρις αρθρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φυσικα το εχω κανει και συφερει ;) -Ισπανικα-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ναι οι τιμες ειναι χαμηλες αλλα καταφερες να μαθεις?

Φετος δινω για το πρωτο μου πτυχιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Φετος δινω για το πρωτο μου πτυχιο ;)
καλη επιτυχια τοτε!εκανες μεσω ιντερνετ με καθηγητη η' με διαδραστικους πινακες,με ασκησεις-παιχνιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλη επιτυχια τοτε!εκανες μεσω ιντερνετ με καθηγητη η' με διαδραστικους πινακες,με ασκησεις-παιχνιδια?

Ναιι ναιι ^^ Και ηταν και αρκετα αυστηροι..:p Δεν παιζουνε αυτοι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ναιι ναιι ^^ Και ηταν και αρκετα αυστηροι..:p Δεν παιζουνε αυτοι :p
λολ χαχαχαχαχαχαχ !μια χαρα τοτε!μπραβο!μεσω skype?η' msn?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
90 το μηνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω πως καλύτερο είναι να έχεις μπροστά σου τον καθηγητή.Είναι διαφορετικά καθώς μπορείς να ρωτήσεις τις απορίες σου κ.α. . Μέσω του Η/Υ δεν νομίζω ότι θα μάθεις καλά μια γλώσσα και θα την αγαπήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω πως καλύτερο είναι να έχεις μπροστά σου τον καθηγητή.Είναι διαφορετικά καθώς μπορείς να ρωτήσεις τις απορίες σου κ.α. . Μέσω του Η/Υ δεν νομίζω ότι θα μάθεις καλά μια γλώσσα και θα την αγαπήσεις.
συμφωνω υπαρχει μια αλφα αλληλεπιδραση μεταξυ μαθητων και καθηγητων που κατα την γνωμη μου δεν την αναπληρωνει μια βιντεο κληση μεσω skype για παραδειγμα.αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.το παιδι παραπανω μια χαρα τα πηγε με αυτο το συστημα.αλλα εγω....με δυσκολια θα προσαρμοζομουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
συμφωνω υπαρχει μια αλφα αλληλεπιδραση μεταξυ μαθητων και καθηγητων που κατα την γνωμη μου δεν την αναπληρωνει μια βιντεο κληση μεσω skype για παραδειγμα.αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.το παιδι παραπανω μια χαρα τα πηγε με αυτο το συστημα.αλλα εγω....με δυσκολια θα προσαρμοζομουν!
Συμφερει ομως...5 ωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Επειδή και εγώ ενδιαφερόμουν για ξένες γλώσσες το συμπέρασμα μου είναι ότι δεν αντικαθίσταται το μάθημα με τον καθηγητή από e-learning. Τι rosetta stone, τι linguaphone έτσι δεν μαθαίνεις καλά την γλώσσα δυστυχώς. Να μου πείτε εδώ στη θεσσαλονίκη είναι πολλά τα λεφτά για έναν φοιτητή! Π.χ. στα ιταλικά που έψαξα το φθηνότερο που βρήκα ήταν 800€ σε φροντιστήριο για τον πρώτο χρόνο.. Αλήθεια τι τιμές συναντάτε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Επειδή και εγώ ενδιαφερόμουν για ξένες γλώσσες το συμπέρασμα μου είναι ότι δεν αντικαθίσταται το μάθημα με τον καθηγητή από e-learning. Τι rosetta stone, τι linguaphone έτσι δεν μαθαίνεις καλά την γλώσσα δυστυχώς. Να μου πείτε εδώ στη θεσσαλονίκη είναι πολλά τα λεφτά για έναν φοιτητή! Π.χ. στα ιταλικά που έψαξα το φθηνότερο που βρήκα ήταν 800€ σε φροντιστήριο για τον πρώτο χρόνο.. Αλήθεια τι τιμές συναντάτε εσείς?
στην πολη μου 150 ευρω το μηνα καποιος κανει ιταλικα πχ και παει για lower τον μαιο!τουλαχιστον σε 2 φροντιστηρια που εχω ρωτησει!ασχετα αν δεν εχω παει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top