Τηλεόραση: πόσες ώρες βλέπετε και τι προγράμματα παρακολουθείτε συνήθως;

Πόσες ώρες τηλεόραση βλέπετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Υπερβολικά πολλές (9+)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολλές (7-8)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Αρκετές (5-6)

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Λίγες (3-4)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ λίγες (1-2)

    Ψήφοι: 2 33.3%
  • Δεν παρακολουθώ τηλεόραση!

    Ψήφοι: 2 33.3%

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εγω παλι εχω να δω τηλεοραση πολυ καιρο.....δεν βλεπω...αντε να την ανοιξω και αφου δω πωσ εχει μονο βλακειεσ τη κλεινω.....αααα.....βλεπω παιδικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αρκετες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πολυ λιγες ωρες,μπορει κανα τεταρτο το μεσημερι,αλλα θα δω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το κατι ψηνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
πολυ λιγες ωρες,μπορει κανα τεταρτο το μεσημερι,αλλα θα δω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το κατι ψηνεται :D



ααα...ναι....χαχα.....εχω δει μερικεσ φορεσ...οποτε προλαβαινω....μου ανοιγει την ορεξη παντα ρε παιδι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ μόνο Παρασκευές βράδυ που βγαίνουν οι γονείς μου και καμιά φορά Λαζόπουλο την τρίτη. Α μπορώ και κανα τριωρο το σαββατοκύριακο που θα δούμε όλοι οικογενειακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εγώ παραδέχομαι ότι είμαι απο τα άτομα που τα σαββατοκυριακα αποβλακώνονται στην τηλεόραση χωρίς να ακούω τι λέει ή να παρακολουθώ... με χαλαρώνει. Απο προγράμματα παρακολουθώ ειδήσεις και καμια φορα Λαζόπουλο αλλα τον βαριέμαι τελευταια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες μιας και έχω και το πρωί χρόνο ακούω ΣΚΑΪ 100,3. Επίσης και η τηλεόραση του είναι καταπληκτική. Από σειρές Mega, "Εφιάλτης στην Κουζίνα" Alpha και "Στην υγειά μας" NΕΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καμμιά ταινία στο star :P και ξένες σειρές. Είναι και η διάθεση που έχεις κάθε φορά για το τί θες να δείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγώ βλέπω καμιά καλή ταινία άν έχει κανένα κανάλι,ή κανένα καλό ντοκιμαντέρ,το ΣΚΑΙ έχει φοβερά ντοκιμαντέρ και κατά τις 1 έχει μια εκπομπή με βίντεο για επικίνδυνες συλλήψεις στην Αμερική.Επίσης,ξέρει κανείς πότε παίζει το σύμπαν που αγάπησα ή αν έχει σταματήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ οι ειδήσεις και οι ενημερωτικές εκπομπές, οι Πρωταγωνιστές, η Έρευνα, η Μηχανή του Χρόνου. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει πολύ και η Μενεγάκη τα πρωινά. Ίσως γιατί με χαλαρώνει. Μετά μου αρέσουν κανα δυό σίριαλ τα Μαύρα Μεσάνυχτα και η Πολυκατοικία του Mega. Λαζόπουλος έτσι κι έτσι. Πάμε Πακέτο κάθε Πέμπτη, επειδή το βλέπει και η μαμά:'(. Και για το τέλος καμιά καλή ταινία τα σαββατοκύριακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν είμαι " θαυμαστρια" της τηλεόρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top