Μεταπτυχιακά ΟΠΑ

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τα χρήματα είναι όντως πάρα πολλά από την άλλη το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό σου δίνει την δυνατότητα ν ασχοληθείς με κάτι πιο απτό και χρήσιμο στις μέρες μας ( Τα Οικονομικά). Την απόφαση πρέπει να τη πάρεις με κριτήριο πως μπορείς ν ανταπεξέλθεις με τα μαθήματα. 2 χρόνια μη τυραννιέσαι και σκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Revekka :Dαυτα ειναι!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
σωστα Ευη....αυτη η λογιστικη με φοβιζει πολυ γμτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Πότε ξεκινάν τα μαθήματα??? Και αυτό του βόλου καλό ακούγεται σαν θέμα όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
τελος φεβρουαριου.....ναι αλλα ειναι με εξετασεις και δεν ξερω αν θα με δεχτουν αν θα γραψω καλα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αυτό είναι άλλο θέμα..... Τουλάχιστον βρε Αφροδίτη μου βρήκες μια άκρη, αλίμονο σε μα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
σωπα μωρε θα τη βρεις την ακρη...τοσο καιρο ψαχνομαι και πονοκεφαλιαζω.....παντως εχω καει απο το πολυ ψαξιμο, αν θες πες μου σε τι τομεις σε ενδιαφερει να κανεις μαστερ η με τι θα σου αρεσε να ασχοληθεις μπας και μπορω να βοηθησω.....(εκτος απο λογοθεραπεια που σου εστειλα πμ με μια πονηρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Θα σου στείλω πμ εν καιρώ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftixia

Νεοφερμένος

Η eftixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σου,

επιλεχθηκα και εγω για το συγκεκριμενο μεταπτυχιακο στην ασοεε και ψαχνω και εγω να δω τι να κανω και αν αξιζουν τα χρηματα για να το παρακολουθησω..
καταφερες να μαθεις καποια πληροφορια σχετικα με το ωραριο, τη δυσκολια ή τους καθηγητες?? σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ευτυχια σου εστειλα πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joeg

Νεοφερμένος

Ο Joeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα,γνωρίζεται αμα το ΟΠΑ δέχεται στα μεταπτυχιακά του αποφοίτους ΤΕΙ(συγκεκριμένα: διοίκησης επιχειρήσεων),με βαθμό πτυχίου 8,5 .Στην ιστοσελίδα φυσικά λέει ότι δέχεται άλλα από οτι εχω ακούσει δεν το κάνει στην πράξη. Ενδιαφέρομαι για το μεταπτυχιακό στην λογιστική και χρηματοοικονομικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefkef

Νεοφερμένος

Ο stefkef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Kαλησπέρα έχω τελειώσει Πολιτικές Επιστήμες και Ιστορία στο Πάντειο και θα με ενδιέφερε το τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνία.Έχει αρκετά μαθηματικά σαν τμήμα γιατι σίγουρα έχω κενα στο συγκεκριμένο τομέα και δεν ξέρω αν θα μπορώ να ανταπεξέλθω.Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top