Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Oύτε και εγώ είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζεις είναι "παπάρα". :confused:

Τέσπα, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι αποκλείεται όλοι οι καθηγητές να είναι έτσι. Πάντα υπάρχει τουλάχιστον ένας που θα ξεχωρίζει.

To 10 % δεν αλλάζει την γενική εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To 10 % δεν αλλάζει την γενική εικόνα.

Είναι σα να λες ότι βάζεις και τους καλούς καθηγητές στο ίδιο τσουβάλι με τους "παπάρες" ακριβώς γιατί οι δεύτεροι υπερτερούν. :confused:

Καλύτερα να μη γενικεύουμε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Είναι πολύ καλοί όλοι τους. Είναι κουλ, αστείοι, μιλάνε με νιι και λιι κάποιοι... αχαχαχαχαχαχαχααααα :P :P :P :) αλλά μας μαλώνουν όταν χρειάζεται.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μονο εμένα η πλειοψηφία των καθηγητών μου είναι τέλειοι? Aνησυχώ... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Θα βάλω 10/10 στη φιλόλογο που μας είχε πέρσι στην ιστορία (έχω γράψει γι' αυτήν σε άλλα θρεντ),9/10 στη γαλλικού μας (της αρέσει η δουλειά της,διδάσκει καλά αλλά δεν επιβάλλει την πειθαρχία και γίνεται ένας χαμός στο μάθημά της),8/10 στο φιλόλογο που πέρσι μας είχε στα αρχαία και στη λογοτεχνία και φέτος στην ιστορία και στη λογοτεχνία(κάνει καλό μάθημα αλλά μερικές φορές γίνεται βαρετός),και 0/0 (αν υπήρχαν αρνητικοί αριθμοί θα του έβαζα μείον άπειρον!!!) στον εικαστικό μου (έχω γράψει γι' αυτήν σε άλλα θρεντ)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaBu

Νεοφερμένος

Η MariaBu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Λίγοι είναι η Σωστή!
Πχ στο δικό μου όλη κοιτούν το συμφέρον τους !!!
και τον χειρότερο μαθητή θα τον αφήσουν αλλα αμα εχει πατέρα μητέρα ετσι ξέρετε γνωστό ... 20αρια!
8/10 λοιπόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από 1 - 10
Θα δώσω 4!
Από 1-100
Θα δώσω 44!
Από 1 - 5
Θα δώσω Μονάδα!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλέ το κάνω κάθε χρόνο... Φέτος το ξέχασα.... Δεν θα τους βαθμολογήσω με νούμερα φέτος...

Φιλόλογος 1: Αρχαία => μου έμαθε επιτέλους πως να διαβάζω στα αρχαία... Μέχρι τον Σεπτέμβρη δεν είχα καμία ελπίδα... Αντιθέτως μετά τον Οκτώβριο-Νοέμβριο άρχισα να ελπίζω... Και τώρα καταλαβαίνω πως δεν πήγαν χαμένες οι ελπίδες μου... Μετά από 2 ολόκληρα χρόνια διάβασα ξανά αρχαία. Τις δύο προηγούμενες χρονιές δεν ήξερα ούτε καν το χρώμα του εξωφύλλου του βιβλίου μου...

Φιλόλογος 2: Λογοτεχνία, έκθεση, ιστορία => κοινά γούστα στην λογοτεχνία... Λατρεύω το μάθημα της! Τα κείμενα που επιλέγει, οι εργασίες που βάζει, ο τρόπος μαθήματος ( χωρισμός σε ομάδες, κάθε ομάδα διαφορετικό κείμενο, διαφορετικές ασκήσεις, παρουσιάσεις κλπ)... Πολύ οργανωμένη στο μάθημα της έκθεσης... Με πολλά φυλλάδια για κάθε ενότητα και κάθε θέμα... Η Ιστορία από μόνη της είναι ζόρικη... Με την τράπεζα θεμάτων έγινε ακόμα πιο ζόρικη... Τώρα που ακούσαμε πως θα καταργηθεί πηγαίνουμε πιο χαλαρά και έχουμε την ευκαιρία να δούμε περισσότερες πηγές και να συζητάμε περισσότερο...

Μαθηματικός: Από τους καλύτερους! Φοβερή αγάπη για το αντικείμενο του! Και το σημαντικότερο: τρομερή μεταδοτικότητα!

Φυσικός: :| είναι το αντίθετο από τον μαθηματικό... Έχει άπειρες γνώσεις... Άπειρες πραγματικά... Όμως καθόλου μεταδοτικότητα... Με αποτέλεσμα να μην αποδίδει το μάθημα της...

Χημικός: Πρώτη φορά συναντώ καθηγητή που χωρίς να χρειαστεί να πει ''προσέξτε'' ούτε μια φορά... Χωρίς να προσπαθεί με κόλπα να κάνει τους μαθητές να προσέχουν και να μην μιλάνε μεταξύ τους να κάνει τέτοιο μάθημα! Δεν ακούγεται στην κυριολεξία τίποτα... Όλοι διαβάζουν, όλοι προσέχουν, όλοι αγάπησαν την χημεία φέτος!

Βιολόγος: Το κλασικό στιλ καθηγητή παίρνω το βιβλίο το λέω από έξω, τα υπογραμμίζω όλα και τα μαθαίνω παπαγαλία... Προσωπικά ο τρόπος της δεν με βοηθάει ιδιαίτερα...

Διαχείρισης φυσικών πόρων: *δεν ξέρω ακόμα γιατί επέλεγα αυτό το μάθημα πάντως :P :worry:... Το πολύ θετικό πάνω της είναι ότι δεν θέλει να μαθαίνουμε τίποτα από το βιβλίο... Προσπαθεί να μας τα βγάλει όλα μέσα από συζητήσεις... Αν και το αντικείμενο δεν είναι του τύπου μου μπορώ να πω πως είναι ενδιαφέρον το μάθημα που γίνεται μέσα από συζητήσεις...

Project: Μου αρέσει πάρα πολύ το θέμα που μας διάλεξε :inlove:... Όπως και το σκεπτικό παρουσίασης των εργασιών! Είναι πολύ πρωτότυπη και γεμάτη ιδέες.

Γερμανικών: :inlove: :inlove: :inlove: δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω :inlove: :inlove: και μόνο που έτρεξε να βάλει τα γερμανικά στο λύκειο... Είναι η ίδια που είχα τις 2 χρονιές του γυμνασίου... Και την λατρεύω :inlove:

Γυμναστής: Εντάξει :P . Προσπαθεί ο καημένος να κινήσει το ενδιαφέρον των κοριτσιών αλλά δεεεεεν... Όσες φορές έχω κάνει πάντως κάνει καλό μάθημα... Δεν κουράζει τα παιδιά και προσπαθεί να τους διδάξει πρώτα να είναι μια ομάδα, να σέβονται την ήττα κλπ και μετά να τους μάθει τεχνικές μπάσκετ πχ... Και το βλέπω πολύ σωστό.

Θεολόγος: Πολύ καλή καρδιά :).

Πολιτικής παιδείας: Επίσης άνθρωπος της συζήτησης... Μου αρέσουν πολύ οι συζητήσεις που κάνουμε :happy:

*Σε γενικές γραμμές φέτος είμαι απόοολυτα ευχαριστημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Παιδιά νομίζω ότι φέτος έχω την καλύτερη μαθηματικό στον πλανήτη. Χαρείτε μαζί μου :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ όλους τους καθηγητές που έχω φέτος, σχεδόν, τους είχα και στο γυμνάσιο, οπότε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αμφιβάλλεις; :sly:

Ήταν απλά ανησυχητικό το πόστ :redface:.
*Εγώ δεν θα άλλαζα τους φιλολόγους μου φέτος... Για κανέναν λόγο :inlove:
** Η φετινή χρονιά ως προς το θέμα των καθηγητών μου θυμίζει την α γυμν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ήταν απλά ανησυχητικό το πόστ :redface:.
*Εγώ δεν θα άλλαζα τους φιλολόγους μου φέτος... Για κανέναν λόγο :inlove:
** Η φετινή χρονιά ως προς το θέμα των καθηγητών μου θυμίζει την α γυμν:hmm:

Εγώ το βρήκα άψογο 8)
Νταξ', καλοι είναι κι οι δικοί μου αλλά με γυμνάσιο δεν συγκρίνω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pante pap

Νεοφερμένος

Ο pante pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Φιλόλογοι: Από ένα έως δέκα : 5.75
Θετικοί: Από ένα έως δέκα : 7.83
Ξένες Γλώσεες : Από ένα έως δέκα : 7.5
Ουδέτερα : Από ένα έως δέκα : 8.4
Γ . Μ . Ο . : 7.37
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Φιλόλογοι: Από ένα έως δέκα : 5.75
Θετικοί: Από ένα έως δέκα : 7.83
Ξένες Γλώσεες : Από ένα έως δέκα : 7.5
Ουδέτερα : Από ένα έως δέκα : 8.4
Γ . Μ . Ο . : 7.37
Σε 3 δεκαδικά ψηφία. Ούτε οι μετεωρολόγοι δεν είναι τόσο κομπογιαννίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

Ιστορία, Γλώσσα, Αρχαία --> 19/20
Κείμενα --> 18/20
Ιλιάδα --> 01/20


ΘΕΤΙΚΟΙ

Μαθηματικά --> 15/20
Φυσική, Βιολογία, Χημεία --> 16.6/20
Γεωγραφία --> 10/20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top