Κατατακτήριες ΗΜΜΥ

cgkou

Νεοφερμένος

Ο cgkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος ποια ειναι τα κατάλληλα βιβλια(βοηθηματα) να διαβασω για τις κατατακτηριες ΗΜΜΥ?Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τι σχολη εχειςτελειωσει?νομιζω οτι μπορεις να τα παρεις και απο τη γραμματεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να αποφασίσεις σε ποια πόλη θα δώσεις εξετάσεις.
Δεν δίνουν όλες τα ίδια μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cgkou

Νεοφερμένος

Ο cgkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πληροφορικη εχω τελειωσει.απ την γραμματεια μπορεις να επιλεξεις καποια αλλα δεν ξερω τι να παρω για καθε μαθημα...

Μιλαω για ΕΜΠ γιατι ειμαι απο αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τει εχεις τελειωσει? αληθεια ποτρ εδωσες παννεληνειες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cgkou

Νεοφερμένος

Ο cgkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν μπορει καποιος ας απαντησει σχετικα με το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αν μπορει καποιος ας απαντησει σχετικα με το θεμα...
να σε ρωτησω κατι ποσο δυσκολο παιζει να ειναι οι καταταρκτηρεις και ποΣυς υποψηφιους παιρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cgkou

Νεοφερμένος

Ο cgkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
να σε ρωτησω κατι ποσο δυσκολο παιζει να ειναι οι καταταρκτηρεις και ποΣυς υποψηφιους παιρνουν?
Απο οτι εχω ακουσει ειναι αρκετα δυσκολες και παιρνουν 2% των εισακτεων (ήδη πτυχιουχοι Α.Ε.Ι ) καθως και 5% των εισακτεων (ήδη πτυχιουχοι ΤΕΙ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioonet

Νεοφερμένος

Ο dioonet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπερα νεο μελος και διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον ολες αυτες τις αποψεις περι κατατακτηριων.Τους τελευταιους μηνες περναει απο το μυαλο μου να δωσω κατατακτηριες .Ειμαι μεγαλος,26 ετων, κατι που αποθαρρυνει για να ειμαστε και ρεαλιστες.Δηλαδη καλως εχοντων των πραγματων πτυχιο στα 32 και βεβαια αν καταφερουμε να μπουμε μιας και οι θεσεις ειναι αρκετα μειωμενες.Σχεδον οι πιθανοτητες ειναι περισσοτερες μεσω πανελλαδικων.Εχω τελειωσει τει πληροφορικης και ψαχνομαι να αυξησω τα προσοντα μου και τις γνωσεις μου.Με δεδομενο οτι απο τει δυσκολα σε παιρνουν για μεταπτυχιακο και οι λυσεις ειναι περιορισμενες πιστευετε οτι αξιζει να προσπαθησω για κατατακτηριες στους ημμυ??(κρυφο ονειρο πολιτικος μηχανικος φυσικα αλλα με διαφορετικο πρωτο πτυχιο ακομα πιο δυσκολο).
Ευχαριστω για τον χρονο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top