[ΕΠΑ.Λ.] [Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εδω να μαζευτουμε τα παιδια απο επαλ να γνωριστουμε και να συζητησουυμε για τις σχολες που μας ενδιαφερουν!!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δεν βλέπω και πολύ κόσμο καλύτερα για εμάς θα πέσουν και οι βάσεις xD εγώ 1 θα δηλώσω βιομηχανική πληροφορική καβαλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν βλέπω και πολύ κόσμο καλύτερα για εμάς θα πέσουν και οι βάσεις xD εγώ 1 θα δηλώσω βιομηχανική πληροφορική καβαλά

χαχαχα καλυτερα οπως τα λες :P τι ακρθβως εοναι αυτη η σχολη?απο τι ειδηκοτητα?εγω απο υγειας προνειας φυσικοθεραπρια λαμιας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ειδικότητα Πληροφορική Υποστήριξης Συστημάτων, Εφαρμογών & Δικτύων Η/Υ συγκεκριμένα η σχολη ειναι βιομηχανική πληροφορική οπός το ακούς xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ειδικότητα Πληροφορική Υποστήριξης Συστημάτων, Εφαρμογών & Δικτύων Η/Υ συγκεκριμένα η σχολη ειναι βιομηχανική πληροφορική οπός το ακούς xD

ποια πολη θες πρωτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καβαλα φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βαγγέληςv

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέληςv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τει ηλεκτρονικης θεσσαλονικης. Να ρωτησω κατι... ποσες περιπου ωρες διαβαζετε;την ημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Να΄μαι και εγώ! :P
Και εγώ (ξανά) δίνω φέτος, με άλλη ειδικότητα από πέρσι όμως, δίνω με υγείας- πρόνοιας αυτή τη φορά για Βρεφονηπιοκομία Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Να΄μαι και εγώ! :P
Και εγώ (ξανά) δίνω φέτος, με άλλη ειδικότητα από πέρσι όμως, δίνω με υγείας- πρόνοιας αυτή τη φορά για Βρεφονηπιοκομία Θεσσαλονίκη.

Πότε το αποφάσισες εσύ βρε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πότε το αποφάσισες εσύ βρε; :P

Όταν κατάλαβα ότι το πορτοφόλι μου αρνείται να συνεργαστεί. :mad:
Κόλλησα Σαλλόνικα, οπότε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργιαπο

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω για τει πληροφορικης η για ακαδημια εμπορικου ναυτικου το σκεφτομαι ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimai trelos

Νεοφερμένος

Ο eimai trelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
θέλω να κάνω μια ερώτηση η ξαδέρφη μου θέλει να πάει ΕΠΑΛ και να τελειώσει φυσιοθεραπεία!Στην Γ τάξη υπάρχει η ειδικότητα?η περνάς μόνο μέσω πανελληνίων όπως π.χ. στο τομέα γεωπονίας για να περάσεις διατροφολόγος μόνο μέσω πανελληνίων μπορείς δεν υπάρχει στην τρίτη σαν ειδικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργιαπο

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αναλογα σε ποιο επαλ θα παει κ αμα εχει ζήτηση αυτη η ειδικοτητα..κανονικα υπαρχει...
οχι το επαλ ειναι λυκειο!!!!θα πρεπει να παει απο δευτερα λυκειου κ θα κανει μονο μαθηματα ειδικοτητας(εαν εχει τελειωσει το λυκειο) κ στην τριτη αμα θελει η ιδια μπορει να παει να παρακολουθει κ κατευθυνσης χωρις να ειναι υποχρεωτικο κ μετα αμα θελει μπορει να δωχει πανελληνιες για να περασει σε τει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ζωοτεχνία θεσσαλονίκη ΑΕΙ-ΑΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω παιδια διαβαζω σταθερα λογικα θα περασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top