Πληροφορική - Βοήθεια/Απορίες στην Πληροφορική

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ πάλι διαβάζω ελάχιστα πληροφορική, λόγω του ότι κάνουμε πράγματα πολύ απλά, πχ τι είναι διανυσματική και τι ψηφιογραφική εικόνα και άλλα τέτοια γελοία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το βιβλιο δν κ σόι λεει ενα σωρο αχρηστες πληροφοριες για τα παραδειγματα κ μπερδευομαστε ακομα περισσοτερο:emm: εγω επειδη δν μπορουσανα διαβαζω απο αυτο το <<φοβερο>> βιβλιο πηρα το βοηθημα κ τωρα μια χαρα τα εχω καταλαβει ολα φετος!!:read:ενω περσι με το βιβλιο του υπουργιου που ειχα μονο....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
το βιβλιο δν κ σόι λεει ενα σωρο αχρηστες πληροφοριες για τα παραδειγματα κ μπερδευομαστε ακομα περισσοτερο:emm: εγω επειδη δν μπορουσανα διαβαζω απο αυτο το <<φοβερο>> βιβλιο πηρα το βοηθημα κ τωρα μια χαρα τα εχω καταλαβει ολα φετος!!:read:ενω περσι με το βιβλιο του υπουργιου που ειχα μονο....:(

:!::!::!::!: Φαντάζομαι κάνεις πλάκα.... (Για το bold μιλάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αν και μου αρέσει πολύ η πράξη αλλά το διάβασμα με ξενερώνει...Σαν μάθημα Σούπερ αλλά το διάβασμα άστα να πάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popular

Νεοφερμένος

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Είναι πανεύκολα τί να διαβάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εμάς πέρυσι ο καθηγητής μας ανάγκαζε να την μαθαίνουμε απ έξω (ένα μάθημα μιλάμε 3 σελίδες):mad:.Καταριόμουνα την ώρα και τη στιγμή που έφτανε η Τρίτη γιατί έπρεπε από τις 8 που τελείωνα τα φροντιστήρια μέχρι τις 11 να κάτσω να μάθω Πληροφορική.Με είχε πιάσει απόγνωση.Φέτος όμως πάλι καλά, έχει έρθει μια νέα κοπέλα που μας τονίζει τα σημαντικότερα και μας λέει απλά μια ανάγνωση να τα κάνουμε αν τα έχουμε καταλάβει.Αλλιώς θα κάτσει και θα μας τα εξηγήσει όσες φορές χρειαστεί.Δεν έχω παράπονο./:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ετσι πρεπει να γινεται κανονικα κατα τη γνωμη μου κ οταν βαζει τεστ κ διαγωνισματα να σας βαζει αυτα τα σημαντικα να μαθαινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
και εμεις το ιδιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sHk2s

Νεοφερμένος

Ο sHk2s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εμένα γενικά η πληροφορική μου φαίνεται εύκολο μάθημα στο σχολείο. Βέβαια εμένα μου μάθαιναν πληροφορική από πολύ μικρή ηλικία και μάλλον γι'αυτό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
α ξεχασα να το γραψω δε μας βαζει να το μαθουμε ολο αλλα μας λεει να σημειωσουμε τα σημαντικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sHk2s

Νεοφερμένος

Ο sHk2s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οτι με αρρωσταίνει πιο πολύ ειναι να διαβάζω την θεωρία της Πληροφορικής...:'(

Ευτυχώς που έχουμε μόνο μια φορά την εβδομάδα...:P


Κάντε σχόλια πάνω στο θέμα..:thanks:

Κάνε λίγο υπομονή. Απ' ότι θυμάμαι η θεωρία είναι στην αρχή. Αργότερα όμως θα κάνετε ασκήσεις στους υπολογιστές και το μάθημα θα γίνεται πιο ευχάριστο.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Η πληροφορική της α για εμένα είναι αρκετά εύκολη.Διαβάζω καμια φορά, αλλά όχι συχνά,γιατί τα εξηγούμε πολύ πολύ πολύ καλά εκεί...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Επιτέλους..Έμαθα και κάτι σε αυτό το μάθημα που να το ήθελα...Να βάζω διαλυτικά και τόνο μαζί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Επιτέλους..Έμαθα και κάτι σε αυτό το μάθημα που να το ήθελα...Να βάζω διαλυτικά και τόνο μαζί:P

Α,ναι και εγώ δεν το ήξερα....Α να και το €

Στο θέμα μας τώρα.Το μυστικό είναι να προσέχεις όταν τα λέει ο καθηγητής γτ δεν είναι δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμασ δεν μασ βαζει να διαβαζουμε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
χα..Τυχεροί εμάς μας σκοτώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμασ ειναι πολυ καλοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δε διαβάζω Πληροφορική:nono:
Στο διαγώνισμα έγραψα 18 και μου έβαλε 19 επειδή συμμετέχω.Του λέω ότι θυμάμαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FROM SPACE

Νεοφερμένος

Η FROM SPACE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μήπως θα μπορούσες να μου κανεις αυτό το πρόγραμμα
να γίνει πρόγραμμα που θα ζητάει την αρχική τιμή ενός προϊόντος και θα εμφανίζει την "τελικητιμη" του προσθέτοντας σε αυτήν φπα 21%.....:):):):/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top