Γενικό - Tα καλύτερα βοηθήματα για Αρχαία και Μαθηματικά

M@rlene

Νεοφερμένος

Η M@rlene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Hey,guyZ...Χρειάζομαι βοήθεια.ειναι κανεις καλος στα μαθηματικά?? θελω να λυσω ενα προβλημα που ειναι ευκολο αλλα εχω κολλησει...λοιπον.ενας εμπορος αγορασε 200 κιλα φραουλες με τιμη αγορας 3€ το κιλο.Κατα τη μεταφορα ειχε απωλεια 10% στα κιλα που αγορασε.ποσο πρεπει να πουλησει το κιλο τισ φραουλες ωστε να εχει κερδοσ 20% επι τις τιμης της αγορας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω εχω κατεβασει κατι βοηθηματα του Βολονακη θα σας βοηθησουν σιγουρα:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε παιδια ηρεμιστε λιγο με τα βοηθηματα... Στα μαθηματικα εχω Πατακη, αν και το χρησιμοποιω επειδη εχει ορισμενες επιπλεον ασκησεις, για εξασκηση.... Δεν σας το συνιστω, το θεωρω αρκετα προχειρο και κακογραμμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
θα σου προτεινα να εβρισκες στο διαδικτυο τα βοηθηματα εκδοσεων βολανακη τα οποια πρωτοκυκλοφορησαν σαν προσφορα της εφημεριδος ΕΘΝΟΣ δωρεαν.Υπαρχουν και καλυτερα βοηθηματα απο αλλους θηριωδεστερους συγγραφεις και εκδοτικους οικους αλλα θα επιμεινω στην προταση μου διοτι εις το τελος της σχολικης χρονιας ταυτα θα σου ειναι αχρηστα και θα εχεις σπαταλησει αδικως ενα ποσο απο τον οβολο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top