Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχα, μ'αρεσει που ελεγε "μ'αρεσουν οι γυναικες, δεν μπορω να το κοψω"!!
Παρτε μουρη για ομορφαντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ντύλαν+Κέλι= Love for ever :inlove::inlove::inlove:





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μ'αρέσει που ο γερο-Γουολς λέει στην Μπρέντα: ''Εμπιστεύσου τον γέρο πατέρα σου σε αυτό το θέμα και μην πας...'':P:P
Εγγυημένη αποτυχία...της τον έφαγε η Κέλυ!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι κρίμα που η Μπρέντα έμαθε την αλήθεια....














Καλά να πάθει!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
this dylan-kelly thing makes me sick :sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως η Μπρέντα ύψωσε το ανάστημά της στην φίλη-φίδι! Της μίλησε. Και μετά η Κέλι πήρε 1 χαμόγελο ευτυχίας και μου ήρθε να της χώσω 1 ξεγυρισμένη! ''Τι καλά, κι έχω τον γκόμενο που ονειρευόμουν και η κολλητή μου από την οποία τον πήρα δεν μπορεί μακριά μου και μου μιλάει''!:fool:

:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
παιδια, μηπως μπορει κανεις να με ενημερωσει, τι εγινε τελως παντων σε εκεινο το αναθεματισμενο "παρτυ" που δεν πηγαν τα αδερφια Γουολς και η Μπρεντα ζηταγε κ συγγνωμη στον Ντυλαν που δεν πηγε? Γιατι εκανε παρτυ ο Ντυλαν κ τι εγινε εκει?
Ευχαριστωωωωω , γιατι δεν το ειδα.....
Α και παρεπιπτοντως εγω ειμαι με την Μπρεν... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
παιδια, μηπως μπορει κανεις να με ενημερωσει, τι εγινε τελως παντων σε εκεινο το αναθεματισμενο "παρτυ" που δεν πηγαν τα αδερφια Γουολς και η Μπρεντα ζηταγε κ συγγνωμη στον Ντυλαν που δεν πηγε? Γιατι εκανε παρτυ ο Ντυλαν κ τι εγινε εκει?
Ευχαριστωωωωω , γιατι δεν το ειδα.....
Α και παρεπιπτοντως εγω ειμαι με την Μπρεν... :redface:
το πάρτυ νομίζω ότι έγινε για την αποφυλάκιση του πατέρα του Ντύλαν.
Η Κέλι πήγε στο πάρτυ, και κατέληξε να κάνει σεκς με τον Ντύλαν στην πισίνα:mad:


ps: η υπογραφή σου είναι υπερβολικά μεγάλη, πρέπει να την μικρύνεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
το πάρτυ νομίζω ότι έγινε για την αποφυλάκιση του πατέρα του Ντύλαν.
Η Κέλι πήγε στο πάρτυ, και κατέληξε να κάνει σεκς με τον Ντύλαν στην πισίνα:mad:

το κανανε? κριμα που εχασα τετοιο επεισοδειο... με τετοιεσ εξελιξεις!!! :P:P αφου οταν της ειπαν την αληθεια στο παρκο π ειχαν παει βολτα, τους ρωτησε αν ειχαν κανει τιποτα και αυτοι αρνηθηκαν! και υποτιθεται ηθελαν να αποκαλυφθει ολη η αληθεια κ μπουρδες.... Κελυ=φιλη φιδιιιιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά δεν είδα το επεισόδιο με πάρτυ, αλλά αν θυμάμαι καλά δεν έκαναν σεξ, αλλά φασώθηκαν χοντρά. Η Κέλι υποτίθεται δεν του καθόταν αν δεν το έλεγαν πρώτα στην Μπρέντα.:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Βασικά δεν είδα το επεισόδιο με πάρτυ, αλλά αν θυμάμαι καλά δεν έκαναν σεξ, αλλά φασώθηκαν χοντρά. Η Κέλι υποτίθεται δεν του καθόταν αν δεν το έλεγαν πρώτα στην Μπρέντα.:warn:
μπορεί και να μην έκαναν, προφανώς δεν τους εδειξε να κάνουν σεξ, απλά το υπέθεσα.

πρέπει να έχεις δίκιο πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
μπορεί και να μην έκαναν, προφανώς δεν τους εδειξε να κάνουν σεξ, απλά το υπέθεσα.

πρέπει να έχεις δίκιο πάντως

Μου αρέσει η σοβαρότητα που απαντάς βρε.:lol:

Τι έπαιξε σήμερα? Δεν είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
αχ ούτε εγώ είδα...έμεινα στη πρώτη μέρα χωρισμού ντύλαν-μπρέντα που βγήκε με την Κέλυ και πήγαν εκεί που κατέληξαν κι η μπρέντα με τον άλλο κι έγινε της...Κέλλυς!!!!! χαχαχαχαχαχχαα
:devil::devil::devil:
vamos Μπρέντα,μη μασάς...χαχαχαχα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
άσχετο.
εμένα από όλους αυτούς τους τζάμπα-μάγκες του σίριαλ,μου άρεσε πιο πολύ ο Μπράντον.μέτριος σαν εμφάνιση,κι ολίγον τι χαλβαδάκος(!!!) αλλά είναι το κλασικόοο καλόοο παιδίιι..παιδί για σπίτι... χεχε :redface::redface::redface::)

ΥΓ.καλέ τι με έχει πιάσει σήμερα αυτή η κουτσομπολίστικη διάθεση..άααπαπααα...χαχαχα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ήταν το επεισόδιο που πέθανε ο μπαμπάς του Dylan, πήγε και έμεινε στους Walsh και η Κέλλυ έκανε σα βλαμμένη ["αχ, δεν ξέρω τι να του πω"... "Αχ, καλή μου Ντόνα μένει στο ίδιο σπίτι με την Μπρέντα"... αι μωρή βλαμμένη πατέρα έχασε τα γκομενικά εξακολουθούν να σε νοιάζουν εσένα?? :P]...κα ι που μετά ο ντύλαν έμαθε ότι ο μπαμπάς του "was a good guy" από τους τύπους στο fbi.
Τουλάχιστον εγώ αυτό το επεισόδιο πρόλαβα να δω.. :P


A, να σας πω... είδε κανείς το καινούριο "90210"? Το κατεβάζω τώρα αλλά μιας και έχει τα 21 γραμμάρια η ΝΕΤ μάλλον δεν θα το δω...

Το είδε κανείς? Πώς σας φάνηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ήταν το επεισόδιο που πέθανε ο μπαμπάς του Dylan, πήγε και έμεινε στους Walsh και η Κέλλυ έκανε σα βλαμμένη ["αχ, δεν ξέρω τι να του πω"... "Αχ, καλή μου Ντόνα μένει στο ίδιο σπίτι με την Μπρέντα"... αι μωρή βλαμμένη πατέρα έχασε τα γκομενικά εξακολουθούν να σε νοιάζουν εσένα?? :P]...κα ι που μετά ο ντύλαν έμαθε ότι ο μπαμπάς του "was a good guy" από τους τύπους στο fbi.
Τουλάχιστον εγώ αυτό το επεισόδιο πρόλαβα να δω.. :P


A, να σας πω... είδε κανείς το καινούριο "90210"? Το κατεβάζω τώρα αλλά μιας και έχει τα 21 γραμμάρια η ΝΕΤ μάλλον δεν θα το δω...

Το είδε κανείς? Πώς σας φάνηκε?

Πολύ χαζογκόμενα η Κέλι!:lol: Δεν ήξερα ότι το νέο Beverly έχει αρχίσει. Αλλά αν σκεφτείς πως η Κέλι θα είναι η counsellor του West Beverly High καταλαβαίνεις τι θα γίνει!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είδα το νέο... Χμ, τι να πω. Θα φανεί, κατ' αρχήν μου θύμισε πολύ OC California, αλλά χαλαρά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νέο Beverly??? :clapup:
Που? Ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Είδα το νέο... Χμ, τι να πω. Θα φανεί, κατ' αρχήν μου θύμισε πολύ OC California, αλλά χαλαρά! :)
Κι εγω σκοπευω να το δω... δηλαδη το εχω βρει, αλλα δεν το εχω δει ακομα... Αν μοιαζει και με το OC που μου αρεσε πολυυυ, νομιζω θα ειναι καλο (για τα γουστα μου τουλαχ.) Παντως νομιζω αν δει κανεις 2-3 επισοδεια απο καποια ξενη σειρα, τετοιου ειδους σαν αυτες που κυκλοφορουν απειρες τωρα (αμερικανικη-κλασσικη κλπ), αρκουν για να..."εθιστει!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top