e-steki Μπλουζες

Θα φοράγατε ποτέ μπλούζα με το λογότυπο του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, σίγουρα!

    Ψήφοι: 5 13.2%
  • Ναι, αν η ποιότητα και το design ήταν ωραίο

    Ψήφοι: 14 36.8%
  • Όχι, είναι καμένο

    Ψήφοι: 19 50.0%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παντος δεν το βλεπω σαν διαφημιση... Δεν ειναι αναγκη να λεει πανω "Μπειτε στο www.e-steki.gr εδω θα χαλαρωσετε" η οτιδηποτε τετιο... Δεν ειναι αναγκη να αναφερετε το url.. Μπορει να ειναι απλα το σημα, η κατι που δεν μην δειχνει απο πουθενα οτι αφορα το steki, να το καταλαβενουμε μονο εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Κρόνο, όσον αφορά το url του site, θα παραπέμπει ξεκάθαρα σε promotion. Αν χρησιμοποιούσαμε το "e-steki" με έναν έξυπνο τρόπο που κ να υποδηλώνει την παρουσία στο νετ αλλά κ να έχει κ ένα αισθητικό αποτέλεσμα δίχως να μοιάζει με διαφημιστική καμπάνια, θα ήταν better ;).







ps. μπορώ να το σχεδιάσω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όποιος θέλει μπορεί να φτιάξει σχέδια, να τα ανεβάσει εδώ και με ένα CDακι ή μια εκτύπωση μπορεί όποιος θέλει να το μεταφέρει σε μπλουζάκι καπελάκι ή ό,τι άλλο, στα εξειδικευμένα καταστήματα; ;) How's that?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
H ιδεα σου isi δεν ειναι ασχημη, αλλα για εμενα δεν εχει νοημα... Το να ψτιαξω απλα μονος μου μια μπλουζα του e-steki το κανω ουτος η αλλος μονος μου. Αυτο που θα ηθελα εγω ειναι μια μπλουζα που να την εχουμε αρκετοι απο εδω μεσα, χωρις να κανει promotion για το site, απλα κατι κοινο μεταξυ μας και ας μην το καταλαβενει κανεις που να μην ειναι μελος στο στεκι.
Δεν ξερω πως καριβος να εκφρασω αυτο που σκευτομαι... Απλα θα χαιρομουν να ειχα μια μπλουζα που να εχει να κανει με το steki, χωρις να ειναι διαφημιστηκη, αλλα δεν βρισκω καπιο νοημα να την φτιαξω μονος μου και να την εχω μονο εγω. Το θεμα ειναι οπως μοιραζομαι τις σκεψης μου με το στεκι, να μοιραστω και την μπλουζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγω παντος δεν το βλεπω σαν διαφημιση... Δεν ειναι αναγκη να λεει πανω "Μπειτε στο www.e-steki.gr εδω θα χαλαρωσετε" η οτιδηποτε τετιο... Δεν ειναι αναγκη να αναφερετε το url.. Μπορει να ειναι απλα το σημα, η κατι που δεν μην δειχνει απο πουθενα οτι αφορα το steki, να το καταλαβενουμε μονο εμεις...
Eιναι διαφημιση ομως ετσι κι αλλιως Τασο. Αν ηταν οπως το λεγες τοτε οποιαδηποτε αλλη διαφημιση ειχε απλα ενα ονομα, δε θα ηταν διαφημιση. Ενω οπως ξερεις, ειναι.

ps. μπορώ να το σχεδιάσω? :P
Ε πιο καταλληλο ατομο ισως να μην υπαρχει. Knock yourself out !


Eχω την εξης ερωτηση : τι % θα εχουμε απο την διαφημιση ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H ιδεα σου isi δεν ειναι ασχημη, αλλα για εμενα δεν εχει νοημα... Το να ψτιαξω απλα μονος μου μια μπλουζα του e-steki το κανω ουτος η αλλος μονος μου. Αυτο που θα ηθελα εγω ειναι μια μπλουζα που να την εχουμε αρκετοι απο εδω μεσα, χωρις να κανει promotion για το site, απλα κατι κοινο μεταξυ μας και ας μην το καταλαβενει κανεις που να μην ειναι μελος στο στεκι.
αν υποθέσουμε ότι υπήρχε τέτοια μπλούζα προσωπικά μόνο για να έρθω σε μιτινγκ του στεκιού θα τη φόραγα :redface:

(και αν είχε και άλλος αντίστοιχες "φαεινές" ιδέες θα ήμασταν κάτι σαν "το ορφανοτροφείο βγήκε για ...περτικαλάδα" :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον, καταρχην, Lorien, δεν ειναι αναγκη να διαφημιζει... Ενταξη, αν εχει το logo διαφημιζει, αλλα αν πχ ειναι μια μπλουζα που συμβολιζει απλα το steki, με πραγματα που μονο εμεις που ειμαστε μεσα και ασχολουμαστε θα καταλαβεναμε τι σχεση εχει με την διαφημισει; Εχω πχ μια μπλουζα που εχει πανω εναν viking. Ειναι ενος μαγαζιου εδω περα, αλλα δεν αναφερει πανω τιποτα αλλο. Ειναι απλα ενας viking με ενα τσεκουρι. Θα καταλαβενες αν με εβλεπες στον δρομο οτι ειναι διαφημιση για το ταδε μερος; Η θα το εβλεπες απλα σαν μια ζωγραφια;

Δευτερων, resident, ακομα δλδ και αν ητανε καπος που να σου αρεσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ αντιθέτως αν ήταν να έρθουμε σε meeting ντυμένοι όλοι σαν τα προσκοπάκια, θα το σκεφτόμουν σοβαρά να μην έρθω:P

Κατά τα άλλα (επειδή ντύνομαι ως επί τω πλείστων με T-shirt) αν το σχέδιό του ήταν καλαίσθητο και έξυπνο, θα το φορούσα σίγουρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εμένα παρότι επιλέγω ρούχα που είναι ωραία σύμφωνα με το γούστο και έχω και αρκετά αυστηρά κριτήρια και χάλια να ήταν (Που πολύ αμφιβάλω αν βάλει το χεράκι της η Λία) θα το φορούσα έτσι για πλάκα, ακόμα και για μια φορά. :P Γουστάρω κάτι τέτοια καμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μιας και δεν έχω και πολύ γούστο (και κανέναν ενδοιασμό) θα το φόραγα άνετα.

Βέβαια καλό θα ήταν να μην είναι κανένα άκυρο τύπου: I love Mykonos...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε τοτε Τασο τι θα εχει που δε θα ειναι διαφημιση και θα ξερουμε μονο εμεις ; το σκουλικακι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν δεν είμαι και πολλύ γνώστης αλλα προσωπικά φαντάζομαι κάτι τέτοιο, που μπορεί να είναι περίπου στο μυαλό του κρόνου:redface:

Α!!! μην ακούσω κοροίδεμα περί ζωγραφικής μου σας σκότωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • steki.PNG
    steki.PNG
    71.6 KB · Εμφανίσεις: 98

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ αντιθέτως αν ήταν να έρθουμε σε meeting ντυμένοι όλοι σαν τα προσκοπάκια, θα το σκεφτόμουν σοβαρά να μην έρθω:P

Κατά τα άλλα (επειδή ντύνομαι ως επί τω πλείστων με T-shirt) αν το σχέδιό του ήταν καλαίσθητο και έξυπνο, θα το φορούσα σίγουρα!:)

Στο meeting με την ρουμάνα πιάναμε άγνωστους και ρωτούσαμε τα νιοκ νειμ τους:P αντί λοιπόν αυτό μια μπλούζα θα βοηθούσε:P


συγνώμη για το διπλό πόστ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Στο meeting με την ρουμάνα πιάναμε άγνωστους και ρωτούσαμε τα νιοκ νειμ τους:P αντί λοιπόν αυτό μια μπλούζα θα βοηθούσε:P
Αν θυμάσαι mania στο πρώτο και στο δεύτερο meeting φορούσα την αξέχαστη άσπρη μπλουζίτσα μου με την υπέροχη απλούστατη στάμπα e-steki. Έφτιαξα την μπλούζα και την φόρεσα με ένα τζινακι… μια χαρά.

Τώρα…γιατί τόσο φόβος ότι θα μας θεωρούν καμένοι? Είτε είμαστε, είτε δεν είμαστε. Ο καθένας ξέρει τι είναι, δεν μπορεί μια στάμπα να καθορίζει το τι είμαστε.
Άλλωστε μιλάμε για meetings όπου θα έχει πλάκα να φοράμε (μερικοί από μας) τις ίδιες μπλούζες. Παιχνίδι είναι όλα ρε παιδιά…μην το σοβαρέψουμε το θέμα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αν θέλετε να φορέσω μπλούζα Tetra το συζητάω. Από εκεί και πέρα δεν με πείθετε για τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Βασικά τετρα το βλέπεις από λάθος οπτική γωνία. Το να φοράς μπλούζα - στέκι είναι προνόμιο και όχι αγγαρεία.





(
joke)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Βασικά τετρα το βλέπεις από λάθος οπτική γωνία. Το να φοράς μπλούζα - στέκι είναι προνόμιο και όχι αγγαρεία.





(
joke)

:P

Απλώς δεν βρίσκω λόγο να τυπώσω μια μπλούζα που θα χρησιμοποιήσω σε 2 meeting και αν. Γιατί έξω δεν βρίσκω λόγο να τη φοράω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αν σου την κανουμε δωρο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αν μου την κάνατε δώρο, έγραφε πάνω Tetra εκτός από e-steki, και κανονιζόταν ένα meeting με μεγάλη συμμετοχή, όπου όλοι θα φορούσαν τέτοιες μπλούζες, οι οποίες όμως να ήταν και αρκετά περιποιημένες ώστε να μην είμαστε σα να πηγαίνουμε 5ήμερη, θα τη φόραγα στο meeting πριν τη θάψω κάπου στη ντουλάπα μου. Σε κάλυψα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν μου την κάνατε δώρο, έγραφε πάνω Tetra εκτός από e-steki, και κανονιζόταν ένα meeting με μεγάλη συμμετοχή, όπου όλοι θα φορούσαν τέτοιες μπλούζες, οι οποίες όμως να ήταν και αρκετά περιποιημένες ώστε να μην είμαστε σα να πηγαίνουμε 5ήμερη, θα τη φόραγα στο meeting πριν τη θάψω κάπου στη ντουλάπα μου. Σε κάλυψα; :P

Θες να βάλουμε όλοι μπλούζες, που θα γράφουνε Τέτρα ..... :confused: ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top