Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είσαι σίγουρη ότι είναι σε όλο το τετράγωνο? μήπως έχεις ξεχάσει κανα λογαριασμό απλήρωτο? :P

χαχα... το κοίταξα και αυτό! Δεν παίζει! Τους πληρώνω με πάγια εντολή μέσω eurobank! και ναι, κοίταξα μέσω web banking έχει πληρωθεί κανονικά :P

Ναι είμαι σίγουρη γιατί γυρνώντας από το σούπερ μάρκετ άκουσα ένα πιτσιρίκι να φωνάζει "ήρθε το νερό μαμαααααααααααααα.................................. α!! όχι μαμά δεν ήρθε!"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι καλέ, αυτό το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σιγά μην άντεχες!!! :P Έχω κάτι ωραία μπισκοτάκια εδώ τώρα.... αλλά δυστυχώς δεν με καλύπτουν! Θέλω φαϊ!!!!

By the way .... very nice avatar!!!!! :P
Thank you.Μου πήρε ώρα να το βρω.:P

Μια που πετάχτηκες ρε bill:P, τουλάχιστο
προσδιόρισε τι μπισκοτάκια...
Ax,άσε όλο μπισκότα ακούω και μπισκότα δε βλέπω.Μόνο σε φωτογραφίες μου τα δείχνουν.:P

50 μέτρα;;;;;;;;;;; πού καλέ;
Στην κολόνα της Δεη δίπλα στον κάδο των σκουπιδιών.Ε εκεί ήταν κομβικό σημείο.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχα... το κοίταξα και αυτό! Δεν παίζει! Τους πληρώνω με πάγια εντολή μέσω eurobank! και ναι, κοίταξα μέσω web banking έχει πληρωθεί κανονικά :P

Ναι είμαι σίγουρη γιατί γυρνώντας από το σούπερ μάρκετ άκουσα ένα πιτσιρίκι να φωνάζει "ήρθε το νερό μαμαααααααααααααα.................................. α!! όχι μαμά δεν ήρθε!"

:P


:lol:
άντε.... θα ζέχνει όλη η γειτονιά σήμερα...
θα σας βγάλουν και στις ειδήσεις....
να βλέπω μπροστά μου τους τίτλους...

"ολόκληρη γειτονιά έμεινε άπλυτη από απροειδοποίητη διακοπή της ΕΥΔΑΠ και τώρα κανένας δεν τολμάει να πλησιάσει το τετράγωνο!"

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι παρατηρήσεις Κουε... διορθώνομαι... :confused:
αν και εδώ νομίζω οτι δεν υπάρχει συγκεκριμένο θέμα... οπότε δε πρέπει να υπάρχει κάποιος περιορισμός:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην κολόνα της Δεη δίπλα στον κάδο των σκουπιδιών.Ε εκεί ήταν κομβικό σημείο.:P:P

Έτσι. Να μάθεις άλλη φορά να πληρώνεις τους λογαριασμούς σου κολλώντας το δεκάευρο στο στύλο της ΔΕΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε ξεκολλα, δε σου έκανα παρατήρηση :P
ουφ τι να κάνω... να μη μιλάω επειδή είμαι πορτοκαλί? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
βρε ξεκολλα, δε σου έκανα παρατήρηση :P
ουφ τι να κάνω... να μη μιλάω επειδή είμαι πορτοκαλί? :P

:P .... άλλαξε κι εσύ ένα χρωματάκι..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξέρω τι φταίει... που βαρέθηκα να πάω στη δουλειά και είπα να το παίξω άρρωστη για να κάτσω να φτιάξω το σπίτι και τον εαυτό μου (λέγε με beaute)... όχι πείτε μου κυρίες και κύριοι πως θα απαλλαγώ χωρίς νερό από την τρίχα-κάγκελο μου λέτε??? :P

Κάποιος με τιμωρεί μου φαίνεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
βρε ξεκολλα, δε σου έκανα παρατήρηση :P
ουφ τι να κάνω... να μη μιλάω επειδή είμαι πορτοκαλί? :P


δε τρέχει τίποτα... ;)

το θέμα όμως είναι ένα :D
μόλις πάω να καλοπιάσω την ciby για να με συμπαθήσει ... τότε θυμάστε όλοι να πεταχτείτε και μου κόβεται των ειρμό:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μάθεις να μην κάνεις χαλάουα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ξέρω τι φταίει... που βαρέθηκα να πάω στη δουλειά και είπα να το παίξω άρρωστη για να κάτσω να φτιάξω το σπίτι και τον εαυτό μου (λέγε με beaute)... όχι πείτε μου κυρίες και κύριοι πως θα απαλλαγώ χωρίς νερό από την τρίχα-κάγκελο μου λέτε??? :P

Κάποιος με τιμωρεί μου φαίνεται! :P

Πήγαινε μέχρι την πολωνία --- βουλγαρία ... εκεί με τρίχα κάγκελο θα έχεις τρελή πέραση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
όχι πείτε μου κυρίες και κύριοι πως θα απαλλαγώ χωρίς νερό από την τρίχα-κάγκελο μου λέτε??? :P

Λέγε με εμφιαλωμένο... :bleh:

Πολύ θα ήθελα να το δω αυτό! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Το κεφάλι μου καζάνι........:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολλες καλησπερες στα ασχημα μουτρακια σας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολλες καλησπερες στα ασχημα μουτρακια σας!:P

:crazy: γιατί μας λες άσχημους ..... :mad: ...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε μα τι στο Δια ολο αυτακια θα χαιδευω?!:eek::whistle::P

(Ετσι για αλλαγη! Για να μη γουσταρετε!:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top