Γενικό -  Πού βρίσκεστε στην ύλη;

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Και εμείς στο πρώτο μάθημα του 2ου ... Που να προλάβεις με τις καταλήψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί έχεις ιδιότητητα Β επαλ;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Γιατί πάω σε επαλ! :P Ίδια είναι τα μαθήματα και δίνεις κανονικά πανελλήνιες απλά έχεις και ειδικότητα και παίρνεις και πτυχίο όταν τελειώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί πάω σε επαλ! :P Ίδια είναι τα μαθήματα και δίνεις κανονικά πανελλήνιες απλά έχεις και ειδικότητα και παίρνεις και πτυχίο όταν τελειώσεις

A μάλιστα.Και συ έχεις ειδικότητα Τεχνικός Η/Υ ή κάπως έτσι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ηλεκτρονικός :) :inlove: :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Φυσικη Κατευθυνσης
Εργο παραγομενο απο αεριο


Μαθηματικα Κατευθυνσης
Εσωτερικο γινομενο δυο διανυσματων



Χημεια Κατευθυνσης
Νομοι Θερμοχημειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Έχετε ξεκινήσει ύλη Γ' Λυκείου; Κάποιοι το κάνουν, το ίδιο κι εγώ. Βασικά έχω το πλεονέκτημα να έχω γονείς καθηγητές Χημικό και Μαθηματικό, οπότε γλιτώνω και τα λεφτά. Επειδή θεωρούν ότι αν δεν έχει βγει η ύλη της Β' δεν μπορώ να μπω στη Γ' (στο οποίο εν μέρει συμφωνώ), έκατσα όλο το περασμένο καλοκαίρι και έβγαλα όλη την ύλη της Β' σε Άλγεβρα Γενικής και μαθήματα Κατεύθυνσης. Δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα, ούτε ότι κουράστηκα. Το θέμα είναι ότι πρέπει όσο πιο σύντομα να έχω βγάλει την ύλη όλων των μαθημάτων της Γ' γιατί μετά τις Πανελλήνιες έχω και πτυχία στη μουσική να δώσω, οπότε έχω μπροστά μου πολλά... Επομένως έχω φτάσει συναρτήσεις στα μαθηματικά (οσονούπω μπαίνω όρια), και λιγότερο σε φυσική - χημεία - βιολογία. Έκθεση κάνω ήδη από πέρυσι, γιατί οι περισσότεροι μαθητές της τάξης κάνουν, αλλά και γιατί αν περιμένω από τους καθηγητές στο σχολείο, σώθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάποιοι το κάνουν, το ίδιο κι εγώ. Βασικά έχω το πλεονέκτημα να έχω γονείς καθηγητές Χημικό και Μαθηματικό, οπότε γλιτώνω και τα λεφτά. Επειδή θεωρούν ότι αν δεν έχει βγει η ύλη της Β' δεν μπορώ να μπω στη Γ' (στο οποίο εν μέρει συμφωνώ), έκατσα όλο το περασμένο καλοκαίρι και έβγαλα όλη την ύλη της Β' σε Άλγεβρα Γενικής και μαθήματα Κατεύθυνσης. Δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα, ούτε ότι κουράστηκα. Το θέμα είναι ότι πρέπει όσο πιο σύντομα να έχω βγάλει την ύλη όλων των μαθημάτων της Γ' γιατί μετά τις Πανελλήνιες έχω και πτυχία στη μουσική να δώσω, οπότε έχω μπροστά μου πολλά... Επομένως έχω φτάσει συναρτήσεις στα μαθηματικά (οσονούπω μπαίνω όρια), και λιγότερο σε φυσική - χημεία - βιολογία. Έκθεση κάνω ήδη από πέρυσι, γιατί οι περισσότεροι μαθητές της τάξης κάνουν, αλλά και γιατί αν περιμένω από τους καθηγητές στο σχολείο, σώθηκα...

Το 1 μείον δικό μου.Πάντως το bold μεγάλη αντίφαση.Βγαίνει όλη η ύλη σε ένα καλοκαίρι;Διακοπές δεν έκανες;Και αν το κατάφερες πως το κατάφερες;Αρχίζω να νομίζω ότι είμαι βλάκας π εγώ τα βγαλα σε 9 μήνες:P. Eπίσης ήθελα να ξερα τι σχέση έχουν τα πτυχία μουσικής π θα δώσεις μετά τις πανελλήνιες με την ύλη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top