Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,363 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,746 μηνύματα σε 79,505 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ναρκωτικές Ουσίες: Γνώσεις και αντιλήψεις εφήβων - ενημέρωση και πρόληψη στα πλαίσια του σχολείου

Stellina Nik

Νεοφερμένος

H Stellina Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Stellina Nik έγραψε: στις 19:49, 04-01-20:

https://docs.google.com/forms/d/1RO7MyYQonSUl9f3HFuvRHZEIdUtXODJ4tv3fjesIPEE/edit

Καλησπέρα και καλή χρονιά!! Η βοήθειά σας μου είναι απαραίτητη. Το ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε πρωτοετείς φοιτητές/ φοιτήτριες (18 ετών) και σχετίζεται με τις ναρκωτικές ουσίες. Η συμπλήρωσή του διαρκεί 5 λεπτά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια