Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,362 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,750 μηνύματα σε 79,505 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 425 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γνώμη για το UOP και altmba seth godin

airtrelomike13

Δραστήριο Μέλος

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 277 μηνύματα.

O airtrelomike13 έγραψε: στις 19:48, 26-12-19:

Καλησπέρα και Καλά Χριστούγεννα σε όλο το τσατ. Χρόνια πολλά!!!

Ακούω διάφορα από φίλους και έχω προβληματιστεί γι αυτό είπα να μοιραστώ τα ερωτηματά μου. Ένας φίλος πρόσφατα μου είπε ότι θέλει να ξεκινήσει σπουδές στο university of People, και ένας άλλος να κανει το altmba seth godin, που δινει πιστοποιητικό σε 1 μηνα.

Μα καλά πάμε καλά? Δίνει ο άλλος ΜΒΑ σε ένα μήνα? Είναι αναγνωρισμένο αυτό ειδικά στη χώρα μας??

Το uop ( university of people), είναι αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο, και αναγνωρίζεται από το ΔΟΑΤΑΠ?

Γενικώς ποια είναι η γνώμη σας γύρω από αυτά που συμβαίνουν πέρα από την εμπορευματοποίηση ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,278 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 23:14, 26-12-19:

Εδώ βλέπεις ταχύρρυθμα μαθήματα σε "data science" σε 1 μήνα, τελείως αόριστο. Πέρα από την πλάκα της υπόθεσης, υπάρχουν πολλές "προσφορές" στην εποχή της υπερπληροφόρησης αλλά με λίγη σκέψη πρέπει να κατανοούμε τη σοβαρότητα του εγχειρήματος. Δηλαδή, αν πέρα από αυτό που ακούμε ότι γίνεται, όντως γίνεται ή δεν γίνεται στον κόσμο του εφικτού με βάση τα επιστημονικά τεκμήρια. Στο εξωτερικό πολλοί κάνουν πολλά, κάτι ασάφειες, υπάρχουν και διαφορετικοί τίτλοι σπουδών που ενδεχόμενα η φυσιογνωμία του Ελληνικού εκπαιδευτικού συστήματος δεν αντιστοιχεί.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lnesb

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γνώμη για ΙΕΚ - Από mckenzie1
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-19 στις 10:41.
    • Γνώμη - Από Mariahj
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-04-19 στις 22:55.
    • Η γνώμη σας για το ΚΚΕ και την ΚΝΕ - Από robinhood
      Το θέμα έχει λάβει 1094 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-08-16 στις 10:42.
    • Η Γνώμη σας για τα Α.Τ.Ι.Α. - Από Andypro
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-05-15 στις 20:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα