Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,130 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρική Αλεξανδρούπολης

PLACEBO (Παναγιωτα)

Φοιτητής

H Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H PLACEBO έγραψε: στις 01:49, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Άλλοι θα σκοτωντουσαν να περνούσαν στην Σχολη που είσαι τώρα και σε ζηλεύουν. Όσο μακριά ειναι κάποιος από το σπιτι του τόσο το καλύτερο
Χιχι πράγματι... Πλήρης ανεξαρτησία! Αλλά για το επίπεδο σπουδών δεν ξέρω! Έχω ακούσει τα καλύτερα για την Κρήτη...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,166 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:55, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από PLACEBO
Χιχι πράγματι... Πλήρης ανεξαρτησία! Αλλά για το επίπεδο σπουδών δεν ξέρω! Έχω ακούσει τα καλύτερα για την Κρήτη...
Το δικό σας ειναι το καλύτερο θα πας και θα δεις

Η Κρήτη έχει καλη σχετικά έρευνα αλλά η έρευνα δε σε κάνει άλλο ιατρό
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,531 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 01:56, 04-09-13:

Όσο μακριά ειναι κάποιος από το σπιτι του τόσο το καλύτερο
Γιατί καλέ μου Φόκο; Νομίζω ότι το απόφθεγμά σου μπορεί να ισχύει για όσους ήταν στερημένοι και καταπιεσμένοι από το σπίτι τους και δεν είχαν καλές σχέσεις με τους δικούς τους. Αν κάποιος έχει ελευθερία από τους γονείς του και ισορροπημένες σχέσεις με αυτούς, γιατί να είναι καλύτερο το να φύγει μακριά; Αν είναι αναπόφευκτο λόγω μορίων εντάξει, διαφορετικά γιατί και να τους επιβαρύνει οικονομικά;

5
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,166 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 02:05, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Γιατί καλέ μου Φόκο; Νομίζω ότι το απόφθεγμά σου μπορεί να ισχύει για όσους ήταν στερημένοι και καταπιεσμένοι από το σπίτι τους και δεν είχαν καλές σχέσεις με τους δικούς τους. Αν κάποιος έχει ελευθερία από τους γονείς του και ισορροπημένες σχέσεις με αυτούς, γιατί να είναι καλύτερο το να φύγει μακριά; Αν είναι αναπόφευκτο λόγω μορίων εντάξει, διαφορετικά γιατί και να τους επιβαρύνει οικονομικά;

Πρέπει να καταλάβεις ότι αποτελεις εξαίρεση οι περισσότεροι γονείς δεν ειναι σαν τους δικούς σου και ειδικά στις κοπέλες αυτό με την γονεοκρατια μπορεί να γίνει μαρτύριο .

Όταν ήμουν 18χρονων τηλεφωνούσα στους γονείς μου ότι θα κοιμηθώ και μετά έβγαινα για βράδυ.

Όσο αφορά τον οικονομικό παράγοντα σε αυτό έχεις δίκιο και φυσικά ειναι χαζός οποίος δε σπουδάζει στην πόλη του αν υπάρχει αντιστοιχη Σχολη εκεί .

Ερώτηση ξέρεις να μαγειρέυεις;
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Φοιτητής

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 995 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε: στις 02:19, 04-09-13:

Πρέπει να καταλάβεις ότι αποτελεις εξαίρεση οι περισσότεροι γονείς δεν ειναι σαν τους δικούς σου και ειδικά στις κοπέλες αυτό με την γονεοκρατια μπορεί να γίνει μαρτύριο .

Όταν ήμουν 18χρονων τηλεφωνούσα στους γονείς μου ότι θα κοιμηθώ και μετά έβγαινα για βράδυ.

Όσο αφορά τον οικονομικό παράγοντα σε αυτό έχεις δίκιο και φυσικά ειναι χαζός οποίος δε σπουδάζει στην πόλη του αν υπάρχει αντιστοιχη Σχολη εκεί .

Ρε είσαι θεός!
Παράθεση

anwnymos

Φοιτητής

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 02:21, 04-09-13:

αρα απο τα υπογραμμισμενα βγαζουμε συμπερασμα οτι ο φοκος ειναι κοριτσι ?

πλακιτσα
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 02:26, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
αρα απο τα υπογραμμισμενα βγαζουμε συμπερασμα οτι ο φοκος ειναι κοριτσι ?

πλακιτσα
ναι αυτό κατάλαβα και εγώ αλλα έπρεπε να γράφει θεά στο σχόλιο .

Δεν είμαι κοπέλα πάντως
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,531 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 02:35, 04-09-13:

Ναι αμέ. Καί όχι μόνο. Έχω γράψει ΕΔΩ για τις οικιακές μου δρασηριότητες.

1
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 02:38, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ναι αμέ. Καί όχι μόνο. Έχω γράψει ΕΔΩ για τις οικιακές μου δρασηριότητες.

Εγώ έμαθα να μαγειρεύω και να κάνω τις δουλειές όταν πήγα μακριά απο τους γονείς μου. Πιο πριν ούτε το κρεβάτι μου έστρωσα
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Φοιτητής

H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H christidim έγραψε: στις 09:51, 04-09-13:

Παρούσα και γω
Αντε.....Καλή μας Επιτυχία!!!!
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Φοιτητής

H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H christidim έγραψε: στις 12:30, 15-09-13:

Γνωρίζετε κάτι για τις απεργίες;
Παράθεση

pap59

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O pap59 έγραψε: στις 17:04, 24-09-13:

στην αιτηση εγγραφης τι πρεπει να συμπληρωσουμε;
Παράθεση

κατερω

Φοιτητής

H κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H κατερω people are strange έγραψε: στις 20:28, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από PLACEBO
Παρούσα κι εγώ! Τετάρτη πάω (με τρένο από Αθήνα, θα μας βγει η ψυχή) να βρω κανα σπίτι...!
Συγχαρητηρια συναδελφισσα (οπως και σε ολους!!)
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.
Παράθεση

anwnymos

Φοιτητής

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 20:38, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από κατερω
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.

kill it before it lay eggs
2
Παράθεση

DimX

Φοιτητής

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O DimX έγραψε: στις 22:57, 25-09-13:

Τελικά ήταν ενδιαφέρον μάλλον...
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 23:15, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από κατερω
Ε, μπορει να ειχε ξεγραμμενη την ιατρικη και να τη δηλωσε μπας και.. Και τελικα να την επιασε
1
Παράθεση

Raiseonce

Φοιτητής

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O Raiseonce έγραψε: στις 23:26, 25-09-13:

Το 90% των υποψηφίων της θετικής δηλώνουν πρώτα τις ιατρικές στο μηχανογραφικό τους ακόμα και 16 να έχουν γραψει.Οι λόγοι ποικίλουν κάθε φορά.

Ας είμαστε ρεαλιστές.
3
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 23:42, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Raiseonce
Το 90% των υποψηφίων της θετικής δηλώνουν πρώτα τις ιατρικές στο μηχανογραφικό τους ακόμα και 16 να έχουν γραψει.Οι λόγοι ποικίλουν κάθε φορά.

Ας είμαστε ρεαλιστές.
Ποιος ειπε το αντιθετο;;
2
Παράθεση

DimX

Φοιτητής

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O DimX έγραψε: στις 23:45, 25-09-13:

Συμφωνώ αλλά νομίζω πως όλοι αντιπαθούμε την υποκρισία...το έχω ζήσει κι εγω...να ακούω απο παιδιά της θετικής ότι στοχεύουν οικονομικά ή πολυτεχνεια κι ένα τελεί όταν βγάζουν αρκετά μόρια να επιλέγουν το προφανές...
1
Παράθεση

Φρεντος

Φοιτητής

O Φρεντος έγραψε: στις 23:58, 25-09-13:

Eίναι γλυκά τα μόρια, πως να το κάνουμε!!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Demy03