Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,034 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 344 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Νοσηλευτική (Πανεπιστήμια-ΤΕΙ)

giannhs2001

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giannhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giannhs2001 έγραψε: στις 22:08, 23-08-17:

Γεια σας παιδια . Ενδιαφερομαι και εγω για Νοσηλευτικη(ΤΕΙ Θεσσαλονικης) γιατι για ΑΕΙ που ειναι στην Αθηνα δεν το κοβω απο οικονομικο θεμα . Μερικες ερωτησεις απο εμενα
1) Βλεπετε να δημιουργείτε ποτε κανα ΑΕΙ Νοσηλευτικης στην Θεσσαλονικη?
2) Το προγραμμα σπουδων διαφερει πολυ απο ΑΕΙ σε ΤΕΙ?
3) Το ΤΕΙ Νοσηλευτικης στην Θεσσαλονικη ειναι αναγνωρισμενο στην Τουρκια ? (γιατι αν αποφοιτησω επειδη στην Ελλαδα δεν το βλεπω το πραγμα , θα παω Κωνσταντινουπολη που θελουν Ελληνες Ιατρους και Νοσηλευτες)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 22:30, 23-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από giannhs2001
Γεια σας παιδια . Ενδιαφερομαι και εγω για Νοσηλευτικη(ΤΕΙ Θεσσαλονικης) γιατι για ΑΕΙ που ειναι στην Αθηνα δεν το κοβω απο οικονομικο θεμα . Μερικες ερωτησεις απο εμενα
1) Βλεπετε να δημιουργείτε ποτε κανα ΑΕΙ Νοσηλευτικης στην Θεσσαλονικη?
2) Το προγραμμα σπουδων διαφερει πολυ απο ΑΕΙ σε ΤΕΙ?
3) Το ΤΕΙ Νοσηλευτικης στην Θεσσαλονικη ειναι αναγνωρισμενο στην Τουρκια ? (γιατι αν αποφοιτησω επειδη στην Ελλαδα δεν το βλεπω το πραγμα , θα παω Κωνσταντινουπολη που θελουν Ελληνες Ιατρους και Νοσηλευτες)

Τα ελληνικα πτυχια ειναι ισοδυναμα πλεον με αυτων τον ευρωπαικων , λογικα θα αναγνωριζεται .....θα σου προτεινα να ριξεις και μια ματια στους travel nursing agencies(π.χ http://www.fastaff.com/ )
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Μεταπτυχιούχος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ/Σέρρες) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,485 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 00:14, 24-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από giannhs2001
Η Τουρκία δεν είναι στην Ε.Ε. οπότε δεν αναγνωρίζεται αυτομάτως, θα περάσεις από τις (όποιες) διαδικασίες αναγνώρισης που καθορίζουν οι εκεί αρμόδιες αρχές για πτυχιούχους Ελληνικών Α.Ε.Ι. (Πανεπιστημίων & Τ.Ε.Ι.)...
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,163 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 20:32, 01-04-18:

17000 νοσηλευτές ζητάει η Γερμανία.
http://www.sofokleousin.gr/archives/380412.html
4
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 15:26, 21-08-18:

Εχει περασει κανεις νοσηλευτικη διδυμοτειχο να μου πει πως ειναι η σχολη , το μερος ,το περιβαλλον, ποσα ατομα υπαρχουν εκει κατα την διαρκεια της φοιτησης ???
Παράθεση

giannhs2001

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giannhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giannhs2001 έγραψε: στις 18:27, 16-09-18:

παιδιά από θεωρητική με βιολογία γενικής πάω για νοσηλευτική . Το γεγονός ότι είμαι αγγούρι στην χημεία και την φυσική θα με τσακίσει ή έχω ελπίδες ;;;
Παράθεση

jim2015

Φοιτητής

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O jim2015 έγραψε: στις 21:08, 16-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Εχει περασει κανεις νοσηλευτικη διδυμοτειχο να μου πει πως ειναι η σχολη , το μερος ,το περιβαλλον, ποσα ατομα υπαρχουν εκει κατα την διαρκεια της φοιτησης ???

Μια χαρα θα περασεις αν αποφασισεις να φοιτησεις.Μη σε φοβιζει η αποσταση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, depy