Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Χαίρετε,οφείλω να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα nPb,οι διαπροσωπικές σχέσεις δεν είναι δυνατό να σχηματισούν μέσω μια ερώτησης σε ένα φόρουμ.Οι αληθινές και εν τω βάθει σχέσεις σχηματίζονται με τον χρόνο και όταν γνωρίσεις πραγματικά τον άνθρωπο απέναντι σου γιατί μετά την πρώτη τέτοια συνάντηση το πιθανότερο είναι να υποστείς κάποιου είδους "ghosting"


Όλες οι διαπροσωπικές σχέσεις από κάπου ξεκινούν πάντως, ακόμη κι από ερώτηση σε φόρουμ.
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλες οι διαπροσωπικές σχέσεις από κάπου ξεκινούν πάντως, ακόμη κι από ερώτηση σε φόρουμ.


Σίγουρα,δεν έχεις άδικο,εξάλλου το θέμα λέει "βρες παρέα στο μέρος που πέρασες" όχι κατ'ανάγκιν κάνε βαθιές σχέσεις φιλίας που θα κρατήσουν για πολλά χρόνια.Απλά από πλευράς μου προσπαθώ να κάνω τον npb's advocate για να δω αν έχει δίκαιο που διαμαρτύρεται
 

Margali

Νεοφερμένος

Η Margali αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δημόσια διοίκηση στο Παντειο κανείς?


Oh well αν είσαι από επαρχία καλή τύχη και υπομονή. Ένα χρόνο μετά και ακόμα παλεύω.

Κανένας χρηματοοικονομικο παπει πρώτο ή δεύτερο έτος;

Κανένας χρηματοοικονομικο παπει; κυρίως από πρώτο και δεύτερο έτος
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Νομική ΕΚΠΑ ή και γενικά Νομική κανένας; :)
 

Έμμα

Νεοφερμένος

Η Έμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής (Αθήνα) και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

diesirae

Νεοφερμένος

Ο diesirae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Panos3209

Νεοφερμένος

Ο Panos3209 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.


Μένω και εγώ στη Λαμία για φέτος και ξαναδινω εξετάσεις (πανελλαδικές)

Φέτος Ξαναδινω εξετάσεις και ήρθα στη Λαμία (είμαι από Αθήνα) ... Θα ήθελα να γνωρίσω καινούργια άτομα
 
Τελευταία επεξεργασία:

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Μετά την χθεσινή ανακοίνωση των βάσεων, ήρθε η ώρα νομίζω να επαναφέρουμε το θέμα αυτό! Άλλωστε, ειδικά τώρα με τον Κορωνοιο, νομίζω το χρειαζόμαστε περισσότερο από ποτέ! Ξεκινάω λοιπόν!

Κανείς για νομική Αθήνας; 😊😊😊
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κανείς ΤΞΓΜΔ, ή γενικότερα Κέρκυρα; 🙂
 

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μετά την χθεσινή ανακοίνωση των βάσεων, ήρθε η ώρα νομίζω να επαναφέρουμε το θέμα αυτό! Άλλωστε, ειδικά τώρα με τον Κορωνοιο, νομίζω το χρειαζόμαστε περισσότερο από ποτέ! Ξεκινάω λοιπόν!

Κανείς για νομική Αθήνας; 😊😊😊
Εγώ, αλλα από πέρυσι, μπαίνω δεύτερο έτος τώρα και απλώς ακολουθούσα το thread αυτό από όταν έψαχνα κι εγώ παρέα... καλή αρχή συνάδελφε!
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εγώ, αλλα από πέρυσι, μπαίνω δεύτερο έτος τώρα και απλώς ακολουθούσα το thread αυτό από όταν έψαχνα κι εγώ παρέα... καλή αρχή συνάδελφε!
Ωωω σε ευχαριστώ πολύ!! Ελπίζω να μπορέσουμε να πάνε σχολή φέτος καπως 😊
 

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ωωω σε ευχαριστώ πολύ!! Ελπίζω να μπορέσουμε να πάνε σχολή φέτος καπως 😊
Πολύ φοβάμαι ότι ολο το χειμερινό εξάμηνο θα γίνει διαδικτυακά και θα πάμε από το Μάρτιο στη σχολη, και στεναχωριεμαι ιδιαιτερα για τα παιδιά που μπαίνουν τώρα γιατί, εάν το επίθετο σου ξεκινάει από Ν έως Ω θα έχεις στο συνταγματικό δικαιο τον καλύτερο καθηγητη στον κόσμο (Βλαχοπουλος, εγγύηση!) και είναι τόσο κρίμα να τον κάνετε διαδικτυακά..... τι να κάνουμε ομως, προέχει η ασφάλεια μας, έχουμε ακόμη πολύ καιρό μπροστά μας για να πάμε στη σχολή! Ακομη θυμάμαι πέρυσι την πρώτη μέρα στη σχολή, που άρχισα να κλαιω κυριολεκτικά από συγκινηση και ειχα γίνει ρεζίλι γιατί νόμιζαν όλοι ότι δεν μου αρέσει και θέλω να φύγω, ενώ συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο :lol:
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι ολο το χειμερινό εξάμηνο θα γίνει διαδικτυακά και θα πάμε από το Μάρτιο στη σχολη, και στεναχωριεμαι ιδιαιτερα για τα παιδιά που μπαίνουν τώρα γιατί, εάν το επίθετο σου ξεκινάει από Ν έως Ω θα έχεις στο συνταγματικό δικαιο τον καλύτερο καθηγητη στον κόσμο (Βλαχοπουλος, εγγύηση!) και είναι τόσο κρίμα να τον κάνετε διαδικτυακά..... τι να κάνουμε ομως, προέχει η ασφάλεια μας, έχουμε ακόμη πολύ καιρό μπροστά μας για να πάμε στη σχολή! Ακομη θυμάμαι πέρυσι την πρώτη μέρα στη σχολή, που άρχισα να κλαιω κυριολεκτικά από συγκινηση και ειχα γίνει ρεζίλι γιατί νόμιζαν όλοι ότι δεν μου αρέσει και θέλω να φύγω, ενώ συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο :lol:
Και εγώ το φοβάμαι αυτό και στεναχωριεμαι, γιατι ως όνειρο ζωής αυτή η σχολή και περνώντας τα χρόνια τα φοιτητικά σε άλλη σχολή που δεν ήταν τόσο κοντά σε εμένα εν τέλει, ήθελα να το ζήσω από την αρχή όλο αυτό... Μπα το επίθετο μου ξεκινάει από Α 😂😅😅 αλλά εντάξει για εμάς γίνεται αυτό, για να προστατευτούμε.... Κάθε γω κάπως έτσι πιστεύω θα νιώθω, βασικά και μόνο που περνούσα απέξω τόσο καιρό ένιωθα μια λαχτάρα και μια συγκίνηση, φαντάσου τώρα 😂😅😅
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Οδοντιατρικό ΕΚΠΑ;;
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Και εγω Νομικη Αθηνας ειμαι. Λενε οτι για τους πρωτοετεις μπορει να υπαρξει μεριμνα ωστε να εχουν καποια επαφη με το χωρο του πανεπιστημιου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top