Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,562 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

zeratul (Τάσος)

Φοιτητής

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O zeratul έγραψε: στις 11:53, 26-09-12:

Πάλι καλά να λες...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 11:57, 26-09-12:

Δυσκολεύομαι να το πω! (Ο Τάσος που κατάλαβα είσαι??)
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 12:06, 26-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Υπέροχα...Μόλις πήρα στη γραμματεία να μάθω αν ξέρουν πότε αρχίζουμε,και άκουσα ΤΗΝ ατάκα...
"Δεν ξέρουμε ακόμα.Πιθανότατα την Παρασκευή το πρωί θα ξέρουμε!Αλλά πιθανολογείται ότι 1η Οκτώβρη ξεκινάτε..."
WTF????
Θα βγεί κάποια ανακοίνωση στο site της σχολής σου. Για την δική μου έχει βγεί ανακοίνωση για ένα απο τα υποχρεωτικά μαθήματα.
Παράθεση

zeratul (Τάσος)

Φοιτητής

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O zeratul έγραψε: στις 12:18, 26-09-12:

(Ο Τάσος που κατάλαβα είσαι??)
Ναι
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 16:29, 26-09-12:

απο οτι ξερω λογικα θα αρχιζαμε στις 8 αλλα επειδη-φημες λενε- φοβουνται μην γινουν τπτ καταληψεις κτλπ παλι οτι θα αρχισουμε στη 1

Εγω προσωπικα ασχετως του τι λενε και ακουω ξερω οτι σχεδον παντα μολις τελειωνουμε την εξεταστικη αρχιζουμε τα μαθηματα αρα πιστευω στη 1
προς το παρων χωρις καμια επισημη ανακοινωση απο την γραμματεια ολα ειναι φημες....
Παράθεση

Seitjo90 (Γιάννης)

Απόφοιτος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Seitjo90 έγραψε: στις 21:21, 27-09-12:

Υπέροχα...Μόλις πήρα στη γραμματεία να μάθω αν ξέρουν πότε αρχίζουμε,και άκουσα ΤΗΝ ατάκα...
"Δεν ξέρουμε ακόμα.Πιθανότατα την Παρασκευή το πρωί θα ξέρουμε!Αλλά πιθανολογείται ότι 1η Οκτώβρη ξεκινάτε..."
WTF????
Welcome to Duth....

Σήμερα στην Κομοτηνή έγινε συζήτηση για το ακαδημαϊκό ημερολόγιο του ΔΠΘ οπότε αύριο Παρασκευή λογικά θα βγει η ανακοίνωση...
Παράθεση

Seitjo90 (Γιάννης)

Απόφοιτος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Seitjo90 έγραψε: στις 10:00, 28-09-12:

Λοιπόν αρχή 1/10/2012

Βγήκε και το πρόγραμμα

http://www.ee.duth.gr/node/1922
1
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 10:03, 28-09-12:

Ανακοινώθηκε επιτέλους!!Νωρίς νωρίς
Βαλιτσούλες κι αύριο πρωί πρωί αναχωρούμε!
1
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 12:29, 29-09-12:

Ξέρει κανένας το πρόγραμμα των αστικών στην Ξάνθη??
γιατι ψάχνω στο ιντερνετ αρκετη ώρα να το βρω αλλα έχει μονο του 2009
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 15:45, 29-09-12:

http://www.eng.duth.gr/bus/
ΑΦΕΤΗΡΙΑ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ - ΦΟΙΤ. ΕΣΤΙΕΣ & αντίστροφα
Ώρες Αναχώρησης : 8:20, 8:45, 8:50, 10:45, 10:55, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 15:55, 16:45, 17:45, 17:55, 18:45, 19:45, 19:55, 20:55, 23:00
ΠΡΟΚΑΤ - ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ - ΦΟΙΤ. ΕΣΤΙΕΣ & αντίστροφα
Ώρες Αναχώρησης : 13:15, 14:15, 19:15

AΡΖΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ 1 οκτομβριου μαθηματα...
Παράθεση

Seitjo90 (Γιάννης)

Απόφοιτος

O Seitjo90 έγραψε: στις 10:30, 30-09-12:

Tip

Να πάρεις το λεωφορείο από την αφετηρία αν θες να πας σίγουρα...
2
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H natasoula... έγραψε: στις 14:25, 17-01-13:

Δε θα περάσουμε ποτέ τη Φυσική Ι
2
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,091 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 00:10, 18-01-13:

Τι φυσικη κανετε;
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 00:48, 18-01-13:

Δυστυχώς όχι....
Φυσική Ι
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,091 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 01:40, 18-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
Δυστυχώς όχι....

Φυσική Ι
Και εμεις φυσικη Ι κανουμε η υλη της οποιας ειναι ο ηλεκτρομαγνητισμος,αυτο εννοω τι φυσικη κανετε
Παράθεση

zeratul (Τάσος)

Φοιτητής

O zeratul έγραψε: στις 13:09, 18-01-13:

Έχει Κινήσεις-Δυνάμεις-Έργο-Ενέργεια-Σύστημα πολλών σωματιδίων-Στερεό-Ταλαντώσεις-Βαρυτικές αλληλεπιδράσεις(ουφ κουράστικα , αλλά έχει κ άλλα)-Ειδική θεωρια της σχετικότητας
Μόνο αυτά τα λίγα , και εξετάζονται σε 2 ώρες και 15 λέπτα.
Και επίσης @natasoula... Περνιέται , δεν είναι τοσο ζόρι , απλά θέλει διάβασμα , και γνώσεις από επόμενα εξάμηνα. Αλλά είμαστε ηλεκτρολόγοι , δε μασάμε.
Παράθεση

provatooo

Φοιτητής

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 21:13, 23-01-13:

Υπερβολές!
Παράθεση

zeratul (Τάσος)

Φοιτητής

O zeratul έγραψε: στις 02:01, 24-01-13:

Και όμως είναι η πικρή αλήθεια (Αν κ εγώ νομίζω ότι τη πέρασα)
Τουλάχιστον δε θα περάσουμε σχέδιο , κ εδώ δεν έχει αντιρρήσεις...
1
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

O Thoba19 έγραψε: στις 23:30, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από zeratul
Και όμως είναι η πικρή αλήθεια (Αν κ εγώ νομίζω ότι τη πέρασα)
Τουλάχιστον δε θα περάσουμε σχέδιο , κ εδώ δεν έχει αντιρρήσεις...
Σχεδιο απο οτι καταλαβα ειναι για ολους μας παλουκι
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H natasoula... έγραψε: στις 23:37, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από zeratul
Έχει Κινήσεις-Δυνάμεις-Έργο-Ενέργεια-Σύστημα πολλών σωματιδίων-Στερεό-Ταλαντώσεις-Βαρυτικές αλληλεπιδράσεις(ουφ κουράστικα , αλλά έχει κ άλλα)-Ειδική θεωρια της σχετικότητας
Μόνο αυτά τα λίγα , και εξετάζονται σε 2 ώρες και 15 λέπτα.
Και επίσης @natasoula... Περνιέται , δεν είναι τοσο ζόρι , απλά θέλει διάβασμα , και γνώσεις από επόμενα εξάμηνα. Αλλά είμαστε ηλεκτρολόγοι , δε μασάμε.
Τάσο..........Αυτό το "αν κ εγώ νομίζω ότι τη πέρασα" ήταν για ξύλο!! Εμείς δε θα περάσουμε

Ποιος δε θα περάσει σχέδιο ρε σεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    StratosXl