Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,996 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,763 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: Φυσική Γ' Λυκείου

maria ts (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H maria ts έγραψε: στις 12:06, 12-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Djimmakos
Εγώ που έκανα αυτά της άλγεβρας μου φάνηκαν γελοία, αρκεί να έχεις κατανοήσει την ύλη
ναι οντως της αλγεβρας ηταν πολυ ευκολα!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ναυσικά (Nαυσικά)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

H Ναυσικά :D έγραψε: στις 18:41, 14-04-09:

δε θα το πιστέψετε εμενα μου φάνηκαν γελοία ταρχαία και η γεωμετρία!!!
υ.γ.άκγεβρα κ φυσική δεν κοίταξα ακόμα
Παράθεση

zorzet

Απόφοιτος

H zorzet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H zorzet έγραψε: στις 18:35, 15-04-09:

καλησπέρα παιδιά.σημερα τι μαθημα δινατε στον οεφε?εχει κανείς τα θέματα?
Παράθεση

LightBird

Μαθητής Β' λυκείου

Ο LightBird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O LightBird έγραψε: στις 03:02, 24-04-09:

Παιδια μηπως μπορει κανεις σας να ανεβασει τα θεματα του 2009 και αν δεν υπαρχουν ολο πιο πολυ για το ΑΟΔΕ...και αν δεν υπαρχουν ολοκληρα μηπως μπορει να βοηθησει κανεις λεγοντας πανω κατω τις ερωτησεις αναπτυξης σε αυτο το μαθημα?
Το ξερω οτι το ζηταω λιγο αργα αλλα εχω φαει ολο το google και δεν βρισκω τιποτα...
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O TheoO έγραψε: στις 23:35, 24-04-09:

Και εγώ που έλυσα τα θέματα της Άλγεβρας των προηγούμενων χρόνων τα βρήκα εύκολα....Φέτος σε σύγκριση με τις πρηγούμενες χρονιές πιστεύω ήταν πιο δύσκολα...

Ορίστε,δείτε τα κιόλας να πείτε την γνώμη σας:

Εγώ κόλισα στο Θέμα 3 στο α,αλλά τελικά το βρήκα..

Διευκρίνηση:Στο Θέμα 4ο,στο α ερώτημα αντί για α=1 και β=5 είναι α=-1 και β=-5(Το γράφω κιόλας αλλά ΟΚ)
Παράθεση

lina gr

Μαθητής Β' λυκείου

H lina gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H lina gr έγραψε: στις 17:25, 25-04-09:

παιδιά οποιος εχει τα θεματα του οεφε αγλεβρας β' λυκειου 2009 ας μου τα στειλει επειγον!!!

-----------------------------------------
ευχαριστω
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 17:38, 25-04-09:

απευθύνσου στο section της β λυκείου
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H roula έγραψε: στις 23:17, 25-04-09:

παιδια μηπως μπορει καποιος να βαλει και τις λυσεις στα θεμετα αλγεβρας ο.ε.φ.ε. 2009??ειναι αναγκη!!!
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 23:31, 25-04-09:

Ρουλα , τα εχει βαλει ο Θοδωρης 3 ποστ πιο πανω .... πατας την εικονα και βλεπεις!
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H roula έγραψε: στις 23:49, 25-04-09:

ναι αυτο το εκανα και πριν αλλα ψαχνω και τις απαντησεισ γιατι στο 3 και 4 θεμα εχω κολισει
παιδια ειναι επειγον αν καποιος μπορει να μου δωσει τις λυσεις απο τριτο και τεταρτο θεμα!!!γιατι δεν δουλευει καθολου το μυαλο μου τωρα!!!παρακαλω!!!!
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O TheoO έγραψε: στις 00:18, 26-04-09:

ΘΔεν ανταποκρίνετε το σκαννερ μου για να ανεβάσω τις λύσεις.

--------------------------
Edit:
Θέμα 3

Διόρθωση: στο β' ερώτημα στον Α' Τροπο οι τιμές του λ είναι: λ<-1(και οχι λ<1 που έγραψα) κ λ>3
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula έγραψε: στις 00:24, 26-04-09:

πλακα μου κανεις!!!!!γραφω αυριο και δεν το κοβω να γραψω τελικα!!!!σε παρακαλω προσπαθησε να τις ανεβασεις!!!!κανε κατι με το σκαννερ!!!!
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

O TheoO έγραψε: στις 00:28, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από roula
πλακα μου κανεις!!!!!γραφω αυριο και δεν το κοβω να γραψω τελικα!!!!σε παρακαλω προσπαθησε να τις ανεβασεις!!!!κανε κατι με το σκαννερ!!!!
Αααα τις θες για να γράψεις καλά?
Δεν ανεβάζω το 4ο θέμα τότε!
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula έγραψε: στις 00:34, 26-04-09:

μην ανυσηχεις στα ιδιαιτερα που κανω δεν γραφουμε διαγωνισματα οεφε!!απλως τα θελω για επαναληψη γιατι η καθηγητρια μου δεν μου ειπε καν τι θα διαβασω!!αμα δεν θελεισ μην τα ανεβασεισ μια χαρη ζητισα!!
ευχαριστω πολυ για το τριτο!!!!
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

O TheoO έγραψε: στις 00:50, 26-04-09:

Θέμα 4

Είναι το προτότυπο
Στο τέλος αντί για "ισχύει" καλύτερα πάει δεκτή λύση/απορρίπτεται
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula έγραψε: στις 00:50, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheoO
Αααα τις θες για να γράψεις καλά?
Δεν ανεβάζω το 4ο θέμα τότε!
ευχαριστω πολυ για το 3 θεμα!!!!!!!
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

O TheoO έγραψε: στις 00:52, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από roula
ευχαριστω πολυ για το 3 θεμα!!!!!!!
Το είδα που το έγραψες στο edit.
Έβαλα και το 4.
Παράθεση

roula

Μαθητής Α' λυκείου

H roula έγραψε: στις 00:56, 26-04-09:

χιλια ευχαριστω!!!!! τεο
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

O TheoO έγραψε: στις 00:58, 26-04-09:

Παρακαλώ.
Παράθεση

andreask (Αντρέας)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος --- και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O andreask έγραψε: στις 13:38, 26-04-09:

Πως ήταν τα θέματα...εύκολα/δύσκολα; Αν μπορεί κάποιος να τα ανεβάσει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Nicole2424

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΟΕΦΕ: Λατινικά Γ' λυκείου - Από HumaneTouch
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-04-12 στις 22:38.
    • ΟΕΦΕ: Άλγεβρα Β' Λυκείου - Από BILL KEXA
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-12 στις 19:53.
    • ΟΕΦΕ: Έκθεση Γ' λυκείου - Από loki
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 22:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα