Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,560 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν πήγα στο σχολείο για μισό τρίμηνο. Οι βαθμοί πώς θα βγουν;

kurkuti (Giorgos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O kurkuti έγραψε: στις 20:26, 18-11-08:

Πριν 2 μηνες ειχα ενα ατυχιμα με το μηχανακι..ειμουν στο νοσοκομειο 1 μηνα και 10 μερες και αλλο 1 μηνα στο σπιτι...Ο βαθμος μου πως θα βγει αφου εχω χασει το μισο τριμηνο??και επισεις τι θα κανω με τις απουσιες που ειναι υπερβολικα πολλες?

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 20:28, 18-11-08:

οδηγεις μηχανακι βρε?οι απουσιες δικαιολογουνται με χαρτη γιατρου!δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!τωρα με τα κενα της παραδοσης ειναι ενα θεμα..
Παράθεση

kurkuti (Giorgos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O kurkuti έγραψε: στις 20:33, 18-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από AVRILENA
οδηγεις μηχανακι βρε?οι απουσιες δικαιολογουνται με χαρτη γιατρου!δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!τωρα με τα κενα της παραδοσης ειναι ενα θεμα..

απο απουσιες ειμαι οκ..εχω δικαιολογισει 115
φοβαμαι ομως για τον βαθμο μου..καλα οκ δεν ειμαι και τελειος μα8ητης..15-16 πανω κατω..
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O Wolly έγραψε: στις 20:34, 18-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από kurkuti
Πριν 2 μηνες ειχα ενα ατυχιμα με το μηχανακι..ειμουν στο νοσοκομειο 1 μηνα και 10 μερες και αλλο 1 μηνα στο σπιτι...Ο βαθμος μου πως θα βγει αφου εχω χασει το μισο τριμηνο??και επισεις τι θα κανω με τις απουσιες που ειναι υπερβολικα πολλες?

Μηχανάκι στα 14; Μια χαρά! Εγώ έφθασα τα 17 για να αρχίσω να οδηγάω!
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 20:35, 18-11-08:

Καλύπτεις τα βασικά ισα ισα μη μεινεις. Α και ζητα βοηθεια για παραδοση απο καθηγητες, δεν ειναι κακο
Παράθεση

kurkuti (Giorgos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O kurkuti έγραψε: στις 20:36, 18-11-08:

βασικα κανω motocross οποτε δεν γινετε να μην οδηγω παπακι
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 20:37, 18-11-08:

ωραιος εισαι αλλα να προσεχεις... κατι τετοια ψιλοκοστιζουν
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 20:40, 18-11-08:

γουσταρωωωωωω!!!!
Παράθεση

kurkuti (Giorgos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O kurkuti έγραψε: στις 20:40, 18-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Green 13
ωραιος εισαι αλλα να προσεχεις... κατι τετοια ψιλοκοστιζουν
και να φανταστεις οτι δεν εφτεγα καθολου!εδω που μενω..τα φορτηγα πανε σαν τρελα!!περασε ενας μ...... απο και με πεταξε κατω..
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

O Green 13 έγραψε: στις 20:42, 18-11-08:

και να φανταστεις οτι δεν εφτεγα καθολου!εδω που μενω..τα φορτηγα πανε σαν τρελα!!περασε ενας μ...... απο και με πεταξε κατω..

αουτς...
Παράθεση

kurkuti (Giorgos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O kurkuti έγραψε: στις 20:42, 18-11-08:

και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια