Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,053 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 127 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταπτυχιακό στην Ιατρική Φυσική

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 09:23, 28-08-17:

Γεια σας!!!
Ξέρει κανείς για το μεταπτυχιακό που προσφέρει το ΕΚΠΑ στην Ιατρική Φυσική; Για το επίπεδο σπουδών και μαθημάτων, την αναγνώριση του; Αξίζει, για έναν απόφοιτο τμήματος φυσικής;
Ευχαριστώ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 15:36, 29-08-17:

Kαλησπέρα, μεταπτυχιακά Ιατρικής Φυσικής υπάρχουν 2, ένα αυτό που αναφέρεις και ένα στην Πάτρα. Το εάν αξίζει είναι κάτι πολύ υποκειμενικό, έχει να κάνει με το ενδιαφέροντα του καθενός. Αν αξίζει ακαδημαικά αυτό μπορεί να στο απαντήσει φαντάζομαι κάποιος που έχει τελειώσει ή σπουδάζει τώρα στο συγκεκριμένο πρόγραμμα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ιατρική: Ειδικότητα ή μεταπτυχιακό; - Από Mother Of Light
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-18 στις 14:05.
    • Φυσική vs Ιατρική - Από G1@nNa
      Το θέμα έχει λάβει 54 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-15 στις 19:15.
    • Μεταπτυχιακό στη Φυσική - Από solid snake
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μεταπτυχιακά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-12-14 στις 23:09.
    • Ιατρική φυσική - Από mits0s
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 2ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-11 στις 21:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα