Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,990 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,305 μηνύματα σε 78,971 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 459 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[ΕΠΑ.Λ 2012] Σε ποια σχολή και με πόσα μόρια περάσατε;

mairoula trela

Φοιτητής

H mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H mairoula trela έγραψε: στις 12:54, 27-08-12:

Για να ακουσω για να δω που περασατε τσακαλια του επαλ Σε ποια σχολουλα και με ποσα μοριακια???
Ευχομαι να ειστε ολοι χαρουμενοι με το αποτελεσμα και να ειδατε το ονομα σας διπλα στη σχολη που θελατε!!!!!!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Μαργαριτα Α.

Φοιτητής

H Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H Μαργαριτα Α. έγραψε: στις 15:48, 27-08-12:

Μαιευτικη Αθηνας με 1759... Η βαση ειχε 1703...
Παράθεση

neta37

Απόφοιτος

H neta37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H neta37 έγραψε: στις 16:34, 27-08-12:

Mε 1325 μορια που ειχε ο γιος μου περασε στη δευτερη επιλογη του τει επιχειριματικου σχεδιασμου και πληροφοριακων συστηματων στον Αγιο Νικολαο κρητης, 4ος στη σειρα. μενουμε Ηρακλειο.η πρωτη του επιλογη ηταν εφαρμοσμενης πληροφορικης και πολυμεσων ηρακλειου.αλλα η συγκεκριμενη σχολη πηρε φετος μονο 40 ατομα απο το επαλ.περυσι ειχεπαρει 50 και ετσι μειναμε εκτος. κριμα γιατι με τα περισινα δεδομενα ηταν μεσα.... εαν καποιος γνωριζει για το τει του αγιου νικολαου περισοτερες πληροφοριες ας γραψει...... οι βασεις στον τομεα της πληροφορικης ειναι απλησιαστες φετος......
Παράθεση

DOINA

Φοιτητής

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε: στις 18:13, 27-08-12:

δευτερη στο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ με 1917,5
1
1
Παράθεση

Airy!

Νεοφερμένος

H Airy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Airy! δεν εχει ο ερωτας μυαλο...!! έγραψε: στις 18:27, 27-08-12:

Μαιευτικη θεσσαλονικης!!! Ηταν η πρωτη μου επιλογη κ περασα πρωτη!!!
Παράθεση

LeiO

Νεοφερμένος

Ο LeiO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O LeiO έγραψε: στις 19:27, 27-08-12:

ΑΣΠΑΙΤΕ Ηλεκτρολογίας και τελικά θα ξαναδώσω
Παράθεση

GiannisED

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O GiannisED έγραψε: στις 22:14, 27-08-12:

9ος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ με 1580 μορια!!!
Παράθεση

Iratus

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 12:19, 28-08-12:

άντε έρχεται και η σειρά μας..
Παράθεση

mairoula trela

Φοιτητής

H mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H mairoula trela έγραψε: στις 12:57, 28-08-12:

Εγω περασα πρωτη διοικηση επιχειρησεων Τει Σερρων με 1666

Αντε καλη φοιτητικη ζωη μας ευχομαι!
Παράθεση

quickkab4

Μαθητής Γ' λυκείου

H quickkab4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H quickkab4 έγραψε: στις 19:41, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από mairoula trela
Εγω περασα πρωτη διοικηση επιχειρησεων Τει Σερρων με 1666

Αντε καλη φοιτητικη ζωη μας ευχομαι!

Συγχαρητηρια , και εγω εκεί περασα τριτη με 13032 μορια...συμφοιτητριες λοιπον
Παράθεση

Pan0s21 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού Γενική Σειρά και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Pan0s21 έγραψε: στις 22:05, 29-08-12:

Ακαδημία Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού, Μηχανιωνα Θεσσαλονίκης περνάω ως 10ος με 1674 μόρια, η βάση διαμορφώθηκε από 955 που ήταν πέρσι σε 1260!
Παράθεση

Mitsos175

Φοιτητής

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitsos175 έγραψε: στις 06:30, 01-09-12:

Ηλεκτρολογια Κοζανη με 1176 και 15ος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια