Εύκολα μαθήματα

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Θρησκευτικά και Οικιακή Οικονομία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας, Ιστορία, Θρησκευτικά, Οικιακή Οικονομία, Ιλιάδα, Οδύσσεια, Δραματική Ποίηση Ελένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Γυμναστική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Η οικιακή οικονομία και η γεωγραφία, λίγο να διάβαζες καλά θα έγραφες. Βέβαια είχα και μια φοβερή καθηγήτρια τότε, πριν πέντε χρόνια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με την cookie, η γεωγραφία ήταν από τα ευκολότερα μαθήματα! Όμως μαθήματα όπως αρχές οικονομίας, ΚΠΑ δεν τα χώνεψα ποτε..να γιατί δεν μου αρέσει και το ΑΟΔΕ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με την cookie, η γεωγραφία ήταν από τα ευκολότερα μαθήματα! Όμως μαθήματα όπως αρχές οικονομίας, ΚΠΑ δεν τα χώνεψα ποτε..να γιατί δεν μου αρέσει και το ΑΟΔΕ :hmm:

...το ΚΠΑ ούτε εμένα μου άρεσε τόσο, ούτε καν πρόσεχα όταν παρέδιδε μάθημα αυτή. Παρόλα αυτά στις εξετάσεις της είχα γράψει ένα ωραίο 14άρι. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
...το ΚΠΑ ούτε εμένα μου άρεσε τόσο, ούτε καν πρόσεχα όταν παρέδιδε μάθημα αυτή. Παρόλα αυτά στις εξετάσεις της είχα γράψει ένα ωραίο 14άρι. :sly:
Ρε εμένα ήταν λίγο weirdo η καθηγήτρια. Στο διαγώνισμα α τετραμήνου θυμάμαι, τhς είχα γράψει τα πάντα ακριβώς όπως τα έλεγε το σχολικό και μου βάζει 14!! Και της λέω μα κυρία, κάποιο λάθος θα κάνατε, και μου λέει όχι καλα σου'βαλα 14 γιατί εισαι παπαγάλος και'γω παπαγάλους δεν θέλω στο τμήμα μου και απορούσε γιατί αφού είναi εύκολο το μάθημα. Να ο λόγος που πλέον δεν θέλω να ακούω για ΚΠΑ. Anyways..:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Για μενα ευκολα ειναι Αλγεβρα,οχι Γεωμετρια,
Γλωσσα, Ιστορια, Οικιακη,
Θρησκευτικα, Λογοτεχνια
και Φυσική.
Βασικα τα περισσοτερα ειναι
επαναληψη της Στ'.
Τωρα βεβαια δεν ειναι και ολα
αγαπημενα μου,απο τα παραπανω
2-3 μου αρεσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top