Πανελλήνιες από ΤΕΕ

Dj_FeH

Νεοφερμένος

Ο Dj_FeH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το έχω κάνει φίλε μου....... Πήγα χθες και μου είπαν δεν ξέρουν.....Ελεος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
τοτε παρε το υπουργειο και κανε καταγγελεια,τι θα πει δεν ξερω?????? οφειλουν να ξερουν....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dj_FeH

Νεοφερμένος

Ο Dj_FeH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:( Εγώ έψαξα, και βρήκα... ρωτάω αν ισχύουν αυτά που βρήκα..... Καποιος αν ξέρει σίγουρα.... και μπορεί να μου απαντήσει... θα το εκτιμούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το έχω κάνει φίλε μου....... Πήγα χθες και μου είπαν δεν ξέρουν.....Ελεος?
Μακάρι να γίνουν όλα ιδιωτικά. Πανεπιστήμια, σχολεία, νοσοκομεία τα πάντα. Οι Ελληνες είναι πολύ χαζός λαός και τεμπέληδες...... Μα είναι δυνατόν να σου λένε δεν ξέρω....... :hmm: δηλαδή έλεος δουλειά σου είναι ρε φίλε σε πληρώνωνει το δημόσιο δεν είναι ότι κάθεσαι τον μισό χρόνο και τον μισό που δουλεύεις τεμπελιάζει;

. Πηγαινε στην δευτεροβάθμια, αν δε ξέρουν ούτε αυτοί πάρε τηλεφωνο το υπουργείο αν δεν ξέρουν ούτε αυτοί βγες στα κανάλια γιατί αλλο τρόπος να ενδιαφερθούν δεν παίζεει.


Πήγαινε στο ΤΕΕ αν σου πουν πάλι τα ίδια δες τον διευθυντή και απείλησε με μήνυση... θα δείς πως αμέσως θα μάθουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j0hnskot

Νεοφερμένος

Ο j0hnskot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Έχω τελιώσει το ΤΕΕ μια χρονιά πριν αλλάξουν σε ΕΠΑΛ. Δεν είχα δώσει πανελλήνιες όμως. Τώρα αποφάσισα να κάνω μια προσπάθεια. Μπορώ ακόμα; Αν ναι,με ποιό σύστημα; Του ΤΕΕ ή του ΕΠΑΛ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
του επαλ.... το τεε εχει καταργηθει περσυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j0hnskot

Νεοφερμένος

Ο j0hnskot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και ποια είναι τα μαθήματα που δίνουν τώρα;Έχω την δυνατοτητα να τα διαβάσω μόνος μου η θα μου πούνε να ξανακάνω το ΕΠΑΛ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dj_FeH

Νεοφερμένος

Ο Dj_FeH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Mάλιστα...... Τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasos Loco

Νεοφερμένος

Ο Nasos Loco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση μηπως ξερετε εσεις γιατι με τα τηλεφωνα δεν βγαζω ακρη.εχω τελειωσει πληροφορικη το 2006.μπορω τωρα να αλλαξω ειδικοτητα?δλδ να δωσω τα 2 μαθηματα που ειναι μαθηματικα κ εκθεση κ τα 2 απο την ειδικοτητα που θελω!γινεται αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Δε γνωριζω.λογικα πρεπει να ξανακανεις τα μαθηματα ειδικοτητας και δυσκολα θα μπορεις να δωσεις ξανα πανελλαδικες.καλυτερα πηγαινε ρωτα σε καποιο επαλ της περιοχης σου,αλλα δε νομιζω να μπορεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasos Loco

Νεοφερμένος

Ο Nasos Loco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μπορω να δωσω πηγα ρωτησα...απλα δεν μ δινουν απαντηση για την ειδικοτητα...δεν ξερουν.....:worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ναι εννοω οτι σιγουρα μπορεις να ξαναδωσεις,αλλα δε ξερω αν μπορεις να ξαναδωσεις με αλλη ειδικοτητα.αυτο εννοω πως δε νομιζω να γινεται.γιατι για να αλλαξεις ειδικοτητα θα πρεπει να ξανακανεις την β και γ λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εχεις τελειωσει Επαγγελματικο λυκειο ή ΤΕΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasos Loco

Νεοφερμένος

Ο Nasos Loco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
στις πανελλαδικες των ΤΕΕ μπορουσες να δωσεις την επομενη χρονια με αλλο μαθημα ειδικοτητας,
στα ΕΠΑΛ αυτο δεν γινεται....
ομως (με καθε επιφυλαξη αυτο) οι εξετασεις ΤΕΕ, εγιναν για τελευταια φορα περσι.
Πραγμα που λογικα σημαινει πως μπορεις να δωσεις μονο με τα μαθηματα ΕΠΑΛ της ειδικοτητας σου...
η αλλη λυση ειναι β ομαδα(ετσι εδωσα εγω περσι) ομως ειναι κομματακι δυσκολο να τα μαθεις ολα δυο μηνες πριν τις εξετασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasos Loco

Νεοφερμένος

Ο Nasos Loco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
για του χρονο σε λεω βρε οχι τωρα...τι με λες δεν προλαβαινω με τπτ φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δεν μας ειπες, τι ειδικοτητα θελεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nasos Loco

Νεοφερμένος

Ο Nasos Loco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πηγα ρωτησα..μπορω να αλλαξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
πηγα ρωτησα..μπορω να αλλαξω...
Και βεβαια μπορεις...Και εγω ειμαι αποφοιτη του Τεε 2004 και εδωσα φετος με το συστημα του επαλ,με διαφορετικη ειδικοτητα..Δε χρειαζεται να ξανακανεις τα μαθηματα..Θα πας απλα το Φεβρουαριο και θα δηλωσεις στην αιτηση με ποια ειδικοτητα θες να δωσεις,ανεξαρτητα ποια τελειωσες στο Τεε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top