Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
και γω! :P

NINJAKI μπας και είμαστε τίποτε αδερφές ψυχές? Αριανάρα, 19.5 και ηλεκτρολόγοι :P



χαχαχα αν εξαιρέσεις τα 5 χρόνια διαφορά ηλικίας μπορείς να πεις πως ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
18,9 νομίζω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Με 17..Συμπαθητικος βαθμούλης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλά θυμάστε τέτοια πράγματα ? Θέλω να το ξεχάσω, ήμουν πολύ κακός μαθητής αλλά πολύ καλός φοιτητής. Το ΣΕΠ το θυμάται κανείς ? Οικοκυρικά ? Κι αυτό είχε γούστο. Μας μάθαιναν κέντημα, μ'αυτά ασχολούνται στα σχολεία. Πάλι καλά που δεν μας μάθαιναν να παίζουμε τον παπά. Η ώρα του παιδιού. Και μια χρονιά παραλίγο να μείνω στα θρησκευτικά, ενώ στην 'Εκθεση έπαιρνα άριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευτυχώς που λέτε για το λύκειο:D

Λοιπόν με 12 περίπου, είμουν φυτό τότε:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
18 τεε ομως:redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
19,4
Πριν από πολλλλλλάάάάάάά χρόνια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλά θυμάστε τέτοια πράγματα ? Θέλω να το ξεχάσω, ήμουν πολύ κακός μαθητής αλλά πολύ καλός φοιτητής. Το ΣΕΠ το θυμάται κανείς ? Οικοκυρικά ? Κι αυτό είχε γούστο. Μας μάθαιναν κέντημα, μ'αυτά ασχολούνται στα σχολεία. Πάλι καλά που δεν μας μάθαιναν να παίζουμε τον παπά. Η ώρα του παιδιού. Και μια χρονιά παραλίγο να μείνω στα θρησκευτικά, ενώ στην 'Εκθεση έπαιρνα άριστα.

ΣΕΠ! κάτι με επαγγελματικό προσανατολισμό (και καλά δεν ήταν αυτό? :D)
τι μου θύμησες τώρα ρε...
πω πω!!!!
πάντως όντως ή έχουμε γεμίσει φυτά εδώ μέσα :P ή έχουν αλλάξει ΠΟΛΥ οι καθηγητές κι η βαθμολογίες...

ρε παιδιά... όταν πήγαινα εγώ σχολείο, ο Σημαιοφόρος... έβγαζε 18 και κάτι... τι να λέμε τώρα....
ήσουν πολύ καλός μαθητής αν έβγαζες 17 κι εμείς οι υπόλοιποι είμασταν της σειράς του 14-15 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
17.5.....Χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά χάλια τα είχα πάει... Προσπαθώ να το ξεχάσω!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εγώ 19.8 (μολις και μετά βίας είχα περάσει στο ΤΗΜΜΥ, 6η από το τέλος ήμουν!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σας τρώω όλους. :P


19,9. :D :smartass:











-Ο Σπασίκλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά τι βαθμοι είναι αυτοί; τι εξωπραγματικά νούμερα είναι αυτά; :confused:

Ευτυχώς που ζητήσατε λυκείου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
19.3 αλλά ο mod Γιώργος με έχει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ θα ζητήσω να υπάρχει και μια φωτό με το απολυτήριο λυκείου για αποδείξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πες τα κουε το εχουν παρατραβιξει :mad:







:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έχω το αριστείο στον τοίχο μην με προκαλλείτε!^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top