Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
κατάρα; :( σοβαρά μιλάς; και ανυπομονούσα να το δώ τόσο καιρό :(

τώρα απογοητεύτηκα :( :(

Δεν έχει αρέσει σε κανένα από όσους έχω ρωτήσει ή έχω μάθει.

'Ηταν βλακεία. 5 άτομα πήγαμε κι όλοι κόψαμε φλέβες. Και άτομα από το κοινό έφυγαν πριν τελειώσει. Είχα ακούσει κι εγώ ότι δεν είναι καλό, αλλά επέμεναν οι άλλοι να το δουν και δεν ήθελα να είμαι η ξενέρωτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Θα το δωωωωωωωωωωωωωωω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τράβα νίντζα. Περιμένω το πόστ σου, Οο συγνώμη δεμελένε, τι ήθελα και δεν σε άκουσα. Πόσο δίκιο είχατε εσείς οι σοφοί που θυσιαστήκατε και το είδατε πρώτη και εγώ δεν σας άκουσα και πήγα και το είδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ πάντως αμα έχω βάλει πρόγραμμα να δω μια ταινία, ό,τι και να μου πουν, ότι και να διαβάσω, ό,τι και να ακούσω θα πάω να τη δω..Δε μπορώ...Θέλω να έχω την εμπειρία.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και εγώ θα πήγαινα έτσι. Βλακείες τις λέω της κοπέλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είδα το "Eragon" χθες.Νταξ,δεν ενθουσιάστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ενταξει δεν κανεις και εμετο στο Spiderman, αλλά στο 2ο μισο ειδικα, σουρχεται μι ααισθηση γελίου,ξενερωματος και σκεφτεσαι γιατι δεν ακολουθησαν την σοφη κουβεντα "if its not broken, dont fix it" !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Τέλεια θα πάω να το δω οπωσδήποτε!!! :D
ΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βλέπω αυτή τη στιγμή (ξανά) το Crimson Tide στη NET και μόλις ειπώθηκε η φοβερη ατάκα:

"we're here to preserve democracy, not practise it"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Προσπαθώ να τελειώσω ΜΕΡΕΣ το "Matador" του Almodovar, αλλά δεν βλέπεται. Αν και τρελαίνομαι για αυτόν τον σκηνοθέτη, αυτή η ταινία είναι ψιλοχαζή να πω, τραβηγμένη από τα μαλλιά χωρίς να είναι ψαγμένη να πω, κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Είδα τα: "ΕΡΑΓΚΟΝ", "ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ".
Το πρώτο ήταν πολύ καλό και έκανα καλά που δεν άκουσα τις κριτικές των ξερόληδων γύρω μου που με απέτρεπαν να το δω. Αξίζει και περιμένω και τις συνέχειες :clapup::clapup:.
Για το δεύτερο ήθελα να δω τη δουλειά της Σοφούλας και να γνωρίσω μια διαφορετική πτυχή του προσώπου που ξέρουμε "Δεν έχετε ψωμί? Ε, φάτε παντεσπάνι!". Οφείλω να πω ότι ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλή, νεανική με στοιχεία ιστορικά, πραγματικά την ένιωσα. Άξια η Σοφούλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είδα το Spiderman 3.

Πειράζει που μου άρεσε?:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Είδα το Spiderman 3.

Πειράζει που μου άρεσε?:redface::P

Alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx πάουα!

:clapup::clapup::clapup::clapup:


είσαι ΘΕΟΣ! ΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στοιχιωμένο σπίτι, με πιάσανε τα νέυρα μου, είμουν μία ώρα καρφωμένη στην οθόνη και απογοητέυτηκα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειδα το "συγκατοικοι με το ζορι" με την Drew Barrymore και εκεινον τον..αχ πώς λεγεται ρε γμτ.. τον λεπτουλη.. ο Adam Sadler νομιζω;;;.. τιποτα ιδιαιτερο, δεν με πολυσυγκινησε..

Επισης ειδα και την Κακια Πεθερα με J.Lo και μου αρεσε αρκετα μπορω να πω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βλέπω αυτή τη στιγμή (ξανά) το Crimson Tide στη NET και μόλις ειπώθηκε η φοβερη ατάκα:

"we're here to preserve democracy, not practise it"
XAXAXAXAXAXAXA

Είδα το Spiderman 3.

Πειράζει που μου άρεσε?:redface::P
Πρώτη και τελευταία φορά όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το Μr.Bean's Holidays 6/10

Δεν μου πολυάρεσε αλλά πέρασα όμορφα και ήρεμα το βράδυ της Κυριακής χωρίς κάτι κουραστικό.
Να πω ένα πολύ ωραίο θέατρο που είδα; :P Πιάνεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Είδα την κόκκινη ταινία του Κισλόφσκι και έκλεισα την τριλογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το "A good year" με τον Ράσελ Κρόου. Ευχάριστο ήταν και ΤΕΛΕΙΑ γαλλική φύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top