Γενικό - Πλησίασε η ώρα για την τριήμερη...

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παδιά σε μια εβδομάδα φεύγουμε ΦΛΩΡΙΝΑ για τριήμερη...Όμως πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...Είμαι αντικοινωνικός και έχω μόνο ένα πραγματικό φίλο στο σχολείο...Αυτός όμως τελευταία κάνει παρέα με μία από το σχολείο μας και με έχει ψιλοπαρατήσει...Οπότε δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο να κάνω εκεί πέρα...Εσείς σαν συνομήλικοι τι με συμβουλεύετε να κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παδιά σε μια εβδομάδα φεύγουμε ΦΛΩΡΙΝΑ για τριήμερη...Όμως πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...Είμαι αντικοινωνικός και έχω μόνο ένα πραγματικό φίλο στο σχολείο...Αυτός όμως τελευταία κάνει παρέα με μία από το σχολείο μας και με έχει ψιλοπαρατήσει...Οπότε δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο να κάνω εκεί πέρα...Εσείς σαν συνομήλικοι τι με συμβουλεύετε να κάνω...

Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary94

Νεοφερμένος

Η mary94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δοκιμασε να κανεις παρεα κ με αλλα παιδια απο το σχολειο σου. Στο κατω κατω δεν νομιζω ο κολητος σου να σε αφησει μονο σου ειδικα στην εκδρομη.;) ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!:) Εμεις φευγουμε αυτη την Τεταρτη για ΞΑΝΘΗ!!!!:xixi: :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τι εννοείς;
Τι εννοώ ότι είμαι αντικοινωνικός...? Εννοώ ότι δεν μου αρέσουν πολύ οι άνθρωποι...Είμαι εγωιστής, τους ενοχλώ όλους με τα αδιάκριτα σχόλιά μου και πάνω από όλα δεν αφήνω κανέναν στην ησυχία του...Την σπάω σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary94

Νεοφερμένος

Η mary94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αφου αναγνωριζεις τα ελατωματα σου προσπαθησε να τα διορθωσεις.....:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι εννοώ ότι είμαι αντικοινωνικός...? Εννοώ ότι δεν μου αρέσουν πολύ οι άνθρωποι...Είμαι εγωιστής, τους ενοχλώ όλους με τα αδιάκριτα σχόλιά μου και πάνω από όλα δεν αφήνω κανέναν στην ησυχία του...Την σπάω σε όλους

έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο αυτοί να μην είναι σωστοί?:) τώρα για την εκδρομή.. εκεί όλοι γίνονται 1 οπότε μην ανησυχείς για τίποτα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ή μας "δουλεύει" ή τον "δουλεύουμε"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
προσπαθησε να γινεις πιο κοινωνικος και να μην τα σκεφτεσαι αυτα ,επισης να διευρυνεις το κυκλο σου οσο μπορεις...:bye:καλα να περασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Αφου αναγνωριζεις τα ελατωματα σου προσπαθησε να τα διορθωσεις.....:):):):)
+1
δε βοηθα το οτι τα ξερεις αφου δε τα αλλαζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γιατί όπως λένε παραπάνω και τα παιδιά δεν προσπαθείς να κάνεις κι αλλους φίλους...??
Και στο κάτω κάτω αφού εσύ ο ίδιος απαριθμείς και ξέρεις τα ελαττώματά σου προσπάθησε να αλλάξεις προς το καλύτερο...
Εμεις φεύγουμε την Παρασκευή για Φωκιδα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με εσένα έχω μόνο που η φίλη μου έχει οικονομικό πρόβλημα... :'(

Εμείς θα πάμε Αθήνα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ γύρισα απο την τριημερη (Ζακυνθο) πριν απο 2 μερες. Ειχα και εγω ενα μικρο προβληματακι με την κολλητη μου και νομιζα οτι δεν θα περναγα καλα ομως στις εκδρομες αυτες ερχεσαι κοντα με παιδια που δεν το ειχες φανταστει. Ενα σου λεω κοιμηθηκα συνολικα 4,5 ωρες σε ολη την τριημερη και περασα τελεια....!!!:P Μην φοβασαι ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις παρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι εννοώ ότι είμαι αντικοινωνικός...? Εννοώ ότι δεν μου αρέσουν πολύ οι άνθρωποι...Είμαι εγωιστής, τους ενοχλώ όλους με τα αδιάκριτα σχόλιά μου και πάνω από όλα δεν αφήνω κανέναν στην ησυχία του...Την σπάω σε όλους

Αυτά τα λες μόνος σου?ή στα είπαν οι άλλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ειδικά στις εκδρομές όλοι ενώνονται μεταξύ τους..οπότε μην ανησυχείς!
καλά να περάσετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
εγω δεν θα παω μονοημερη στο Αγκιστρι!!!

>>>>>>ανυπομονω<<<<<<<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top