Γενικό - Δεν πήγα στο σχολείο για μισό τρίμηνο. Οι βαθμοί πώς θα βγουν;

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πριν 2 μηνες ειχα ενα ατυχιμα με το μηχανακι..ειμουν στο νοσοκομειο 1 μηνα και 10 μερες και αλλο 1 μηνα στο σπιτι...Ο βαθμος μου πως θα βγει αφου εχω χασει το μισο τριμηνο??και επισεις τι θα κανω με τις απουσιες που ειναι υπερβολικα πολλες?


:'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
οδηγεις μηχανακι βρε?:Pοι απουσιες δικαιολογουνται με χαρτη γιατρου!δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!τωρα με τα κενα της παραδοσης ειναι ενα θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οδηγεις μηχανακι βρε?:Pοι απουσιες δικαιολογουνται με χαρτη γιατρου!δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!τωρα με τα κενα της παραδοσης ειναι ενα θεμα..


απο απουσιες ειμαι οκ..εχω δικαιολογισει 115 :D
φοβαμαι ομως για τον βαθμο μου..καλα οκ δεν ειμαι και τελειος μα8ητης..15-16 πανω κατω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πριν 2 μηνες ειχα ενα ατυχιμα με το μηχανακι..ειμουν στο νοσοκομειο 1 μηνα και 10 μερες και αλλο 1 μηνα στο σπιτι...Ο βαθμος μου πως θα βγει αφου εχω χασει το μισο τριμηνο??και επισεις τι θα κανω με τις απουσιες που ειναι υπερβολικα πολλες?


:'(:(

Μηχανάκι στα 14; Μια χαρά! Εγώ έφθασα τα 17 για να αρχίσω να οδηγάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Καλύπτεις τα βασικά ισα ισα μη μεινεις. Α και ζητα βοηθεια για παραδοση απο καθηγητες, δεν ειναι κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
βασικα κανω motocross οποτε δεν γινετε να μην οδηγω παπακι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
βασικα κανω motocross οποτε δεν γινετε να μην οδηγω παπακι :lol:

ωραιος εισαι αλλα να προσεχεις... κατι τετοια ψιλοκοστιζουν:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
βασικα κανω motocross οποτε δεν γινετε να μην οδηγω παπακι :lol:
γουσταρωωωωωω!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ωραιος εισαι αλλα να προσεχεις... κατι τετοια ψιλοκοστιζουν:bye:

και να φανταστεις οτι δεν εφτεγα καθολου!εδω που μενω..τα φορτηγα πανε σαν τρελα!!περασε ενας μ...... απο και με πεταξε κατω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
και να φανταστεις οτι δεν εφτεγα καθολου!εδω που μενω..τα φορτηγα πανε σαν τρελα!!περασε ενας μ...... απο και με πεταξε κατω..



αουτς...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kurkuti

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπέτσες (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top